TLiegler SCHOEHMRRTitS GEZOCHT A ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS Service Monteur Zware Bedrijfswagens Interesse? Tandartsassistentes 22 *00 Brandweertechniek www.ziegterbran0weertechniek.nl Uitvoerend medewerker civieltechnisch beheer Zuidwest Radiotherapeutisch Instituut Business Controller Informatie Manager Financieel Medewerker Zorgadministratie Personeelsfunctionaris STEUN ONS! www.ecomare.nl Admiraal ï>e R.u.yter Z,le tee i/vln u.is: Zoeteer va^je Z^orq zaterdag 25 oktober 2014 Ziegler Brandweertechniek B.V. met de hoofdvestiging in Winschoten en een service en onderhoud vestiging te Breda, is een vooruitstrevende bouwer en een producent van technisch hoogwaardige brandweervoertuigen. Ziegler Brandweertechniek B.V. ontwikkelt en produceert met ruim 90 medewerkers seriematige en klantspecifieke brandweervoertuigen. Het beleid is gericht op een perfecte service en een continu streven naar kwaliteit op het hoogste niveau. Vanwege een uitbreiding van onze service en onderhoud diensten in Breda en directe omgeving, zoeken wij kandidaten voor de functie van: De uitdaging Je verzorgt het onderhoud voor onze klanten in Zuid Nederland. Je opereert zelfstandig op en vanuit onze locatie te Breda. De werkzaamheden voer je zowel uit op locatie alsmede bij klanten. Je hebt een volledig ingerichte servicebus tot je beschikking. Je wordt aangestuurd vanuit dé hoofdvestiging te Winschoten en rapporteert aan de Manager Service. Het protiel Afgeronde opleiding Monteur zware voertuigen (BAT) of gelijkwaardig Minimaal 5 jaar werkervaring met zware bedrijfswagens of ervaring in de landbouwmechanisatie. Ervaring als buitendienstmedewerker. Kennis van elektrotechniek .hydrauliek, pneumatiek. edukans Voldoe jij aan bovenstaande criteria, dan zijn wij benieuwd naar je cv en motivatie! Ziegler Brandweertechniek B.V. ontvangt graag je CV en motivatie per e-mail via info@ziegler-nl.com Doen jullie ook mee met Schoenmaatjes van Edukans? In het najaar vullen tienduizenden kinderen in Nederland een schoenen doos met schoolspullen en cadeaus voor leeftijdsgenootjes in ontwikke lingslanden. Voor deze kinderen een onvergetelijk cadeau. Kinderen in Nederland worden betrokken bij hun leeftijdsgenootjes ver weg en leren iets van zichzelf weg te geven. Ga naar edukans.nl/schoenmaatjes en doe mee! De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modem. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans-woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modem zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de niïmte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. De Gemeente Middelburg is een ambitieuze gemeente. Onze organisatie ontwikkelt zich voortdurend. Inwoners, bedrijven en bezoekers staan hierbij centraal. Om onze ambities te realiseren, werken wij met enthousiaste collega's in een informele en professionele sfeer. Een grote mate van eigen verantwoordelijkheid is daarbij vanzelfsprekend. Voor onze afdeling Stadsbeheer, zoeken wij een: Voor 36 uur per week Functie Je verricht (onderhouds)technische en dienstverlenende werkzaamheden aan bestrating, straatmeubilair en riolering. Je verstrekt informatie aan burgers/klanten over onder andere het doel van de werkzaamheden.Tevens neem je deel aan de wachtdienstregeling en de gladheidsbestrijding. Tenslotte verricht je in voorkomende gevallen overige werkzaamheden passend binnen de doelstellingen van de afdeling. Profiel Als uitvoerend medewerker III beschik je over diploma lager beroepsonderwijs aangevuld met relevante werk ervaring. Bovendien ben je in het bezit van rijbewijs BE. Het rijbewijs CE is gewenst of je bent bereid dit te halen. Je bent uiteraard klant- en resultaatgericht. Beschik je over een goede lichamelijke conditie, heb je een flexibele en zelfstandige instelling en ben je bereid in voorkomende gevallen werkzaamheden buiten dagdienst uren te verrichten dan nodigen wij je uit om te reageren. Aanbod Wij bieden een uitdagende baan waarbij je mogelijkheden hebt voor groei en persoonlijke ontwikkeling. Afhankelijk van opleiding eri ervaring word je in de aanloop- of functieschaal geplaatst. Het salaris bedraagt maximaal 2.159,-- bruto per maand (functieschaal 3). Ook kennen wij afhankelijk van het functioneren een uitloopschaal tot maximaal 2.280,— bruto per maand. Daarnaast is er een eindejaarsuitkering van 6% en een bijdrage in de levensloopregeling van 1,5% van het jaarsalaris. Informatie Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met Ruud Haaze, afdelingshoofd Stadsbeheer (675 341) of met de opzichter Kees van Elsacker (675 332). Interesse? Mail je sollicitatiebrief en C.V. voor vrijdag 7 november 2014 naar personeelszaken@middelburg.nl of stuur een sollicitatiebrief en C.V. naar de afdeling Bedrijfsvoering, P&O, t.a.v. Wendy Utermark, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. u Wij zijn op zoek naar de volgende versterkingen van ons team: Standplaats Vlissingen (36 uur) Standplaats Vlissingen (24 uur) Standplaats Vlissingen (24 uur) Standplaats Vlissingen (20 uur) Kijk op onze website WWW.zrti.nl voor verdere informatie omtrent de sollicitaties, inhoud van de verschillende functies, de functie-eisen en de arbeidsvoorwaarden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ecomare Texel Adopteer een zeehond voor €4,- per maand Het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis is een zich verjongend en dynamisch fusieziekenhuis met ambitie, dat zorg biedt aan alle inwoners van Midden Zeeland en Schouwen Duivenland en kent meerdere locaties. De acute en complexe zorg is geconcentreerd in Goes. De laag complexe en electieve zorg vindt voornamelijk plaats in Vlissingen en Zierikzee. Voor het Centrum voor Bijzondere Tandheelkunde zoeken wij per direct enthousiaste: Het betreft dienstverbanden voor bepaalde tijd van gemiddeld 24 tot 32 uur per week met een optie tot verlenging. Kleinere parttime contracten (minimaal 20 uur per week gemiddeld) zijn bespreekbaar. Vacaturenummer: 14.122 Wij zoeken flexibel inzetbare tandartsassistentes met ruime werkervaring, kennis van relevante wet- en regelgeving, kennis van gangbare materialen en behandelmethoden en apparatuur. Wij bieden: Een uitdagende en verantwoordelijke baan in een professionele omgeving. U krijgt een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. De functie is ingeschaald in FWG schaal 35 (minimaal 1676,- en maximaal 2492,- op basis van een fulltime dienstverband). Salariëring volgens de richtlijnen Koninklijke Nederlandse Maatschappij Tandheelkunde. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij mevrouw N.J.J. Hameeteman, Teamleider, via 06-48261797 of n.hameeteman@adrz.nl of bij de heer G. Roos, tandarts, via 0118-425522 of g.roos@adrz.nl. Sluitingsdatum: 31 -10 - 2014 Een Big Five Assessment maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. Interne medewerkers die op grond van het Sociaal Plan of in het kader van een reïntegratietraject moeten worden herplaatst, hebben bij de invulling van deze vacature een voorrangspositie. Sollicitaties: Ben je geïnteresseerd in deze vacature? Ga dan naar www.adrz.nl/professionals/vacatures. Hier kun je het sollicitatieformulier invullen en jouw motivatiebrief en curriculum vitae bijvoegen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22