(J) fTlensenlinq.nl Familieberichten Hedwig Anita Sonja Verhagen-Saltzmann Joël Marjory, Rob Michael, Naomie, Jaimy, Cristine, Benjamin Corrie Tissink Maarten Peene Maarten Peene weduwnaar van Leuntje Melse Jacomina Koalsie - de Dreu -Mientje- kijk ook op maandag 20 oktober 2014 2 Bij Christus te zijn is verreweg het beste. Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Arthur Walter Karei Verhagen Bandoeng, 19 februari 1938 t Goes 17 oktober 2014 Een grotere schat op aarde hadden wij ons niet kunnen wensen. Marjory Jacqueline Johnny Arthur Jeanette Robbie Jessica Esther King Regina Gerard Ricardo Natasja Klein- achterkleinkinderen Correspondentieadres: Emmastraat 15, 4484 AX Kortgene Er is gelegenheid om afscheid te nemen en te condoleren op woensdag 22 oktober van 12.30 tot 13.30 uur in uitvaartzorgcentrum 'De Bevelanden Geldeloozepad 20, te Goes. De afscheidsdienst zal aansluitend'om 13.45 uur in de aula van het uitvaartcentrum worden gehouden. Hierna zal de begrafenis omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Hoofdstraat te Kortgene. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Oma we missen u. Heaven is a familly reunion. Talitha, Nathanaël f, Roshanna, Sem Sterkenburg. Oma, we zullen u missen maar u blijft altijd in ons hart. Chantal, Adelina, Tobias, Arthur, Jessicca, Arthur jr., Patrick, Robin, Dylano, Jameelah, Stephanie, Rach&na, Valentino, Carmen, Juanita Omaatje lief, Te klein zijn wij om dit te begrijpen, te klein zijn wij u te verliezen. Maar groot genoeg zijn wij om van u te houden Lieve oma, rust in vrede. Rachel, Robby Mandy, Jacco, Kylie, Jacey, Jack Kelly, Niels Paolla, Kevin Glenn Nikita, Kyran, Jason Veilig in Jezus armen. In vertrouwen op haar Heer en Heiland is ontslapen onze geliefde moeder en oma. We zullen haar weer ontmoeten bij de Heer Jezus. Neem de wereld, geef mij Jezus. Jimmy t, Shannon, Abigail, Ricardo, Lavanna Een grotere schat op aarde hadden wij ons niet kunnen wensen. U bent nu thuis. Raymond, Michelle Laura, Kevin Rebecca, Bob Deborah Yuen Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was Was de wereld niet arm. Na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 82 jaar. Pim Marleen en Bennie Bas Mike Rosanne Vlissingen, 15 oktober 2014 Correspondentieadres: Familie van de Waeter Steenhuissraat 14, 4382 EX Vlissingen Naar haar wens hebben wij op 20 oktober, in besloten kring, afscheid van haar genomen. Plotseling is overleden, onze lieve zus en schoonzus Cornelia Tissink Z. Meerman-Tissink, B. Meerman t R. Tissink-Baljeu, L. Tissink t J.W. Tissink, H. Tissink-Maljaars Neven en Nichten 2 Korinthe 5 1 Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. Verdrietig, maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Leuntje Melse Westkapelle, 7 april 1923 Westkapelle, 18 oktober 2014 Riek de Witte - Peene Leus de Witte Jaap Peene Karin Peene - van der Schans (in herinnering) Marjan van Helleman - Peene Johan van Helleman Maarten Peene Maja Peene - Minnaard Levien Peene Adri Peene Matty Peene - van Sighem Ria Peene Hanno Priem Klein- en achterkleinkinderen Boekhoutstraat 8 4361 BX Westkapelle De dankdienst zal plaatsvinden op D.V. woensdag 22 oktober 2014 om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente Maranatha, hoek Koestraat/Molenweg te Westkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle om ongeveer 12.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen en heilige deze roepstem aan onze harten. J. Peene (in herinnering) J. Peene-Melse M. Verstraate-Peene P. Verstraate (in herinnering) Neven en Nichten Westkapelle, 18 oktober 2014 Ik zal u onderwijzen, en u leren van den weg die gij gaan zult; Ik zal raad geven, Mijn oog zal op u zijn. Psalm 32 vers 8 In haar eigen huis met uitzicht op de tuin waar ze zo van genoot, is overleden onze dappere, lieve, zorgzame en altijd belangstellende moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 21 juli 2007 weduwe van Johannes Jacobus Koalsie. Vlaardingen: Coena Koalsie Kees Korpershoek Carima en Patrick, Mika, Senna Vlaardingen: Elly Barendregt - Koalsie Jan Barendregt Jetske en Wijnand, Sepke, Tjibbe Sietse en Saskia, Hoyte, Jilke Correspondentieadres: J. Koalsie, Lariksdreef 24, 3137 PK Vlaardingen. U wordt uitgenodigd voor de dienst van Woord en Gebed, die geleid zal worden door ds. D. Westerneng, op donderdag 23 oktober om 10.00 uur in de "Maartenskerk", Slotstraat 3 te Baarland. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in 'De Kleine Toren', Nieuweweg 3, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats, Hofsingel 1 te Maasland. Na de begrafenis is er nogmaals gelegenheid tot condoleren in Zalencentrum 't Trefpunt, Kerkplein 11 te Maasland. Wemeldinge, 22 oktober 1928 Liefde houdt niet op waar leven eindigt. Met verdriet, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, hebben wij thuis, in haar vertrouwde omgeving afscheid genomen van mijn lieve moeder, schoon moeder en onze lieve oma Johanna Lindenbergh van Stel Jo Echtgenote van Piet Lindenbergh, overleden 1 september2006 f Wemeldinge, 18 oktober 2014 Wemeldinge: Daaf Lindenbergh Joke Lindenbergh - Dominicus Lin Lindenbergh en Stefan Pinkster Tjeu Lindenbergh Een woord van dank aan de artsen van huisartsenpraktijk Wemeldinge, voor de intensieve begeleiding en de mede werkers van Cederhof thuiszorg en IRIZ thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Prinses Julianastraat 5 4424 AT Wemeldinge Het samenzijn waarin we afscheid nemen, zal plaats vinden op woensdag 22 oktober om 13.15 uur in Dorps centrum "De Wemel" Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd dorpscentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 27