kijkookop niGnsenLinq.nL Jos Bliek Jos Bliek Jolanda Barto Adriana Jacomina Polderman Dag lieve opa Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man en onze lieve trotse papa in de leeftijd van 50 jaar. Astrid Bliek - Nieuwdorp Melissa en Björn Angelo Vlissingen, 23 oktober 2014 Hengst 10 4341 MV Arnemuiden Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jos woensdag 29 oktober van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal hier, voorafgaand aan de crematie, de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze schoonzoon, broer, zwager en oom Wim Nieuwdorp en Addie de Putter Wil Nieuwdorp-de Ridder (in herinnering) Lenie van den Berge-Bliek Gerard van den Berge Marco en Karen Esther en Ronny Franklin Nieuwdorp Natalie Nieuwdorp-Louws Joëlle Dylano Arnemuiden, 23 oktober 2014 Plotseling is overleden de vader van onze speler Angelo Jos Bliek Wij wensen Angelo, Astrid en Melissa veel sterkte toe. Namens spelers en begeleiding WArnemuiden C1 Boas, Tom, Job, Stefan, Martin, David, Desley, Jordy, Timo, Mitchel, Pedro, Jelmer, Jaimy, Bennie, Nicky, Joey, Leo en Peter My thoughts unsaid Stuck in my head And it all feels so useless Onvoorstelbaar, maar dankbaar voor de fijne jaren waarin wij mochten genieten van haar goedheid, levensblijheid en stralen de lach hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van een kleurrijk mens met een gouden hart. Dag, lief moedertje, zusje en tante 4 juli 1969 23 oktober 2014 Randy en Anouk Bianca Marvin, Youri, Kirsten Donna Keten 2,4484 BD Kortgene Donderdag 30 oktober om 14.00 uur vindt de crematieplech tigheid plaats in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in Café Restaurant "De Graaf van Buren", Kaaioprit 8 te Kortgene gelegenheid tot condoleren en willen wij deze dag afsluiten op de manier zoals Jootje graag had gezien. Afscheid nemen is met dankbare handen weemoedig meedragen al wat waard is niet te vergeten... We zijn erg verdrietig door het veel te vroege overlijden van onze dochter en ons zusje Jolanda Barto Middelburg: Koos en Loes Barto- Carol René en Suzanne Barto- Hendrikse Cristel en Katja Barto- Botman Middelburg, 23 oktober 2014 Lieve Jo Bedankt voor je liefde en je vriendschap. Dennis, Marlon en Bo Ron Ralf, Marja en Thomas Lieve Jo Dapper heb je gestreden. Maar je strijd was zo oneerlijk. Rust zacht Jur Na een mooi en voltooid leven is rustig ingeslapen onze lieve mama, oma en overoma 16 maart 1913 23 oktober 2014 Adriaan Leijs Jacobus van Langevelde 16 juni 1955 t 26 september 2008 Middelburg: Cora Jebbink - Leijs Hans Jebbink Sint-Maartensdijk: Ria Meloen - Leijs Anné Meloen Krabbendijke: Ella Meloen - Leijs Bram Meloen Huybergen: Willy Ekker - Leijs Dick Ekker (in liefdevolle herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. C. Jebbink - Leijs Generaal Simondsstraat 6,4333 BT Middelburg Wij nemen afscheid van haar op maandag 27 oktober om 12:30 uur in dorpshuis "De Meiboom" Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Na de afscheidsbijeenkomst zal de naaste familie haar om 14:00 uur begeleiden naar het crematorium in Middelburg. Niet alles is voorbij je blijft bij ons door wie je was en wat je zei en wat je voor ons hebt betekend. Tot zelfs deze zomer aan toe nog vol energie werkend op het land is, afgelopen donderdag, toch nog plotseling van ons heengegaan mijn dierbare man, onze betrokken vader en opa Johannes van den Dries - Jan echtgenoot van Mien van de Noort Ovezande, 28-12-1928 t Hulst, 23-10-2014 W.M.A.R van den Dries-van de Noort Johnny en Mariska Sanne, Willem Odilia en Maarten Martijn, Eline correspondentieadres: Langendamsedijk 6 4569 RW Graauw De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 29 oktober om 13.00 uur in de Maria Hemelvaartkerk, Dorpsstraat 50 te Graauw. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Op dinsdag 28 oktober is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedankt dat je altijd voor ons klaarstond. Je was onze trouwste voetbalsupporter en trots op onze studieprestaties. Martijn, Eline, Sanne en Willem Met droefheid geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, van ons is weggenomen onze broer, zwager en oom Jan van den Dries Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie van den Dries

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 53