Familieberichten fïlensenlinq.nl Ko Onze Ko, De zon scheen de vogels floten de bloemen bloeiden en toen werd het stil Verdrietig, maar met fijne herinneringen aan alle liefde en zorg, laten wij u weten dat is overleden Jacobus Abraham van Langevelde Goes, 11 februari 1958 Kruiningen, 15 oktober 2014 Hanny van Langevelde - de Wee Jarno Familie van Langevelde Familie de Wee Correspondentieadres Huygensstraat 3 4416 DJ Kruiningen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 22 oktober om 14.00 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn en condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een ieder die zich verbonden voelt met Ko, is hierbij van harte uitgenodigd de crematieplechtigheid bij te wonen. Wij zijn verbijsterd. Onze Ko, ome Ko is niet meer... Hij was er altijd voor iedereen en voor ons gezin in het bijzonder. We gaan je heel erg missen. Leen en Margriet van Langevelde Koen en Lia, Robin, Merel Judith en Frans, Eva, Minke, Gijs Niels en Katja, Tijmen, Ilya Frank en Ashley Zoveel herinneringen samen Zoveel wat jou met ons verbindt Zoveel meer dingen die ik nergens anders vind. Krabbendijke: Leen van Langevelde Margriet van Langevelde - Oostrom Oud-Rekem (B): Wilma Romar - van Langevelde Eelco Romar Bergen op Zoom: Loes van Langevelde Neven en nichten Je was "een achterneef" maar voelde als naaste familie. We zullen je missen Ko Hanny, Jarno en verdere familie, heel veel sterkte met dit zware verlies. Jaap, Miriam, Jordan, Joyce, Arno en Julian Vriendschap komt Vriendschap groeit Vriendschap wordt hechter Vriendschap wordt onlosmakelijk verbonden Vriendschap is onsterfelijk Ko van Langevelde Vol ongeloof moeten wij afscheid nemen van een bijzondere vriend. Hanny, Jamo en familie weet dat we er voor jullie zijn. Ferrie, Janina, Evans, Tijn en Siem van der Sluis Ko van Langevelde Ko van Langevelde Ko van Langevelde Verdrietig en geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze altijd meelevende en zeer behulpzame buurman Ko van Langevelde Wij wensen Hanny, Jarno, moeder de Wee en verdere familie heel veel sterkte toe. Dave en Leny v. Bommel Marcel, Christian Rinus en Sara Oostdijk Caroline, Stefanie, Rein-Jet Luuc en Tineke Lokerse Martijn en Sharida Adrian en Nelleke Cees Sinke Andre, Marga en Jan-Willem Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van één van onze jeugdtrainers Ko van Langevelde Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw Hanny, zoon Jarno en verdere familieleden, die wij heel veel sterkte toewensen om dit grote verlies te kunnen dragen. Voetbalvereniging Kruiningen Je enthousiasme, je aanmoedigingen, je positieve kracht en warmte. We zullen je missen, iedere wedstrijd. Bedankt lieve Ko voor de fijne tijd samen Voor altijd in ons voetbalhart. De voetbalmeiden wKruiningen We bin un team Vol ongeloof en verbijstering hebben we vernomen van het overlijden van Ko We hebben als team een ongelooflijk mooie tijd mee gemaakt. Onze gedachten gaan uit naar Hanny, Jarno en verdere familieleden. Het oude damesteam: Het zootje van Kootje Ko van Langevelde Een liefdevolle persoonlijkheid heeft ons verlaten. Met gevoelens van machteloosheid en verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ko de vader van onze goede vriend Jarno Wij wensen Jarno, Hanny en verdere familie veel kracht toe en zullen altijd voor ze klaar staan. Bowling en Kiki Sophie en Justin Niek en Rowena Rik en Denise Thomas en Gabriela Uw medeleven, Tan netje Wo If-Lou we rse Willem Dees Na het overlijden en bij de begrafenis van onze innig geliefde dochter, (schoon) zus, tante, vriendin en huisgenote Elizabeth Suzanna Groenewold -Els- was het meeleven overweldigend. Velen hebben mondeling of schriftelijk.persoonlijke herinne ringen met ons gedeeld. Hiermee gaf u blijk van wie Els voor u is geweest. Ook in de jaren dat zij ziek was, heeft zij veel meeleven ontvangen. Voor dit alles, op welke wijze en wanneer ook getoond, danken wij u hartelijk, het heeft ons goed gedaan. Familie Groenewold Cobie de Pagter Heinkenszand, oktober 2014 50 zaterdag 18oktober2014 Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere vriend! Vol ongeloof nemen wij afscheid van een dierbare vriend. Wij wensen Hanny, Jarno en familie heel veel sterkte toe. Peter en Monique Esmee, Jorik Voorgoed uit ons leven Voor altijd in ons hart Machteloos en sprakeloos zijn we door het verlies van onze fantastische vriend Lieve Ko, we gaan je spontaniteit, je zorgzaamheid, je hartelijkheid, je behulpzaamheid, je inspirerende verhalen maar vooral je onvoorwaardelijke vriendschap vreselijk missen. Wij wensen Hanny, Jarno en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Peter, Annemarie, Roy en Lars "Zeg me dat het niet zo is" Met veel verdriet nemen we afscheid van onze vriend Benny en Jeannet, Maykel - Linda Antoine Kees en Annet, Steffan Miranda, Eva - Camiel Mandy, Gioian kijk ook op Wij zijn erg geraakt door het onverwachte overlijden van echtgenoot van onze collega juf Hanny. Wij wensen Hanny, Jarno en de familie heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Team, MR en OR obs De Eendracht, Hansweert Bestuur Stichting SOM Uw aanwezigheid, Uw kaartje, iri welke vorm dan ook, \e one tot grote steun geweest na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Hiervoor onze hartelijke dank. Jean nette en Wim Joan en Annita Kinderen en (achter) kleinkinderen Middelburg, oktober 2014. 'HEER, hoog als de hemel is uw liefde, tot in de wolken reikt uw trouw' Psalm 36: 6 Bij het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve vader, grootvader en overgrootvader hebben wij op veel manieren uw medeleven ervaren. Hartelijk dank voor troostende woorden, voor gebeden, voor uw aanwezigheid tijdens de begrafenis en alle andere blijken van meeleven. Het was hartverwarmend. Riet Dees-Hoebé Kinderen, klein-, en achterkleinkinderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 50