Colofon (J) (Densenlinq.nl Familieberichten üvaf Jad^/j amtlieberichten kijk ook op Wij zijn bedroefd maar treuren niet een voorbeeld heb je ons meegegeven warme en dankbare herinneringen blijven bestaan ma, oma je hebt het goed gedaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid, goedheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve ma en oma Maria Louisa Camilla de Nijs weduwe van Joseph Petrus Benignus Boeding Hontenisse, 12-9-1925 Bedankt oma dat jij er was wij zullen je missen. Doe je de groeten aan opa! Anique en Ilona Hulst, 23-10-2014 Eric en Sjanie Anique - Ilona correspondentieadres: Vogel weg 2 4585 PL Hengstdijk De uitvaartdienst waarvoor u bent uitgenodigd zal plaatsvinden op maandag 27 oktober om 10.30 uur in de H. Gerulphuskerk, Rapenburg 49 te Vogelwaarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats aldaar. Alleen schriftelijk condoleance. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Blaauwe Hofke 61 voor hun inzet en goede zorg. Het leven is als sneeuw je kunt het niet bewaren Dag lieve oma Marie-Louise 9fet is goed We zijn er, ga maar. Wees gerust, je blijft altijd bij ons. Johannes (Jo) de Wispelaere VCissingen, 25 december 1931 Middelburg 21 oktober 2014 Mattie de Wispelaere - Start Marjo en Cees Rob en Coririe Marco en Betaniu Onze dan/Ivoor de liefdevolle verzorging gaat uit naar dr. JAngkgtta en de medewerkers van Zorgstroom team tMiddelburg Zuid Correspondentieadres M. de Wispelaere - Start Scfiepenenlaan 320 4336 AP Middelburg Er is gelegenheid tot afscfieidnemen dinsdag 28 oktober van 13.15 tot 13.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bacfiweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst gehouden worden. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Dankbetuiging Diepgetroffen door de vele blijken van belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn zorgzame man, vader, schoonvader en opa Wim Zwaans zeggen wij u hartelijk dank. Terneuzen, oktober 2014 Lizie Zwaans-Kuup Kinderen en kleinkinderen Marianne Bezem Monique Colsen Rob van Hal Marijke van Royen Hetty Ruyssenaars Matthijs van der Zanden Jan van Zee Stan Jesmiatka Gelukkig de mens die de samenhang met alles wat leeft aanvoelt en aldus het leven en de mensen liefheeft. Albert Schweitzer Weg uit ons midden onze gewaardeerde collega Stan Jesmiatka homeopathisch arts Wij wensen Matty, Ruben, Eva en verdere familie veel kracht en sterkte toe. CAM artsen regio Zeeland/Noord-Brabant West: www.pzc.nl vrijdag 24 oktober 2014 39 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Het valt ons zwaar afscheid te moeten nemen van ons grenzeloos energieke, gedreven lid in ruim 31 jaar vervulde hij vele functies, was oprichter van het International Fellowship of Flying Rotarians en werd onderscheiden als Paul Harris Fellow, met saffier. Wat zullen we zijn opgewekte persoonlijkheid missen! Rotary Club Vlissingen (oud)leden en partners

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 71