MEDIA 29 k
RTL 7/
VfRONp
een
■CANVAS
OVERIGE 2S2HI
Voetbal
j Live: de Bundesliga voor vrouwen,
Bayern München-SC Sand.
Eurosport, 11.45 uur
Autosport
Live: World Series Renault Spanje.
Eurosport, 13.45 uur
Tennis
Live: WTA-toernooi Luxemburg.
Eurosport, 16.00 uur
Sportjournaal
Met aandacht voor NK judo in Rot
terdam (mannen en vrouwen).
NPO 1, 18.45 uur
Voetbal
Samenvattingen van de vanavond
gespeelde eredivisiewedstrijden:
Willem II-Vitesse, PSV-AZ, Feye-
noord-Heracles, NAC-ADO Den
Haag en FC Twente-Ajax.
NPO 1, 22.30 uur
Studio Sport
Met aandacht voor het NK judo in
Rotterdam, start van marathon
schaatsseizoen en Formule 3: laat
ste wedstrijd van Max Verstappen.
NPO 1, 23.40 uur
Buttenlan
TV5
ZATERDAG 18 OKTOBER 2014
06:00 Teleshop 7: Car Tracks
06:30 Teleshop 7: Ochtend Fit
07:00 Teleshop 7Woningwijs
07:30 Teleshop 7: Tommy Tele
shopping 09:50 Teleshop 7: Car
Tracks 10:05 Teleshop 7: Tom
my Teleshopping 13:00 Onder
nemend Nederland 13:30 De
succesfactor 14:00 RTL GP: Su-
percar Challenge - Spa 14:30
RTL GP: Acceleration 15:00 RTL
GP: Desafio Ruta 201415:30
RTL GP: WTCC - China Golden-
port 16:00 RTL GP:GP2-Rus
land 17:00 RTL Transportwe
reld 17:30 Truck Tractor
Puiling
10:19 Marathon: WSV De opti
mist 10:31 Marathon: WSV De
optimist 10:43 Marathon: WSV
De optimist 10:57 Marathon:
WSV De optimist 11:11 Totally
Fit Kidz 11:24 Minuscule 11:29
Jungleclub 11:40 T roetelbeer-
tjes 12:04 Ernst, Bobbie en
de rest 12:17 Burgers' Zoo en
waarom 12:24 3-2-1 Pinguïns
12:48 Gadget en de Gadgeti-
nis 13:12 Gadget en de Gadge-
tinis 13:36 Jacob Dubbel 14:00
Jacob Dubbel 14:23 Monskey
14:25 Vipo 14:40 Littlest Pet
Shop 15:02 Minuscule 15:05
Oggy en de kakkerlakken 15:15
De Daltons 15:23 Draken: Ver
dedigers van Berk 15:47 Het
mysterie van... 16:33 Hallo K3
17:05 Extreme bruiden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 07:20 The Doctors 08:20
YaYoga: voor je lijf en lifestyle
08:40 YaYoga: voor je lijf en
lifestyle 08:55 Tommy Tele
shopping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping 13:55
Born to Cook 14:25 American
Pickers 15:25 No Ordinary Wo
men 16:20 VT Wonen 17:15
Extreme Home Makeover
08:30 Tenkai Knights 08:55
Hulk and the Agents of
S.M.A.S.H. 09:20 Inazuma Ele
ven 09:40 Camp Sumpfgrund
10:15 Wanders Wereld 10:25
Phineas and Ferb 10:50 Pair of
Kings 11:10 Kickin' It 11:30
Crash Bernstein 12:00 Pair
of Kings 12:20 Pair of Kings
12:40 Pair of Kings 13:00 Pair
of Kings 13:20 Pair of Kings
13:40 Pair of Kings 14:00 Eddie
Angsthorn 14:30 Camp Sumpf
grund 14:55 Matt Hatter 15:25
Dude, That's My Ghost! 15:50
Wanders Wereld 16:10 Pair of
Kings 16:30 Zeke and Luther
16:45 Hulk and the Agents of
S.M.A.S.H. 17:10 Marvel Aven
gers Assemble 17:35 Phineas
and Ferb
09:00 Herfstbeelden 11:20
Fans of Flanders 11:45 Groen
land 12:05 TV Brussel 12:35
De Vrije Markt 13:00 Het Jour
naal 13:25 Het Weer 13:30 Vil
la Politica 14:00 Babe 15:30
De topcollectie van... 16:00
Clips 16:15 Murdoch Myste
ries 17:00 Miranda 17:30 Buren
17:55 KijkUit!
