Colofon Familieberichten fïl0nsenlinq.nl amiüeberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: k 0800 - 4444 000 m Uitvaart Informatie Hulplijn kijk ook op Fenna Kort - Mulder Fenna Kort - Mulder Lieve schat, wat kan ik je zeggen, Misschien kan ik je leven uit het mijne leggen Maar in mijn zijn laat je je lezen als patroon, Ik ben een maat van jou genomen; De dag dat ik niets meer vragen zal, Komt zolang ik leef niet dichterbij. Jopie Lion-Dieleman Janna Krina Onze allerliefste 14-9-1945 20-10-2014 Paul Lion Austin Petrel la, Mathice, Frank en kinderen Willem, Karin en Loucka en allen die haar ook zo lief hebben Onze lieve ma is thuis, in haar vertrouwde omgeving. Op vrijdag 24 oktober, willen wij graag samen met allen die voor haar zo dierbaar zijn, bij elkaar zijn en onze liefde voor haar delen. De Halle, Rooseveltlaan la te Axel, om 14.00 uyr. We willen ma met ons gezin, in alle rust, naar haar crematie begeleiden. Omaatjelief omaatje We willen je zo graag nog zo veel knuffelen.. Zo zacht.. Zo heel bijzonder, En zo fijn Het is zo moeilijk nu oma, want het is zo koud zonder jou.. Onze allerliefste kus is voor jou.. Loucka en Mathice Je leven stopte midden in een zin.... Dag Jopie, dag mooi mens Tante Bets Han en Jeanine Vere Esmee Paul, Austin, Petrella, Mathice, Frank, Willem, Karin en Loucka, we denken aan jullie. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Jopie Lion-Dieleman We zullen ons Jopie herinneren als een lieve en intens betrokken vrouw. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies en hopen hen daarin tot steun te mogen zijn. Vriendengroep GMR Job en Ingrid Visser, Han en Jeanine Deij, Dirk en Esther Lindenbergh, Hans en Rieke Schieman, Bas en Natasja Rijk, Bob Compiet en Minouche den Doelder, Johnny en Liesbeth de Jonge, Rob en Josien Nijman Walsoorden, 21 oktober 2014 Geschokt, ongeloof en verdriet we gaan je ontzettend missen lieve Jopie Onze steun en toeverlaat van de Balletschool. Jouw stralende lach zullen we nooit vergeten. Onze gedachten zijn bij haar familie, wij wensen hen veel sterkte toe. Namens alle dansers en oud-dansers van Balletschool Petrella Lion Telefonisch: U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000. 24 uur per dag, 7 dagen per week. Per email: U kunt uw vraag mailen: info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Voor folders, vragen en andere informatie. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week woensdag 22 oktober 2014 43 'Want als wij leven, het is voor de Here, en als wij sterven, het is voor de Here, hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren/ Romeinen 148 Bedroefd, maar gesteund door onuitwisbare herinne ringen, delen wij u mede dat, te midden van hen die haar lief waren is overleden onze lieve moeder, oma en over grootmoeder weduwe van David Kort in de leeftijd van 97 jaar. Middelburg: Addy en Gerard Mariët en Wydo, Joris Daniëlle en Wijnand, Eline, Angela, Marijn Ron Wilhelminadorp: Jan en Els René en Karin, Stefan, Tim Ronald en Ria, Damian, Gino, Vince Martine en Marcel, Micah, Lucas, Eefje 20 oktober 2014 Correspondentieadres: S. Arnoldistraat 5 4475 AH Wilhelminadorp Onze moeder, oma en overgrootmoeder is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag 23 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 25 oktober om 11.00 uur in de aula van het rouwcentrum, waarna aansluitend om ongeveer 12.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het rouwcentrum. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden was,'moeten we nu afscheid nemen van onze lieve zus en schoonzus Jan en Tonie Mulder naar Eva Gerlach Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I. www.familieberichtenonline.nl ■l

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 83