MEDEWERKER BINNENDIENST ■e/ een betrokken en enthousiaste directeur m/v Vacature. ij-V W GRANDO STEUN ONS! www.ecomare.nl Projectinrichting Grando. Koken. Baden. Genieten. Grando Middelburg 20l VW Zeeland is een organisatie die niets liever doet dan iedereen Fan van Zeeland te maken. Wij zoeken enthousiaste en gedreven collega's: Marketeer (fulltime) Projectleider Productontwikkeling - Routebureau (fulltime) Projectmedewerker Digitale Innovatie (fulltime) Medewerker Sales (fulltime) Voor meer informatie: www.vwzeeland.nl/vacatures DE ZUIDHOEK De Zuidhoek biedt in het kader van de wet sociale werkvoorziening (wsw) en als uitvoerder van diverse reïntegratietrajecten passende arbeid aan zo'n 400 medewerkers. Voor het Reïntegratiebedrijf zijn wij op zoek naar een fulltime (36 uur) Trajectbegeleider (m/v) De trajectbegeleider verricht o.a. werkzaamheden ten behoeve van het ontwikkelen van de capaciteiten van mensen met een afstand tot de ar beidsmarkt met als uiteindelijk doel het toeleiden naar regulier werk. Voor meer informatie over deze vacature zie onze website: www.dezuidhoek.nl os voor OBS De Wildert Dubbelwijs te Breda (wtf 0,8) Grando Middelburg zoekt allround monteurs ZZP'ers. KEUKENS BAD Adopteer een zeehond voor €4,- per maand zaterdag 25 oktober 2014 lavoir Postbus 23 4330 AA Middelburg Wegens toenemende activiteiten op ons kantoor in Arnemuiden zijn we per direct op zoek naar een Voor 20-24 uur per week tevens dient de medewerker bereid te zijn 40 uur per week te werken bij vervanging vanwege zwangerschapsverlof de werkzaamheden van de nieuwe medewerker bestaan o.a. uit: - Bedienen telefooncentrale - Uitwerken offertes - Contact met leveranciers - Inkoop, bestelling, afhandeling orders Projectinrichting Lavoir - Ontvangst goederen heeft ruim 40 jaar - Planning ervaring met vorm We zoeken iemand die: geven aan kantoor, - Flexibel zorg en recreatie die - Nauwkeurig past bij uw beleving. - Stressbestendig Elk project groot of - Communicatief en organisatorisch vaardig is - MBO-4 of HBO studie heeft afgerond kleinschalig, kan daarbij rekenen op Uw gemotiveerde reactie ontvangen we graag vóór 3 november volledige toewijding. op het volgende e-mail adres: vacature@projectinrichtinglavoir.nl Zeeland Omdat onze huidige directeur op 1 april 2015 gebruik maakt van de regeling Keuzepensioen, zoeken College van Bestuur van Stichting Markant Onderwijs en team van OBS De Wildert Dubbelwijs OBS De Wildert Dubbelwijs is een school met ongeveer 200 leerlingen in wijk De Haagse Beemden. Kenmerkend voor de school is dat zij leerlingen vanaf dag 1 stimuleert tot kennis vergaren én persoonlijke ontwikkeling. OBS De Wildert Dubbelwijs bereikt dat door een breed uitgebalanceerd aanbod in lessen en (buitenschoolse) activiteiten, allemaal afgestemd op de behoeften van de leerlingen. OBS De Wildert Dubbelwijs verzorgt buitenschoolse opvang samen met Partou kinderopvang ónder het concept Dubbelwijs (onderwijs en kinderopvang onder de vlag van de school). Belangstelling? Nadere informatie over de school en een profielschets van de persoon die we zoeken kunt u vinden op onze website: www.markantonderwijs.nl In de profielschets is ook aangegeven wie u kunt benaderen als u vragen heeft. U kunt reageren tot en met zondag 9 november 2014. Wie zoeken wij: Als allround monteur ben je verantwoordelijk voor de complete installatie van een badkamer bij onze klanten. Je hebt ervaring met het plaatsen van badkamers. Tevens ben je ervaren met hét (ver)leggen van leidingen en kan je stukadoren. Ook ben je gewend kleine verbouwingen uit te voeren. Wij zijn op zoek naar kandidaten met de volgende eigenschappen: - Je streeft samen met ons en de klant naar een optimaal resultaat - Je hebt ervaring met leidingwerk, stukadoren - Je kunt badkamers plaatsen, inclusief tegel-, kit- en voegwerkzaamheden - Je hebt oog voor detail - Je kunt zelfstandig werken binnen een team - Je bent communicatief vaardig Wat bieden wij: Een leuke afwisselende baan in een gezellig team van collega's in dienst van Grando Middelburg. Ook als ZZP'er kan je reageren op deze vacature. Wij kunnen dan per project bekijken of je geschikt bent om het project uit te voeren. Geïnteresseerd: Herken jij jezelf in het bovenstaande profiel en voldoe je aan de functie-eisen? Mail dan je CV en motivatie naar: middelburg@grando.nl t.a.v. Ohr. P. de Waal. ecomare Texel Mortiereboulevard 42, 4336 RA Middelburg, tel.: 0118-724905, grando.nl VI CBW-erkend

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 20