Familieberichten (Ilensenlinq.nl Tannetje Blaasse 2ÓI rjyp/jpf Pfei/ig in Jezus armen. Verdrietig maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Lieven Blaasse 28 december 1945 Amemuiden 18 oktober 2014 Zij heeft haar ziekte dapper en geduldig gedragen. Amemuiden: L. Blaasse Jeanette Matthijs Christian Ruben Jan Corien en Noël Maurice Lisanne Cerise Yannick Correspondentieadres Pr. Beatrixstraat 9, 4341 GK Amemuiden. Mijn vrouw is thuis. De dienst van Woord en Gebed geleid, door Ds. C. Bijman, zal worden gehouden op donderdag 23 oktober om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Amemuiden. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Geen bloemen en bezoek aan huis. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma, wat zullen we je missen. Maurice Lisanne Cerise Yannick "In goede machten liefderijk geborgen 28-12-1945 Amemuiden 18-10-2014 Tannie Blaasse echtgenote van Lieven Blaasse We zijn bedroefd om haar heengaan, maar ook dankbaar voor het leven dat we met haar hebben gedeeld. We wensen Lieven, kinderen en kleinkinderen sterkte bij het verwerken van dit verlies. Kruiningen: Nel Boone-Blaasse Dick Boone 's-Gravenhage: Pieter en Barbara Breda: Jan en Annemieke Myrthe, Nivard Wij geven u kennis dat rustig is ingeslapen Nel den Herder-Kamerling Amsterdam Oost-Souburg 10 september 1927 11 oktober 2014 W. van Doome-den Herder P. van Doome W. den Herder R. den Herder-Paauwe en kleinkinderen Correspondentieadres: Wilhelmina Druckerlaan 7 4385 JC Vlissingen Gelijk haar wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Leuntje Blaas - de Visser (Leu) L. Blaas - de Visser Heden overleed onze geliefde schoonzus en tante Leu Blaas-de Visser Aagtekerke: F. Blaas J.N. Blaas-Blaas Meliskerke: S. Blaas H.J. Blaas-Maljers in herinnering Vrouwenpolder: M. de Bruyn Grijpskerke: J. Blaas C.A. Blaas-v. Genderen Neven en nichten Je strijd is gestreden. Bewondering voor de wijze waarop je met je ziekte bent omgegaan. We gaan je enorm missen als zwager en oom Ad Huibregtse Janneke, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toegewenst. Rinus en Heieen Westdorp Michel en Marloes Gastronomisch Gezelschap Zeeland Ad Huibregtse Aria Laroes - Joosse Aria Willemina Jannetje Kapelle Goes 6 -12 -1943 18 -10 - 2014 Aria Laroes - Joosse Aatje Aria maandag 20 oktober 2014 Na een leven waarin ze groot geluk en diep verdriet heeft gekend, is rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Aagtekerke, t Emmeloord, 11 juni 1933 17 oktober 2014 Sinds 2007 weduwe van Jacobus Blaas Sien t Emmeloord: Ria Emmeloord: Adrie en Raimonda Mirjam en Jeroen Benjamin Annemarie en Maikel Barcelona: Janneke Rotterdam: Carla Emmeloord: Jacco en Sandra Erwin Emmeloord: Kees-Jan Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van Talma Hof voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Ria Blaas Dr. W.M. Verhaarlaan 73 8302 KS Emmeloord De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 23 oktober om 15.00 uur in de aula van 't Westerhuis, Espelerlaan 69a te Emmeloord. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Van 14.00 - 14.45 uur is er gelegenheid afscheid te nemen en de familie te condoleren. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in de koffiekamer van 't Westerhuis. Diegene die geen rouwkaart heeft gekregen kan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na moeizame laatste jaren is vandaag op 81-jarige leeftjd overleden, onze zus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Domburg: S. de Visser Domburg: Marja en Tonny Grijpskerke: Bregit en Michel Domburg, 17 oktober 2014 kijk ook op Uitgekookt Wij wensen Janneke en kinderen veel sterkte toe. Kortgene 16 oktober 2014 Je kookvrienden Na een oneerlijke en dappere strijd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en trotse oma Kapelle: Rotterdam: Biezelinge: Sjaak Laroes Richard en Bea Youri, Robin Serge en Sandra Casper, Michiel, Sofie Ooststraat 22 4421 EB Kapelle Er is gelegenheid om van Aria afscheid te nemen op woensdag 22 oktober van 19.00-19.30 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 24 oktober om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we Aria naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Aria houdt van bloemen. Waarom jij, we zullen het nooit weten. We zullen je missen, maar nooit vergeten. Na een slopende ziekte en vele dapper ondergane behandelingen is van ons heengegaan mijn zus, schoonzus en onze tante in de leeftijd van 70 jaar. Kloetinge: Wilma Meeuwse-Joosse Piet Meeuwse Middelburg: Martijn en Tatiana Aimee, Floris Kapelle: Janine en Neal Caylin, Alysha Dag lieve dappere Na een vriendschap van 48 jaar hebben wij je los moeten laten. We zullen je missen, bedankt voor alles lieve vriendin. Sari en Ko Hollestelle Soms zouden we willen dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is. De vrijdagmiddag zal nooit meer hetzelfde zijn. Ilse en Albert Esmèe en Lars Berry en Hans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 26