Overtellen (T1ensenlinq.nl Familieberichten Familieberichten Tannetje Blaasse Veilig in Jezus armen. Verdrietig maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Lieven Blaasse 28 december 1945 Arnemuiden 18 oktober 2014 Zij heeft haar ziekte dapper en geduldig gedragen. Arnemuiden: L. Blaasse Jeanette Matthijs Christian Ruben Jan Corien en Noël Maurice Lisanne Cerise Yannick Correspondentieadres: Pr. Beatrixstraat 9,4341 GK Arnemuiden. Mijn vrouw is thuis. De dienst van Woord en Gebed geleid, door Ds. C. Bijman, zal worden gehouden op donderdag 23 oktober om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Geen bloemen en bezoek aan huis. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma, wat zullen we je missen. Maurice Lisanne Cerise Yannick "In goede machten liefderijk geborgen 28-12-1945 Arnemuiden 18-10-2014 Tannie Blaasse echtgenote van Lieven Blaasse We zijn bedroefd om haar heengaan, maar ook dankbaar voor het leven dat we met haar hebben gedeeld. We wensen Lieven, kinderen en kleinkinderen sterkte bij het verwerken van dit verlies. Kruiningen: Nel Boone-Blaasse Dick Boone 's-Gravenhage: Pieter en Barbara Breda: Jan en Annemieke Myrthe, Nivard Wij geven u kennis dat rustig is ingeslapen Nel den Herder-Kamerling Amsterdam 10 september 1927 Oost-Souburg 11 oktober 2014 W. van Doorne-den Herder P. van Doorne W. den Herder R. den Herder-Paauwe en kleinkinderen Correspondentieadres: Wilhelmina Druckerlaan 7 4385 JC Vlissingen Gelijk haar wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Sjaak Bakkes Johannes Jacobus Moens Ko~ 18-05-1926 Hoek Sjaak Bakkes Johanna Maria Magdaleena Koster-Krocké Jo 0118 46 22 05 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl kijk ook op maandag 20 oktober2014 I 27 Zo sterk, maar geen kracht meer. Zo'n wil, maar geen macht meer. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Tilly Bakkes-Gielen Montfort, 31 mei 1946 t Terneuzen, 17 oktober 2014 Breskens: Tilly Bakkes-Gielen Roermond: Belinda Bakkes Breskens: Carola Bakkes Pascal Ingels Jelke Benne Liene t Lienke Correspondentieadres: Ghistelkerke 322,4511JH Breskens De uitvaart zal plaatsvinden op donderdag 23 oktober om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. U bent in de gelegenheid voorafgaand aan de uitvaart schriftelijk te condoleren. Geen bloemen. Mijn tijden zijn in uw hand... Psalm 131:16 Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwachts overleden mijn lieve man, onze pa, opa en over-opa 18-10-2014 Middelburg M.Moens-van Doeselaar Nel en Bert Jaco en Linda Jace, Evelynn Matthijs en Rens Hanny en Cor We bedanken de medewerkers van Kranesteyn voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Veersesingel 252, 4332 TH Middelburg Op donderdag 23 oktober zal er om 12.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden waarna er gelegenheid zal zijn tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van de begraafplaats. We zijn verdrietig door het plotselinge overlijden van onze collega Wij wensen Tilly, Belinda, Carola, Pascal en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Medewerkers Jumbo Ingels Breskens Breskens 17 Oktober 2014 ALGEMENE KENNISGEVING Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede, dat na een liefdevolle verzorging in woonzorgcentrum Hooge Platen, van ons is heengegaan, mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootoma weduwe van David Cornelis Koster In de leeftijd van 99 jaar. Breskens: Marianne en Theo Seuss-Koster Silvie en Michel Lucille en Ricky Lauke, Sam Patrick Gijzeis Maurice Uitvaartverzorging H. Jobse www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 61