PZC Geen overzicht in de overvloed aan mooie spullen? Neem dan een abonnement op een van de nieuwe inspiratiegrutters of ontwerpcurators en ontvang maandelijks een designverrassing. Ook leuk als cadeautje voor iemand die alles al heeft. Goeie goederen Ontdek nieuwe producten van beginnende ontwer pers en kleine creatieve be drijven, via een abonne ment op Goodie Goodness. Elke maand komt er (voor 22,50 euro per keer) een doos thuis met een selectie spullen, variërend van schrijfwaren tot woonacces soires en sieraden. De ene maand iets groots, de vol gende maand meerdere klei ne dingen, zoals kaarten. In de box zit een kaart met in formatie over de maker en het verhaal achter de pro ducten. De producten zijn vooral geschikt voor jonge vrouwen. Toffe curator Iets ontvangen dat speciaal voor jou is geselecteerd door iemand die je bewon dert én waar je vrienden ook nog jaloers op zijn: dat is het principe van Curated. Maak een keuze uit een van de curatoren die elk een ei gen aandachtsgebied heb ben; van design en koffie via kunst tot fietsen. Vol gens de bedenkers heeft el ke curator een extra zintuig voor tofheid. Eens per drie maanden ontvang je een bij zonder cadeau, 30 euro per keer. Wie niet van verras singen houdt, kan terecht in de webshop van Curated. Geen rekening Voor iedereen die wel eens wat anders bij de post wil vinden dan saaie rekenin gen, is er Not another bill. De Engelse bedenkers selec teren maandelijks uniek en exclusief werk van een de signer, kunstenaar of ande re creatieveling en sturen dit naar mensen over de he le wereld. Ook werken ze sa men met nieuwe en trendy merken. Het pakket wordt mooi verpakt en je krijgt er een brief met uitleg over het product bij. Inspiratiegrutters Wie werk van een kunste naar wil kopen, ervaart vaak drempels. Waar koop je het, wat betaal je ervoor, welk kunstwerk is de moei te waard? Tegelijkertijd heb ben kunstenaars moeite met het bereiken van een breed publiek. De Gulle Ek ster brengt beide partijen bij elkaar door kunst en de sign van hoge kwaliteit aan te bieden tegen lage prij zen. Een abonnement be gint bij 30 euro per kwar taal. Kies een favoriete foto graaf, ontwerper, kunste naar, chef, architect of ande re creatieve vogel en de in spiratiegrutters van de Gul le Ekster leveren elk kwar taal een verrassing. Het is ook mogelijk losse produc ten te bestellen, zoals het Colour Porcelain servies B-set van Scholten en Baij- ings en 16/16 Arita Japan. vrijdag 24 oktober 2014 Wonen Aantrekkelijk wonen in duurzaam Mannee PAGINA 2 EN 3 Uitkomst verbouwing blijft altijd spannend PAGINA 4 EN 5 Design in een doosje door Suzanne Dijkstra foto's DesignPress www.ohmygoodiegoodness.nl «MOtMCft 'V'*,'» "ff'l'-g-v* I-I www.curated.nl www.notanotherbill.com reageren? wonen@depersdien: www.degulleekster.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41