ff) fllensenlinq.nl Familieberichten Stan jesmiatka kijk ook op www.pzc.nl vrijdag 24 oktober 2014 43 Stanislaus Catharina Walter Jesmiatka In liefde toevertrouwd aan de Heere Verdrietig, maar dankbaar dat hem nog meer lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Stanislaus Catharina Walter Jesmiatka Stan echtgenoot van Matty Koppejan Zijn passie, liefde en doorzettingsvermogen typeerden hem. We wensen Matty, Ruben en Mieke, Eva en Lukas Gods troost, liefde en kracht toe in de verwerking van dit grote verlies. Middelburg: M. Koppejan-Meulbroek Zoetermeer: Henk en Anneke Koppejan-van der Knijff Nw. en St.-JooslanÖ: Floor en Matty Koppejan- de Kok Reay (Schotland): Annemieke en Peter Martin-Koppejan Bennekom: Jan en Marja Koppejan- Stapel Goes: Kees en Corina Koppejan- Jobse Neven en nichten Zoutelande, 22 oktober 2014 "In Paradisum deducant te Angeli' Verslagen een verdrietig hebben wij na een korte ziekte afscheid moeten nemen van Stan Jesmiatka Wij verliezen in Stan een veelzijdig en betrokken vriend. Henk en Leny Berg Hans en Gerry Pijnenburg Wij wensen Matty en de kinderen heel veel sterkte. Bedroefd zijn wij na het veel te vroeg overlijden van Stan Jesmiatka Wij zullen zijn vriendschap, gezelligheid maar ook wijsheid en bevlogenheid erg missen. Wij wensen Matty, Ruben, Mieke, Eva en Lukas veel sterkte toe met dit grote verlies. Joost, René, Santhi Pascal, Romy Ramon Helaas moeten we afscheid nemen van onze voorzitter en vliegvriend Stan Jesmiatka Hij was een zeer ervaren en begenadigd vlieger, alsmede enthousiast en betrokken bestuurder van onze Aeroclub. Wij wensen Matty en familie sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur Aeroclub Zeeland, namens alle leden Arnemuiden, 22 oktober Gelukkig de mens die de samenhang met alles wat leeft aanvoelt en aldus het leven en de mensen liefheeft. Albert Schweitzer Weg uit ons midden onze gewaardeerde collega Stan Jesmiatka homeopathisch arts Wij wensen Matty, Ruben, Eva en verdere familie veel kracht en sterkte toe. CAM artsen regio Zeeland/Noord-Brabant West: Marianne Bezem Monique Colsen Rob van Hal Marijke van Royen Hetty Ruyssenaars Matthijs van der Zanden jan van Zee Het valt ons zwaar afscheid te moeten nemen van ons grenzeloos energieke, gedreven lid Stan Jesmiatka In ruim 31 jaar vervulde hij vele functies, was oprichter van het International Fellowship of Flying Rotarians en werd onderscheiden als Paul Harris Fellow, met saffier. Wat zullen we zijn opgewekte persoonlijkheid missen! Rotary Club Vlissingen (oud)leden en partners Je stond nog zo vol in het leven en je hebt zo dapper gevochten. Helaas heb je deze strijd niet kunnen winnen Met pijn in ons hart moeten wij je laten gaan Intens verdrietig delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze fantastische vader en schoonvader Heerlen, 28 februari 1954 f Zoutelande, 22 oktober 2014 Zoutelande Matty Jesmiatka-Koppejan Genève Ruben Mieke Londen Eva lukas Swaalingestraat 54,4374 BZ Zoutelande U bent van harte uitgenodigd tot het bijwonen van de herdenkingsdienst op dinsdag 28 oktober a.s. om 12.30 uur in de Grote of Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend zal, in besloten kring, de begrafenis plaatsvinden. Vanaf 16.00 uur is er de mogelijkheid om ons persoonlijk te ontmoeten in de Catharinakerk, Willibrordusplein 2 te Zoutelande. Een prachtig mooi mens, zoveel gegeven, mag niet meer.bij oris zijn. Dank lieve vriend voor je wijsheid, intense levensvreugde en dierbare vriendschap. Corrie en Adrie Meijers- Dominicus Ramon en Romy Mario in liefdevoile herinnering Karin en Wil Wouters- Kleinepier Bram en Emmely in liefdevolle herinnering Chri stoffel Willemijn Zoutelande, 22 oktober 2014.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39