ms Familieberichten kijkookop {J| m9nsenlinq.nl Pieter Salomon Babijn Mathilde Jeanne Knieriem-Vermeulen Tilly Samen jong Samen één Samen oud Ik met jou Koud rond ons hart Allebei zo apart Samen alleen Een positief ingestelde, trotse en betrokken man is op 16 oktober onverwachts overleden. Wij zijn blij dat deze lieve en integere man, mijn echtgenoot, onze vader en opa mocht zijn. - 5 juni 1940 f 16 oktober 2014 Suzan Babijn-Goedbloed Dennis en Sari Michel Iris en Lois Marcel en Bea Anne en Mare J J. Boeijesweg 3-10 4328 GX Burgh-Haamstede In gezinskring hebben wij dinsdag 21 oktober afscheid genomen in het crematorium te Middelburg. Cornelis Marie Barentsen Kees Verdrietig geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed voor ons toch nog onverwacht, is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Jacoba Elisabeth Daniels-van der Hoorn - Betty- 4- Den Haag, 30 mei 1941 - f Goes, 20 oktober 2014 Capelle a/d IJssel: John en Annemarie Daniels Kats: Wim Daniels Nick Kats: Karei en Lianne Daniels Kevin en Esmiralda Robin Tim Dennis Kats: Michel Daniels Dijkstraat 17,4485 AC Kats De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 24 oktober om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen, nodigen wij u uit om 13.20 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Hallo oma Jetty, we hadden een mooie familie, maar ineens kwam de kanker erbij, dat maakte ons echt niet blij. Het was een snel verspreidende tumor en de nacht van 18 oktober 2014 was het de laatste.nacht. We wilden naar jou maar het ging te gauw, maar je weet dat we van je houden Mevrouw Jetty Herrebout-Van Dijke Echtgenote van de Heer Fily Herrebout Geboren te Zelzate op 16 januari 1939 en overleden te Maaseik op 19 oktober 2014. Dit melden U Fily Herrebout Karin en Patrick Denise en Dominique Esther en René Rob en Judith Max, Niek, Luuk haar echtgenoot haar kinderen en kleinkinderen t Piet en Suzanne van Dijke-de Moor haar moeder De afscheidsplechtigheid, waartoe U vriendelijk wordt uit genodigd, zal plaatshebben in het crematorium Midden- Limburg, Kasteelweg 10 te Baexem, op vrijdag 24 oktober 2014 om 14.00 uur. Samenkomst en gelegenheid tot schriftelijk condoleren in het crematorium te Baexem, vanaf 13.30 uur. Begroeting Uitvaartcentrum Bettina Vancleef, Breeërsteenweg 333 te 3640 Kinrooi. Dinsdag, woensdag en donderdag van 17.00 tot 19.00 uur. Er is mogelijkheid tot schriftelijk condoleren. Rouwadres Tongerlostraat 31, 3960 Bree-Opitter. Online condolerenwww.uitvaartvancleef.be Maria Janna Rinkhoud-de Bliek 4 2 I woensdag 22 oktober 2014 r "Ik heb een goed leven gehad Onze altijd zorgzame en krachtige vader, schoonvader, opa Kees en ouwe opa Kees is overleden. 1 februari 1921 118 oktober 2014 echtgenoot van Kiki Duijkers Ridder in de orde van Oranje - Nassau Voormalig directeur Suiker Unie Roosendaal Arnhem: Debora en Nico Jan-Willem en Lineke, Jasmijn, Kiki Annemarie Hanneke en Aernout Middelburg: Marjorie en Dirk Bas en Marije, Tijl, Mees, Boet Noor en Harold, Stein, Duuk Jaap en Lonneke, Puck, Max Teun en Evert Eindhoven: Simone en Pim Pauline Eva Correspondentieadres: Mijnhart uitvaartverzorging T.a.v. de familie Barentsen Utrechtseweg 220 6862 AZ Oosterbeek De afscheidsplechtigheid vindt plaats op zaterdag 25 oktober om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum Mijnhart, Utrechtseweg 220 te Oosterbeek. Voorafgaande is er vanaf 13.10 uur nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop van de plechtigheid is er een samenzijn in de ontvangkamer van voornoemd uitvaartcentrum. De crematie vindt in stilte plaats. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma weduwe van Philippus Andreas Knieriem Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Terneuzen: Peter en Doreen Terhole: Adriënne en Tibor Ferenc, PhillipFamke 20 oktober 2014 Strausslaan 13, Hulst Correspondentieadres Hulsterweg 165, 4583 SL Terhole U kunt afscheid nemen van ma en oma in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 24 oktober van 10.00 tot 10.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 24 oktober om 11.00 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematie in stilte volgt. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. ALGEMENE KENNISGEVING Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Erg verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van Jan Rinkhoud Schoondijke, 20 december 1917 Oostburg, 20 oktober 2014 Oostburg: Kees Rinkhoud Rilland: Ria en Johan Vasseur-Rinkhoud Edwin en Nienke Franka Hester Ronald Indy Correspondentieadres: Nieuwstraat 64, 4501 BE Oostburg Het afscheid vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 82