09:00 Terzake 09:25 Herfst
beelden 10:20 Star Trek: The
Next Generation 11:05 Herfst
beelden 13:50 Hoera cultuur!
14:15 Puur muziek 15:35 Al
leen Elvis blijft bestaan 17:05
Windkracht 1017:55 Star Trek:
The Next Generation
18:00 De sterkste man, Sport
programma
19:00 Stop! Politie, Docusoap
18:05 The Voice of Holland,
Muziekshow
18:10 Castle, Misdaadserie
19:05 Castle, Misdaadserie
18:00 Roadtrippers
18:10 Border Security (h)
18:40 Border Security (h)
19:10 Pawn Stars (h)
18:00 Het Journaal
18:10 Vlaanderen Vakantie
land, Toeristisch magazine
19:00 Het Journaal
19:30 Het Weer
19:35 ledereen beroemd, Ma
gazine
18:40 De Toots Sessies (h), Mu-
ziekmagazine
19:10 Die Südheide - Walder,
Wiesen, weites Land, Na-
tuurdocumentaire
20:00 The Chronicles of Rid-
dick, SF-actiefilm
20:00 CSI: Crime Scene Investi- 20:00 Rizzoli Isles, Misdaad-
gation, Misdaadserie serie
20:55 CSI: Crime Scene Investi- 20:55 King Maxwell, Drama-
gation, Misdaadserie serie
21:50 CSI: Miami, Misdaadserie 21:55 Body of Proof, Misdaad
serie
20:05 Hardcore Pawn, Reali
ty-show
21:00 Storage Hunters, Reali
ty-show
20:05 Joker+ en Lotto, Lotto-
trekking
20:10 Planeet Kuifje, Reisdocu-
mentaire
20:40 Sing that Song, Muziek
show
21:45 The Borgias, Dramaserie
20:00 Het Journaal, Nieuws
20:10 Vranckx, Reportage
20:40 Camilla Lackberg, The
Fjallbacka Murders, Mis
daadserie
22:15 Highlander II: The Quic
kening, Actiefilm
22:45 The Chicago Code, Mis
daadserie
23:40 Shark, Dramaserie
22:50 King, Misdaadserie
23:45 Castle, Misdaadserie
22:00 Storage Wars: New York,
Reality-show
22:25 Pawn Stars, Reality-show
23:20 Hardcore Pawn, Reali
ty-show
22:30 Het Journaal
22:45 Goesting (h)
23:36 Winst Joker+/Lotto
23:37 Keno
23:38 Euromillions
23:40 Het Weer
23:45 Profilage
22:10 Den Fördömde, Misdaad
serie
23:40 Eyes Wide Open, Drama
00:05 Crazy Heart, Drama
02:05 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten sport film
00:35 Children of the Corn,
Horrorfilm
02:10 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:35 In Good Company,Tragi
komedie
02:40 Astro TV, Magazine
03:10 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:15 Brouwersch, Show
00:30 Roadtrippers, Magazine
00:40 The Viral Show, Show
01:10 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:10 Loop: Hart van Neder
land - Late Editie, Repor
tage
00:35 ledereen beroemd (h),
Magazine
01:05 Journaallus, Nieuws in lus-
vorm
01:15 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
MiMaf ANDAAG
Omroep Zeeland
07:00 ZeelandNu 07:16 De Slag om
de Schelde 07:21 Het Weer 07:23
't Hof gemaakt 07:28 Verzeeuwigd
07:30 ZeelandNu 07:46 De Slag om
de Schelde 07:51 Het Weer 07:53
