a J Adagio ni0nsenllnq.nl Familieberichten Leen Schipper Cornelis Marius Goud Adriana Jannetje Schipper-Zegers PETER VISSER K.A. Tuinman - van den Bos "X Rinus van lersel Willem Riemens De vele kaarten en belangstelling bij het afscheid van mijn lieve man, vader, schoonvader en trotse opa Piet Schouwenaar heeft ons veel steun gegeven. Hartelijk dank hiervoor. Het was hartverwarmend. Familie Schouwenaar Hansweert, oktober 2014 Op 4 september heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve man, mijn maatje Hans Koert Brieven, kaarten, bezoekjes, bloemen, telefoontjes, tekeningen en nog veel meer: overweldigend was de steun en het medeleven tijdens Hans' ziekte en na zijn overlijden. Het is ondoenlijk om een ieder persoonlijk dank te zeggen. Daarom wil ik iedereen, mede namens de familie, langs deze weg heel hartelijk bedanken. Corrie Koert-Sonnevijlle Heinkenszand, 18 oktober 2014 Voor uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoon- en stiefmoeder, groot- en overgrootmoeder Pleuntje Christina van Driel-van de Voorde betuigen wij u onze welgemeende dank. P. van Driel kinderen Oppeneer kinderen van Driel klein- en achterkleinkinderen Hoek, oktober 2014 DANKBETUIGING Bij deze willen wij iedereen bedanken voor het medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Ko Goense Uw aanwezigheid, vele kaarten en bloemen waren voor ons een grote steun. C. Goense-Goense Kinderen en kleinkinderen Tholen, oktober 2014 Lieve vrienden, familieleden, collega's en bekenden allemaal hartelijk dank voor jullie enorme steun en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa, zoon en broer namens allen, Rina Schipper-Boeren Oost-Souburg, oktober 2014 Het gemis zal altijd blijven, maar voor de steun en het hartelijke meeleven tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn zeer geliefde man en onze lieve zorgzame en altijd meelevende vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed te mogen ervaren hoe geliefd hij was bij velen. P.J! Goud-Koster Kinderen en kleinkinderen Hoek, oktober 2014 Willy Minnebo De grenzeloze liefde die zij naar ons heeft uitgestraald, wordt nu in eindeloze herinnering vertaald. Uw aandacht en medeleven in welke vorm dan ook, geeft ons steun om dit verdriet te dragen. M. Schipper Kinderen en kleinkinderen Kapelle, oktober 2014. Gerrit Joosse Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van Henk Traas Tevens bedankt voor uw gift aan Kika. Gretha Kinderen en kleinkinderen Oktober 2014 Wij willen iedereen bedanken voor het hartverwarmend medeleven tijdens haar verblijf in Zorgcentrum Hebron en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Allegonda van der Maas-Kooiman F. van der Maas Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Kortgene, oktober 2014 Wij danken u heel hartelijk voor de belangstelling in welke vorm dan ook na het verlies van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Krina Het zijn voor ons even zovele bewijzen dat li mede een goede herinnering aan haar zult bewaren. Nico en Marjan Klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, oktober 2014 20-10-2004 In liefdevolle herinnering 20-10-2014 Michiel Bracké Wat je hebt vergaat, maar wat je bent, leeft verder aan ruimte en tijd voorbij. Rudy, Margot en Charlotte De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website Ujtyaartverzorqi - Uitvaartverzorging Ljnda van Wingen de. DE VLIEGER Familieberichten kijk ook op zaterdag 18 oktober 2014 I 5^ Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze vader en opa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis, de vele kaarten en brieven hebben ons erg goed gedaan. Tonny en Judi Marja en Toon Kinderen en kleinkind Domburg, oktober 2014 e u ons^i De overweldigende belangstelling en deelneming, welke heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader, onze opa en over-opa Hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Uit aller naam, Jacomina Riemens - de Groote Kinderen Klein en achterkleinkinderen Terneuzen, oktober 2014 Op 11 september 2014 hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader en opa Uw aanwezigheid, uw kaart of handdruk zullen voor ons een dierbare herinnering blijven. Hiervoor onze oprechte dank. Terneuzen, oktober 2014 Nelly Minnebo-van der Hooft Kinderen en kleinkinderen Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn man onze pa en opa, Betuigen wij onze oprechte dank. A.M. Joosse - Wanjori Oost - Souburg, oktober 2014 Het gemis zal altijd blijven We danken u voor alle steun, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, (schoon)vader en opa Juzia Marcel en Barbara, Milan, Quinn Robbie en Marlon, Evi 1 - v Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg uitvaartzorg In Zeeland de Groot-de Kam Verstraten Middelburg Tholen 0118-612868 0166-606041 Bereken uw uitvaart op www.adagiouitvaartzorg.nl ii - 1 Striepseweg 4,4435 RL Baarland Gratis boekje uitvaartwensen! www.lindavanwingen.nl Telefoon: 0113 - 63 91 08 Mobiel: 06 -40 48 40 76 c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl ■i -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 51