J fflensenlinq.nl Familieberichten kijk ook op Els Zandee - Flipse Tim Meininger Tim Peter Els Zandee - Flipse Els Zandee - Flipse Els Zandee-Flipse Veel te snel en veel te vroeg is onze vriendin Els overleden. Tijdens onze etentjes zorgde ze voor veel gezelligheid; ze had altijd verhalen te vertellen. Een paar weken geleden was ze er nog bij. We zullen haar erg missen. We wensen Piet, Rian, Pim en de verdere familie veel sterkte toe. Je vrienden van de eetclub Corrie en Wim, Cock en Pieter, Rini en Max Tim Meininger Nooit zullen we weten het waarom, een mensenleven heeft nu eenmaal geen eigen plan. Maar al wat lacht en ademt, daar was jij hoopvol een deeltje van. Vaarwel Tim Het is verdrietig je te missen Fam. Daane Fam. Mortier Fam. Wesdorp Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Tim Meininger Tim was geruime tijd werkzaam als stagiair bij de gemeente Goes op de afdeling Openbare Ruimte. Hij zal in onze herinnering blijven als leergierige, enthousiaste stagiaire. Onze diepste gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn ouders en zus. Burgemeester en wethouders van de gemeente Goes de secretaris, de burgemeester, mr. H.E. Schild mr. L.J. Verhulst Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Tim Meininger Dit bericht heeft ons diepgeraakt. Wij wensen Tim's ouders, zus en verdere familie en vrienden veel sterkte en steun toe bij het verwerken van dit verlies. Collega's afdeling Openbare Ruimte Gemeente Goes Tim Meininger JoKoav Hoekman/ woensdag 22 oktober 2014 I 43 Langzaam is ze uit dit leven weggegleden, mijn liefste vrouw, onze mama en oma Sint-Laurens, 31 december 1941 Goes, 20 oktober 2014 Wij zijn dankbaar voor alle liefde die wij van haar hebben gekregen en koesteren alle mooie herinneringen. Goes: Piet Zandee Utrecht: Rianne Zandee en Peter Jansen Toon en Carlien Veerle en David Melle Gouda: Pim Zandee en Nicole Zandee - van der Have Julie Carien Wij willen haar samen met u herdenken op vrijdag 24 oktober om 13.00 uur tijdens een dienst in de Grote Kerk, Singelstraat 21 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance. Daarna zullen wij in het crematorium in besloten kring afscheid van Els nemen. Wij zouden het fijn vinden als u voor Els een witte bloem wilt meenemen. Liever geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: Blokjesplaat 32 4465 BE Goes Korfbal, muziek, natuur, vissen, vrienden, vuurwerk... Diep bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, bijzondere, dappere en onvergetelijke zoon, broer en neef Vlissingen, 30 september 1991 t Vlissingen, 20 oktober 2014 Tim onderging moedig alle behandelingen en bleef optimistisch. Hij was een steun voor velen in zijn omgeving. Peter Meininger Meininger arcel Meininger Johnnanda van Holstein-Meininger Joyce Meininger Sandy Meininger Lucia Boerma Lara van de Sande Lisztlaan 5,4384 KM Vlissingen, mein@zeelandnet.nl Wij gedenken Tim op vrijdag 24 oktober om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er een samenzijn in de ontvangkamer. Kleding graag informeel. Herinneringen en condoleances a.u.b. schriftelijk. Zo sterk maar geen kracht meer zo'n wil maar geen macht meer Nadat zij een lange periode ziek is geweest heb ik toch afscheid moeten nemen van mijn lieve schoonzus Goes, Ina Zandee Goes, Ina Buijsrogge Intens verdrietig en diep geroerd door de manier waarop zij omging met de haar lichaam slopende spierziekte, hebben we afscheid moeten nemen van onze moegestreden zus, schoonzus en tante We wensen Piet, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze verdrietige, moeilijke tijd. 's-Heer Hendrikskinderen: Adrie en Piet de Regt Sint Laurens: Jannie en Ad Meijers Middelburg: Leo en Koos Flipse Oost-Souburg: Sjaak en Joke Flipse Oud Sabbinge: Ron en Gerda Flipse Nichten en neven Na 55 jaar lief en leed gedeeld te hebben, heb ik na een waardevolle, hechte vriendschap afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze vriend en teamgenoot, die hard heeft gevochten tegen een verschrikkelijke ziekte. Wij wensen Peter, Greetje, Rosa en alle naaste familie en vrienden veel sterkte toe. Maurice, Sjoerd, Tom, Martin, Rob, Sander, Lizzy, Lysanne, Rosanne, Chris, Daisy, Erik, Wouter, Ralf, Dennis, Mick, Rowena, Lieven, Mayella, Marielle, Gerry, Sjaak, Timme, Jolanda, Harry. Vlissingen, 20 oktober 2014 KV SËOLTO VEEL TE JONG... Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid In een soms hopeloze aanval had jij vaak die extra kracht nu is dat niet meer het geval het ontbreekt je domweg aan macht om nog verder door te strijden je wilde beminnen en herbeginnen niet meer dat hopeloos moeten lijden in een wedstrijd die je onmogelijk kon winnen Beste Tim, bedankt dat wij deelgenoot mochten zijn van jou grote onverzettelijkheid, je haast niet te temmen optimisme en strijdlust. Je was en bent nog steeds, een groot voorbeeld voor vele anderen. Namens het bestuur, leden en vrijwilligers van KV Seolto wensen wij Tim z'n ouders, zus en naaste familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Uitvaartverzorging VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer Getdeloozepad ZO f 4463 AJ Got". (0113)311 444 uitvaartzorgcentrum.nl Op 20 oktober 2014 is door A.J.P. de Kock-de Weert, (tk)gerechtsdeurwaarder te Roosendaal, op ver zoek van WestlandUtrecht Bank N.V., gevestigd te Amsterdam, woonplaats kiezende te Breda aan de Ginnekenweg 284 ten kantore van mr. FJ. von Seydlitz Kurzbach, een exploot betekend aan Zij die verblijven in de onroerende zaak staande en gelegen te 4381 RP Vlissingen aan het adres Scheldestraat 15 (boven), of in een gedeelte daarvan, bij welk exploot aan laatst genoemden is betekend het exploot d.d. 3 oktober 2014 en d.d. 6 oktober 2014 waarbij respectievelijk aan Imre Kéri en aan mevrouw Sumarni, de veiling van de daarin genoemde onroerende zaak is aan gezegd en bij welk exploot het huurbeding jegens zij die verblijven in de onroerende zaak is ingeroepen; Een afschrift kan door betrokkene worden verkregen bij: Landelijke Associatie Van Gerechtsdeurwaarders, Sint Ignatiusstraat 267,4817 KK Breda.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43