't Hof gemaakt 07:58 Verzeeuwigd
08:00 ZeelandNu 08:16 De Slag om
de Schelde 08:21 Het Weer 08:23
't Hof gemaakt 08:28 Verzeeuwigd
08:30 ZeelandNu 08:46 De Slag om
de Schelde 08:51 Het Weer 08:53
't Hof gemaakt 08:58 Verzeeuwigd
09:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland Nu 18:10 Zeeland
de week 18:25 Muziekclip 18:28
Verzeeuwigd 18:30 Zeeland Nu
18:40 Zeeland de week 18:55 Muz
iekclip 18:58 Verzeeuwigd 19:00
Zeeland Nu 19:10 Zeeland de week
19:25 Muziekclip 19:28 Verzeeuwigd
19:30 Zeeland Nu 19:40 Zeeland
de week 19:55 Muziekclip 19:58
Verzeeuwigd 20:00 Zeeland Nu
20:10 Zeeland de week 20:25 Muz
iekclip 20:28 Verzeeuwigd 20:30
Zeeland Nu 20:40 Zeeland de week
20:55 Muziekclip 20:58 Verzeeuwigd
21:00 Zeeland Nu 21:10 Zeeland
de week 21:25 Muziekclip 21:28
Verzeeuwigd 21:30 Zeeland Nu
21:40 Zeeland de week 21:55 Muz
iekclip 21:58 Verzeeuwigd 22:00
Zeeland Nu 22:10 Zeeland de week
22:25 Muziekclip 22:28 Verzeeuwigd
22:30 Zeeland Nu 22:40 Zeeland
de week 22:55 Muziekclip 22:58
Verzeeuwigd 23:00 Zeeland Nu
23:10 Zeeland de week 23:25 Muz
iekclip 23:28 Verzeeuwigd 23:30
Zeeland Nu 23:40 Zeeland de week
23:55 Muziekclip 23:58 Verzeeuwigd
00:00 Zeeland Nu
BBC1
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 James Martin:
Home Comforts 13:00 BBC News
- Weather 13:10 Football Focus
13:50 Saturday Sportsday 14:00
Bargain Hunt 15:00 Homes Under
the Hammer 16:00 Escape to the
Country 17:00 Final Score 18:20 BBC
News, Regional News and Weather
18:40 Pointless Celebrities 19:30
Strictly Come Dancing 21:25 Doctor
Who 22:10 Casualty 23:00 The Na
tional Lottery Live 23:10 BBC News
- Weather 23:30 Match of the Day
00:52 The National Lottery Update
00:55 The Football League Show
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:35 The
Magic Box 09:20 The Story of Vernon
and Irene Castle 10:50 The Trials
of Life 12:30 Map Man 13:00 Rick
Stein's Mediterranean Escapes 14:00
Rock Around the Clock 15:15 Guys
and Dolls 17:40 Flog It! 18:30 £100k
House: Tricks of the Trade 19:30
Gardeners' World 20:00 Restoring
England's Heritage 20:30 Penguins -
Spy in the Huddle 21:30 Dad's Army
22:00 Schama on Rembrandt: Mas
terpieces of the Late Years 23:00 The
Culture Show: Rankin Shoots Rem
brandt 23:30 Ql XL 00:15 The Way
ARD
07:10 Kinderprogramm: Paula und
die wilden Tiere 07:35 Kinderpro
gramm: Wissen macht Ah! 08:00
Kinderprogramm: Checker Can 08:25
Kinderprogramm: Neuneinhalb
08:35 Kinderprogramm: Ein Fall fiir
B.A.R.Z. 09:50 Kinderprogramm:
Neuneinhalb 10:00 Tagesschau 10:03
Kinderprogramm: Tierisch gut! 10:45
Von und zu lecker 11:30 Kopfball
12:00 Tagesschau 12:05 Abenteuer
