f|| fllensenlinq.nl Familieberichten 0 Peter Meulmeester Jos Bliek Jos Bliek Johannes van den Dries Dag lieve opa m HAPRO Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man en onze lieve trotse papa in de leeftijd van 50 jaar. Astrid Bliek - Nieuwdorp Melissa en Björn Angelo Vlissingen, 23 oktober 2014 Hengst 10 4341 MV Arnemuiden Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jos woensdag 29 oktober van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal hier, voorafgaand aan de crematie, de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze schoonzoon, broer, zwager en oom Wim Nieuwdorp en Addie de Putter Wil Nieuwdorp-de Ridder (in herinnering) Lenie van den Berge-Bliek Gerard van den Berge Marco en Karen Esther en Ronny Franklin Nieuwdorp Natalie Nieuwdorp-Louws Joëlle Dylano Arnemuiden, 23 oktober 2014 Walter Maas Antoinette van Gaelen Niet alles is voorbij je blijft bij ons door wie je was en wat je zei en wat je voor ons hebt betekend. Tot zelfs deze zomer aan toe nog vol energie werkend op het land is, afgelopen donderdag, toch nog plotseling van ons heengegaan mijn dierbare man, onze betrokken vader en opa - Jan echtgenoot van Mien van de Noort Ovezande, 28-12-1928 t Hulst, 23-10-2014 W.M.A.P. van den Dries-van de Noort Johnny en Mariska Sanne, Willem Odilia en Maarten Martij n, El ine correspondentieadres Langendamsedijk 6 4569 RW Graauw De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 29 oktober om 13.00 uur in de Maria Hemelvaartkerk, Dorpsstraat 50 te Graauw. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Op dinsdag 28 oktober is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Dagmar Bedankt dat je altijd voor ons klaarstond. Je was onze trouwste voetbalsupporter en trots op onze studieprestaties. Martijn, Eline, Sanne en Willem Jan van den Dries ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven. De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven, maar de vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart Dit is mijn laatste groet Peter Dankbaar voor de liefde én zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mee dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, trotse opa en onze schoonzoon Peter Meulmeester *17 maart 1959 - t 17 oktober 2014 Jolanda Esmeralda en Sander Dylano, Chayenne Ricardo en Jessica Jan en Tannie Meijaard Elenbaasstraat 20,4458 AG 's-Heer Arendskerke De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verslagen en bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Peter was 27 jaar bij ons in dienst. Begonnen op de inpakafdeling zonnebanken was hij de laatste jaren verantwoordelijk voor het magazijn eindproducten autodakkoffers. Peter, ofwel 'Meuf, was een bijzonder mens met een uniek gevoel voor humor. Hij was zeer geliefd bij zijn collega's. Met zijn enorme inzet en geweldige werkmentaliteit was hij een voorbeeld voor velen. We zullen Peter enorm missen en wensen Jolanda, de kinderen, vrienden en collega's alle sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Hapro International, onderdeel van de VDL Groep. kijk ook op zaterdag 25 oktober 2014 I 53 1964-2014 Op 29 oktober zijn onze ouders 50 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen voor altijd in ons hart" Diep bedroefd, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve kleindochter en nichtje Dochtertje van Jolanda en Matthijs Dierick-de Nijs Zusje van Veerle en Anne-Floor Hulst: Jo en Ivonne de Nijs Alex en Henriëtte de Nijs Laura, Maurits en Claudia Correspondentieadres: Julianalaan 26 5461 JB Hulst Met droefheid geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, van ons is weggenomen onze broer, zwager en oom Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie van den Dries Jh.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 133