Winterzon in Benidorm De betoverende bergen van Berchtesgaden Volpension excursie-reis voor een seniorenprijs Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties 8 dagen wintersport Duitsland, inclusief skipas Bruisend Benidorm De betoverende bergen van Berchtesgaden zaterdag 25 oktober 2014 Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, winkelen, of genieten van een Spaans wijntje met een tapa aan de haven. Dat is winter in Benidorm! Inclusief: Transavia retourvlucht Alicante Luchthavenbelastingen brandstofheffing Transfer luchthaven - accommodatie en v.v. 7 overnachtingen in hotel RH Royal 7 x ontbijt, lunch dinerbuffet water en wijn tijdens de maaltijden Nederlandse hostess dag excursie Villajoyosa (per bus met Nederlandse hostess) Vi dag excursie Alicante (per bus met hostess) Nu vanaf: €399,-p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 pers. in een tweepers.kamer en Economy vlucht. Exclusief toeslagen 2,50 cala miteitenfonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. Vertrek woensdag en zaterdag t/m 22 april 2015. De vanafprijs van 399,- p.p. is beperkt beschikbaar op een aantal data. Boek snel want op op! De actuele prijzen en een sfeerfilm vindt u in de webwinkel. Deze populaire badplaats is niet alleen een gezellige winterbestemming. De omliggende bergen houden slecht weer op afstand, waardoor het er ook nog eens aangenaam warm en droog is. Boek nu deze unieke lezersreis voor een senioren vroegboekprijs en geniet van winterzon, volpension en 2 uitstapjes! Hotel RH Royal**** Beleef het mondaine Benidorm in stijl, met een verblijf in een ruime, comfortabele kamer in een elegant viersterren hotel. U geniet er van gevarieerde en gezonde gerechten in het buffet restaurant, live muziek en dans in de gezellige bar, fitness en een buiten zwembad. De ligging is perfect, slechts ca. 400 meter vanhetLevantestrandendeoude binnenstad. Hier vindt u authentieke tapas bars en restaurantjes met gezellige terrasjes. Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel.: 0900-8847of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. '50+ Wegener Winter zonpakker Benidorm'. Op deze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. De reisleiding neemt u mee naar het geurige chocoladestadje Villajoyosa. U wandelt door smalle straatjes met gekleurde huisjes. Op de gezellige weekmarkt vindt u leuke souvenirs en lokale lekkernijen. En proef de lekkerste chocolade van Spanje in de Valor fabriek. Ook maakt u kennis met hoofdstad van de Costa Blanca: Alicante, inclusief kasteel- bezoek, een stadsrondrit en vrije tijd voor een terrasje of om te shoppen. 8-daagse vliegreis vanaf slechts 399,- p.p. Vertrek woensdagen zaterdag t/m 22 april 2015 Tip: ontdek het ruige, bergachtige achterland met huurauto of excursie, bezoek sfeervolle omliggende plaatsjes als Altea, of pak de trein voor een dagje shoppen in Alicante. Hollandse gezelligheid met leeftijdgenoten Uitstekend 4-sterren hotel 2 uitstapjes Volpension Winterzon De mooiste bergen van Duitsland? Die vindt u rond Nationaal Park Berchtes gaden aan de Königsee. In dit stukje van Duitsland, direct tegen de Oostenrijkse grens, steken betoverende bergmeren af tegen indrukwekkende bergtoppen, zo als de Watzmann (2713 m). U kunt hier heerlijk (en relatief rustig!) skiën en lang laufen in een prachtig decor. Uw skipas geeft u toegang tot maar liefst 6 skigebie den. In totaal ca. 60 km aan pistes voor alle niveaus. 7x driegangendiner inclusief alcohol vrij drankje 6-daagse skipas (zo. t/m vrij.) skigebied Berchtesgadener Land Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aan trekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (80 cent per gesprek) met zoekcode: 10725. Prijzen 2/4 pers. kamer 27/12-02/01 €569,- 03/01-09/01 €449,- 10/01-30/01 €399,- 31/01-13/02 449,- 14/02-20/02 529,- 21/02-14/03 €449,- Prijs per persoon. Niet inbegrepen: reserveringskos ten 20,-) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50). Uw verblijf Stolls Sporthotel ligt prachtig tussen de Königssee en Berchtesgaden in Schönau. Het uitzicht op de bergen is bijzonder mooi. U loopt in een kwartiertje naar de winkeltjes en cafeetjes in het centrum van Schönau. Op ca. 3 km vindt u het zwembad. De skilift van de Jennerbahn, met skischool, ligt op ca. 4 km. Het hotel heefteen sfeervol restau rant, met kacheloven, en een bar waar u een goed glas wijn kunt drinken. Uw twee-/vier- persoonskamer is gezellig ingericht, in Beierse stijl. Kinderkorting (bij minimaal 2 volbetalen den op de kamer): 0 t/m 6 jaar: gratis incl. liftpas 7 t/m 11 jaar: 25% korting incl. liftpas 8 dagen wintersport Duitsland, inclusief skipas bij 8 dagen vanaf 399,- p.p. Inbegrepen 7x overnachting met uitgebreid ontbijtbuffet 7xlunchpakket

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 25