Diagnose 12:50 Tagesschau 13:00
Die Trödelqueen - Gelegenheit macht
Liebe 14:30 Sportschau live 16:00 W
wie Wissen 16:30 Reportage im Er-
sten: Frontfrau am Brandherd 17:00
Tagesschau 17:10 Brisant 17:47 Das
Wetter im Ersten 17:50 Tagesschau
18:00 Sportschau 19:57 Lotto am
Samstag 20:00 Tagesschau 20:15
Klein gegen Grol? - Das unglaubliche
Duell 23:30 Tagesthemen 23:50 Das
Wort zum Sonntag 23:55 Inas Nacht
00:55 Tödliche Versprechen - Eastern
Promises
ZDF
07:20 Wickie... und die starken Man
ner 07:45 Das Dschungelbuch 08:10
12 oder 3 08:35 Bibi Blocksberg
09:25 Bibi und Tina 09:50 Mia and
Me - Abenteuer in Centopia 10:15
Mako - Einfach Meerjungfrau 11:00
Heute 11:05 Die Küchenschlacht -
der Wochenrückblick 13:00 Heute
13:05 Der Landarzt 13:50 Downton
Abbey 14:40 Rosamunde Pilcher:
Die Rose von Kerrymore 16:15 Lafer!
Lichter! Lecker! 17:00 Heute 17:05
Landerspiegel 17:45 Menschen - das
Magazin 18:00 ML Mona Lisa 18:35
Hallo Deutschland 19:00 Heute
19:20 Wetter 19:25 Herzensbrecher
- Vater von vier Söhnen 20:15 Udo
Jürgens - Mitten im Leben 22:45
Heute-journal 23:00 Das aktuelle
Sportstudio 00:25 Heute 00:30 Film-
nacht im ZDF: Varg Veum - Geschaft
mit dem Tod 01:55 Filmnacht im
ZDF: Jesse Stone - Alter Wunden
WDR
07:20 Sehen statt Hören 07:50 Planet
Wissen 08:50 West.art 09:30 Geprii-
gelte Kinder - "Ich hatte nur Angst,
dass es wieder Schlage gibt" 10:30
Aktuelle Stunde 11:10 Die Sendung
mit der Maus 11:35 Die Sendung
mit dem Elefanten 12:00 Ratselhafte
Krankheiten 12:45 Der rollende Saft-
laden 13:15 Heimatabend Dortmund
14:00 Mord im Spiegel 15:40 Erleb-
nisreisen-Tipp 16:00 Verrückt nach
Meer 16:50 Sport im Westen 17:20
Kochen mit Martina und Moritz
17:50 Und es schmeckt doch 18:20
Hier und Heute 18:50 Aktuelle Stun
de 20:00 Tagesschau 20:15 Tatort
21:45 Jürgen von der Lippe - Lachge-
schichten 22:45 RebellComedy 23:15
Bus mit lustig - Die Aftershow zum
Comedy Festival 23:30 Ladies Night
00:15 Begegnung in Venedig
Discovery
07:15 Man, Woman, Wild 08:05 Fat
N' Furious: Rolling Thunder 08:55
Top Hooker 09:45 River Monsters
10:35 Auction Hunters: Pawn Shop
Edition 11:25 Don't Drive Here 16:50
How Do They Do It? 17:15 Dynamo:
Magician Impossible 18:10 Rise of
the Machines 19:05 Deadliest Catch
20:00 Siberian Cut 21:00 Wheeler
Dealers: Trading Up 22:00 Fast N'
Loud 23:00 Dealing Steel 00:00 Hard
core Heroes 01:00 The Devil's Ride
01:55 Wheeler Dealers: Trading Up
National Geographic
07:35 Building Wild 08:20 Survive
the Tribe 09:05 Do or Die 09:30
Money Meltdown 09:50 None of
the Above 10:15 Brain Games 10:40
Disaster Earth 11:30 Car S.O.S 12:25
Wicked Tuna Reel Talk 13:20 Inside
