ism C9 Colofon Familieberichten Üi/sr JsiIhj fllensenlinq.nl 421 www.pzc.nl vrjjdag 24 oktober 2014 Johannes Franciscus Luijk Adriaan Hamelink -Arjaan- Arjaan Hamelink Johannes (Jo) de Wispeiaere 50 jaar getrouwd! Cor en Annie Jonker Met verdriet nemen we, na een jarenlange vriendschap, afscheid van Jannie Braam-Nieuwenhuijse Nettie Klap Arnout Jan Kees Vincent 63 jaar samen Samen gewerkt Samen genoten Samen dingen vergeten Samen niets meer weten Samen is nu niet meer Overleden is mijn lieve man, onze lieve vader, opa Jan Schore, 12 september 1931 Middelburg, 22 oktober 2014 Echtgenoot van Janny Cornelisse Hans en Bea Jordy en Sofie Min-gès Ravenna Guus Wij willen alle betrokken medewerkers van Zorgcentrum Willibrord heel hartelijk bedanken voor hun liefdevolle verzvrging en steun. Correspondentieadres: Fortrapastraat 22 4431 BW's-Gravenpolder De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Hij was voor ons een kameraad en echtgenoot, een vriend en vader een speelmakker en opa, maar bovenal een goed en liefdevol mens. Herinner hem hoe hij was, toen hij alles nog kon. Verdrietig, maar met mooie herinneringen nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa Wemeldinge 15-09-1940 Bergen op Zoom 22-10-2014 Wemeldinge: Mattie Hamelink - Weststrate Annemarie en Gert-Jan Rosalie Thomas Armand en Tamar Julie Reephof 2 4424 DC Wemeldinge Arjaan is thuis, alwaar geen gelegenheid tot afscheid nemen. Wij willen hem samen met u herdenken op dinsdag 28 oktober om 13.30 uur tijdens een dienst in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats in Wemeldinge. Na de begrafenis ontmoeten we elkaar voor de condoleance in de Maartenskerk. Iedereen die zich betrokken voelt, is van harte welkom. Wij zijn bedroefd, dat na een periode van hoop en vrees, toch nog onverwachts is overleden onze lieve broer, zwager en oom Arjaan Hamelink Echtgenoot van Mattie Hamelink-Weststrate C. Hamelink (in herinnering), B.W. Hamelink-Veerhoek E. Hamelink (in herinnering), W. Hamelink-Lamper W. Hamelink, J.M.N. Hamelink-Willemse F. Hamelink, A. Hamelink-Weststrate J. Vermey-Hamelink, A. Vermey (in herinnering) J. Hamelink, M.J. Hamelink-Boei A. van Stel-Hamelink, M. van Stel J. Hamelink, C. Hamelink-op 't Hof M. Dagevos-Hamelink, M.A. Dagevos J. Hamelink, P. Hamelink-Deurloo D. Dijkwel-Hamelink, M. Dij kwel in herinnering) G. Hamelink, M.E. Hamelink-Korstanje J. de Zeeuw-Hamelink, J. de Zeeuw I. Schouwenaar-Hamelink, J.A. Schouwenaar Neven en nichten Wemeldinge 22-10-2014 kijk ook op Bedroefd zijn wij om het verlies van onze vriend Wij wensen Mattie en de familie veel sterkte toe. Sjaak en Dana Verhulst Met is goed. We zijn er, ga maar. Wees gerust, je blijft altijd bij ons. Vlissingen, 25 december 1931 Middelburg, 21 oktober 2014 Mattie de Wispeiaere - Start Marjo en Cees Rob en Corine Marco en Betania Onze danfvoor de liefdevolle verzorging gaat uit naar dr. Angkptta en de medewerkers van Zvrgstroom team Middelburg Zuid Correspondentieadres M. de Wispeiaere - Start Schepenenlaan 320 4336 AP Middelburg Er is gelegenheid tot afscheidnemen dinsdag 28 oktober van 13.15 tot 13.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst gehouden worden. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Els Zandee-Flipse Els was voor een periode van meer dan 10 jaar lid van de Keysingers. De laatste jaren heeft ze zich ook als bestuurslid ingezet. Ze heeft dit gedaan totdat ze door haar spierziekte niet meer verder kon. Geraakt door haar inzet en kracht zullen we haar missen. Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van de Keysingers Goes, 23 oktoberi 2014 DE VLIEGER d 1964 2014 Wij hopen dit te vieren op 31 oktober in Grand Café Willem, Oranjelaan 17 te Middelburg. Receptie van 16.00 tot 17.30 uur Prins Bernhardstraat 21 4332 XG Middelburg M cadeautip UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38