de status van een tovenaar SPORT 37 7 Het is voor mij ook weer even wennen om een hele dag in het zwembad door te brengen. Ik heb mijn teampje bij mij thuis uitgenodigd om roti van pa Kromo te eten. ik ben open en eerlijk en ik durf ook vóór Ranomi te gaan staan. OVER DE GRENS worden. Analisten van naam schreven hem een gouden hand toe na te zijn opgezadeld met een kleine exodus. Koeman, zijn perio de in de eredivisie niet altijd even handig op de transfermarkt, werd slim koopmanschap toegeschre ven. Zijn chique presentatie voor de camera's kreeg complimenten. Met een beperkt budget verricht Koeman wonderen. Southampton staat derde in de Premier League. Dat hij uitgerekend in de week waarin Oranje met 2-0 van IJs land verloor een historische zege boekte, moet zijn eer extra heb ben gestreeld. Niet voor niets bit ste hij voor het duel met Sunder land, dat de perikelen bij het Ne derlands elftal niet zijn probleem waren. Koeman wilde Louis van Gaal op volgen als bondscoach, dacht na hints uit Zeist een kans te maken, maar zag Guus Hiddink in het zicht van de haven ervan door gaan met de baan. Nu de KNVB met Hiddink in zijn maag zit en geschikte kandidaten niet vrij zijn, richten alle ogen zich op Koe man. De Noord-Hollander ge bruikte dit speelveld om op sub tiele wijze wraak te nemen. MAANDAG 20 OKTOBER 2014 Ranomi Kromowidjojo Ranomi Kromowidjojo Patrick Pearson Het was alweer drieënhalve maand geleden dat 'Kromo' haar wedstrijdpak had aangetrokken. Haar laatste wedstrijd dateerde van begin juli in het Franse Vichy. foto VI Images Het gaat van kwaad tot erger bij Standard Luik. De Belgische formatie verloor giste ren met 1-2 van Zulte Waregem. Boven dien werd het duel in de tweede helft tij delijk stilgelegd vanwege onrust op de tri bunes. Toen in blessuretijd stoeltjes het veld op werden gegooid, floot de arbiter een minuut voor het einde al af. „De vei ligheid kon niet meer gegarandeerd wor den", zei de 26-jarige leidsman. Panathinaikos komt donderdag met een nederlaag op zak naar Eindhoven voor de Europese confrontatie met PSV. De Griekse ploeg van trainer Yannis Anastasiou moest gisteren buigen voor OFI Kreta: 1 -2. Liverpool pakte gisteren bij Queens Park Rangers de overwinning na een bizarre slotfase. De ploeg gaf tot twee keer toe een voorsprong uit handen, maar won toch nog dankzij een eigen doelpunt van Ste ven Caulker in de 95e minuut 2-3. Chelsea won met 1-2 bij Crystal Palace en leidt ongeslagen, met vijf punten voorsprong op nummer twee Manchester City. Stadgenoot United speelt vanavond. Met twee prachtige treffers schoot Wesley Sneijder (foto) Galatasa- ray zaterdag langs Fenerbah^e in de altijd beladen stadsderby van Istanbul: 2-1„Dit was een geweldige avond. Wij verdienden de over winning en hebben daarom terecht de drie punten gepakt", zei Sneij der, die in de 88e minuut de score opende en in blessuretijd ook de tweede van Galatasaray maakte. Klaas-Jan Huntelaar leverde zaterdag een belangrijke bijdrage aan de zege van zijn club Schalke 04 op Hertha BSC. De spits tekende voor de 1-0 in de met 2-0 gewonnen wedstrijd. Trainer Ronald Koeman gunt zijn spits Graziano Pellè een publiekswissel bij Southampton. Het gaat voorbij aan Sunderland-trainer Gus Poyet (voor grond). foto Robin Jones/VI Images 2I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 37