Cocaine Wars 14:15 Inside 15:10
Inside the American Mob 16:05
Inside 9/11 17:00 Inside the Hunt for
the Boston Bombers 18:00 Access
360° Venice 19:00 Drugs Inc. 20:00
Filthy Riches 21:00 Die Trying 22:00
Survive the Tribe 23:00 Terror in the
Skies 00:00 Taboo USA 01:00 Die
Trying 01:55 Survive the Tribe
Animal Planet/TLC
07:15 Monster Bug Wars 08:10
Nick Baker's Weird Creatures 09:05
Mutant Planet 10:00 Wild Things
with Dominic Monaghan 10:55 Night
11:50 Beverly Hills Groomer 17:00
Sister Wives 17:15 Beverly Hills
Groomer 18:05 My Crazy Obsession
19:00 What Not to Wear 20:00 Ob
sessed with the Dress 21:00 Return
to Amish 22:00 Body Bizarre 22:55
Outrageous 911 23:45 Sex Sent Me
to the ER 00:35 Ghost Lab 01:25
Return to Amish
07:00 Thé ou café 08:00 Journal
Radio Canada 08:25 Tv5monde, le
journal 08:40 OUTRE-Zapping 09:05
Flash Info 09:10 T'choupi a l'école
09:20 Zoobabu 09:25 Brico Club
09:35 La bande des minijusticiers
09:45 La petite géante 10:10 Mar-
celino 10:30 Art zooka 11:05 7 jours
sur la planète 11:30 Amérikologie
spécial Brésil 12:00 Flash Info 12:05
Epicerie fine 12:30 Pardonnez-moi
13:00 36,9° 13:30 Journal RTBF
14:00 Midi en France 14:55 Prenez
l'air15:00 Le monument préféré des
Francais 15:50 Garden Party 16:00
Un an sur le fil 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash Info 17:05
200 millions de critiques 18:00 64', le
monde en francais, 1 re partie 18:20
Météo 18:25 Terriennes 18:30 TV5,
l'invité 18:40 Les carnets de Julie
20:25 Frères d'armes 20:30 Journal
France 2 20:55 Météo 21:00 Qui sera
le prochain grand patissier?23:10
Journal tSR 23:35 TvSmonde, le jour
nal Afrique 23:50 Météo 23:55 TV5,
l'invité 00:00 Suite noire
Eurosport
08:30 Autosport: World Series by
Renault in Le Mans (Frankrijk) 09:00
Watts 09:30 Tennis: WTA toernooi in
Luxemburg 11:45 Voetbal: Bundes
liga (dames) 13:45 Autosport: World
Series by Renault in Alcaniz (Spanje)
15:00 Tennis: WTA toernooi in
Luxemburg 18:00 Watts 19:00 Sterk
ste Man: Champions League Rusland
20:00 Vechtsport: King of Kings in
Gdansk (Polen) 21:00 Vechtsport:
Total KO 22:00 Vechtsporten: Fight
Club 23:30 Tennis: WTA toernooi in
Luxemburg 01:00 Voetbal: Bundes
liga (dames)
MTV
09:00 Mtv<3 10:00 Fantastic Music
Videos 10:50 Punk'd 11:15 Punk'd
11:35 Punk'd 12:00 Awkward 12:25
Faking It 12:50 Teen Mom 213:35
Teen Mom 2 14:20 Teen Mom 2
15:10 Teen Mom 2 15:55 Teen Mom
2 16:45 Teen Mom 2 17:30 Teen
Mom 2 18:20 MTV EMA 2014 Spe
cials 19:10 Awkward 19:35 Faking It
20:00 Virgin Territory 20:55 Are You
the One? 21:45 Beauty School Cop
Outs 22:40 The Ride 23:35 Ridicu
lousness 00:05 Ridiculousness 00:30
Jersey Shore 01:15 Jersey Shore