f s Familieberichten kijkookop m fHensenlinq.nl Adriana Jacomina Polderman Hanna Jayanti Rooze Clementina Sidonie Martens - de Paauw Catharina van Aalst-Vinke Henriëtte Elisa Raeman - Van Vooren Maria Leonie de Badts Marie Na een mooi en voltooid leven is rustig ingeslapen onze lieve mama, oma en overoma 16 maart 1913 Adriaan Leijs t 6 juni 1955 23 oktober 2014 Jacobus van Lange velde t 26 september 2008 Cora Jebbink - Leijs Hans Jebbink Sint-Maartensdijk: Ria Meloen - Leijs Anné Meloen Krabbendijke: Ella Meloen - Leijs Bram Meloen Huybergen: Willy Ekker - Leijs Dick Ekker (in liefdevolle herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. C. Jebbink - Leijs Generaal Simondsstraat 6,4333 BT Middelburg Wij nemen afscheid van haar op maandag 27 oktober om 12:30 uur in dorpshuis "De Meiboom" Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Na de afscheidsbijeenkomst zal de naaste familie haar om 14:00 uur begeleiden naar het crematorium in Middelburg. Over het lijden heen Bombay Mechelen 17 oktober 2014 Clasien en Joop Rooze-Stouthamer Martien en Patrick Debois-Rooze foren, Pieter, Maren Boudewijn en Evelien Rooze-Klamer Jasper, Tim Veerle en Emmy Rooze-Bregman Tamar Fam. Rooze-Stouthamer Hellewoudstraat 1 4437 AL Ellewoutsdijk De begrafenis vindt plaats in de kring van de familie. De herdenkingsdienst wordt gehouden op donder dag 30 oktober om 14,30 uur in 't Kerkje van Ellesdiek, Van Hattumstraat 5 te Ellewoutsdijk. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het M.J. Van Hattumhuis, Zomerstraat 16. Anna Maria van Campenhout - Jansen Janneke Elisabeth Jansen van Rosendaal Jannie "Oma Molen" Wat blijft Wij hebben onze moeder niet verloren, daarvoor gaf ze ons teveel, wat zij ons zei, dat blijven wij horen van wat wij zijn is zij ons deel. Wij komen haar overal nog tegen in wat wij doen, in wat wij laten. Zij was en blijft voor ons een zegen waarvan het spoor steeds verder gaat. Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van onze lieve moeder en oma hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw bezoek, schrijven, bloemen of aanwezigheid bij de begrafenis. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Familie Martens-de Paauw HCR De Vriendschap, Hoofdplaat Oktober 2014 Bendegem Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ma, oma en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Flip en Lilian Joeri en Caroline - Ruben, Isabelle Maurits en Iris Tanja en Ruud Ilse en Martijn Eva Axel, oktober 2014 Langs deze weg willen wij u onze dank betuigen voor de zeer vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa Jaap Marcusse Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij velen zo geliefd was. Bram en Jeannette Robert en Daisy Edward Kamperland, oktober 2014 Wij missen de spil van ons bestaan Uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Bora J.K.W. van den Ouden - Tolhoek heeft ons goed gedaan. Bedankt hiervoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, oktober 2014 54 I zaterdag 25 oktober 2014 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Het verlies was er al voor het einde de rouw voorbij voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van je nam. Wij voelen mee in jouw stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Heden overleed zacht en kalm onze moeder, schoonmoeder, mémé en overgrootmoeder weduwe van Herman Raeman Sluis, 9 februari 1927 Oostburg, 20 oktober 2014 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen correspondentieadres: Romanlaan 21 4527 BD Aardenburg Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze tante en oud-tante Oostburg, 10 juli 1921 Kloosterzande, 20 oktober 2014 Familie de Badts Correspondentieadres: Brouwerijstraat 3, 4501 CM Oostburg De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden op vrijdag 24 oktober in crematorium "Terneuzen". Middelburg: Hart onrustig, vol van zorgen, Vleugellam geslagen ziel, Hoop op God en wees geborgen. Hij verheft wie nederviel. Psalm 42 20 oktober 1974 Wij hielden veel van haar. Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van onze lieve ma en oma Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Speciale dank aan Miranda Brasser van DELA voor de verzorgde begeleiding. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond- door uw aanwezigheid, kaarten, berichtjes en telefoontjes- na het overlijden en bij de afscheidsplechtigheid van: Het heeft ons getroffen te ondervinden dat zij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit heeft ons goed gedaan. Namens de familie: Baan en Carla Vrouwenpolder, oktober 2014 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eeniederwillen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn ajs familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die vvijfee^|ten gekregen tijdens haar ziek zijn en na.hët aVerlyd£&van mijn vrouw, onze r0oedler,A'ma en^tergroot-oma De overwpd|iende belangstelling, de lieve reacties, brieven kaarten hebben ons goed gedaan om deze moeilijke |er|)de door te komen. Bedankt eenieder die welkf vjfjze dan ook met ons heeft meegeleefd. C.M. de Ruijter Kinderen, klein - en achterkleinkinderen Axel,! lier 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 134