PZC BESTELBON V Verschrikkelijk goed aanbod: Nu 4 weken voor slechts 4,95 PZC Casa Safra Gran Reserva nü met maar liefst Exclusieve lezersaanbieding: Ontdek de favoriet van 2014! verzending! www.pzc.nl/actie Ik kies voor: Stuur de bestelbon in of ga naar www.pzc.nl/webwinkel t.w.v. 9,95 Casa Safra Gran Reserva nu met 50% voordeel, géén verzendkosten en bij 2 dozen of meer ontvangt u leuke GRATIS cadeau(s)! Dozen (van 6 flessen) Casa Safra Gran Reserva a 29,95 Voornaam: Achternaam: Straat nr.: Plaats: Postcode: Telefoon: E-mail: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media eenmalig het verschuldigde bedrag 2,50 administratiekosten* te incasseren van: IBAN: NL Handtekening: Stuur deze bon in een gefrankeerde envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg Laat dit unieke aanbod niet liggen! Na afloop stopt uw proefabonnement automatisch. Vul onderstaande bon in, bel 088-0139910 of ga naarwww.pzc.nl/actie Een proefabonnement: O 4 weken voor 4,95 (prcmb) Het proefabonnement stopt automatisch. Een doorlopend abonnement: O Ik lees mijn krant het eerste halfjaar gratis (na6m_ibm) Daarna loopt mijn abonnement nog minimaal 1 jaar door. Het abonnement heeft dus een leesverplichting van 18 maanden en is daarna maandelijks opzegbaar. Na het half jaar gratis lezen betaal ik automatisch per: O Maand €29,95 O Kwartaal 86,85 Voorletters: Voornaam: Tussenvoegsel: Achternaam: Om Ov Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon: Telefoon mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: 'BAN: IN L 1 1 1 1 1 I Handtekening: Stuur deze bon zonder postzegel naar: PZC, t.a.v. Afd. Lezersservice, Antwoordnummer 54050 5004 VB Tilburg Door ondertekening geeft u Wegener Media toestemming tot een eenmalige incasso-opdracht voor het bedrag van 4,95 of tot wederopzegging het abonnementsgeld af te schrijven van bovenstaand rekening nummer. Aanbieding is geldig tot 1-12-2014 en geldt alleen indien u de laatste 3 maanden geen betaald abonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming m Persoonsgegevens van toepassing. cd Gratis verzending Vragen? Bel 0900 - 2021352 (€0,45 p.g.) Let op: verwerking van een bon order duurt tot 5 werkdagen. 'Bij een online bestelling betaalt u geen administratie kosten. Lees de overige voorwaarden op www.pzc.nl/webwinkel Bestel 2 dozen Casa Safra en ont vang een gratis wijnthermometer Casa Safra Gran Reserva 2008 is een prachtige Spaanse wijn met een intense dieprode kleur en een pittig karakter. Een absolute topwijn met de geur van rijp zwart fruit en een verleidelijke smaak met accenten van vanille en fruit. Een wijn die u gewoon geproefd moet hebben... Daarom kunt u deze favoriet nu per doos met maar liefst 50% voordeel bestellen zonder dat u verzendkosten betaalt! En bestelt u 2 dozen of meer? Dan profiteert u ook nog van onze exclusieve lezersaanbieding! Bestel 4 dozen Casa Safra en ontvang een gratis magnum Casa Safra uit 2006 t.w.v. 25,- wijnthermometer. V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 70