Familieberichten kijk ook op 0 mensenlinq.nl Jan Thomas Ie Due zaterdag 18oktober2014 I 49 Niet alles is voorbij, je blijft bij ons, door wie je was en wat je zei en wat je voor ons hebt betekend. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek- zijn is omgegaan, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze (schoon) vader en opa Jacobus Pieter Goense -Ko- Ovezande, 17 december 1936 - Goes, 16 oktober 2014 Heinkenszand: Jo Goense-Nijsten Ovezande: Jan-Pieter en Kitty Malissa en Casper Anouk Hans t Smientstraat 3,4451 DZ Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 22 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef te Heinkenszand. Aan sluitend is er gelegenheid tot condoleren in "De Stenge", Stengeplein 1. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een slopende ziekte is onze broer, zwager en oom overleden Ko Goense echtgenoot van Jo Goense-Nijsten Leu en Jan Corrie en Piet Truus en Rinus Janny en Kees Neven en nichten Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze zwager en oom Ko Goense Axel: Brecht en Riet Rilland: Cees en Catrien Rilland: Sjaak t en Wilma Neven en nichten Na een periode van afnemende krachten is toch nog plotseling overleden Adriana Catalijna Franke-Zweemer sinds 5 maart 2004 weduwe van Cornelis Jan Franke in de leeftijd van 91 jaar. Namens de familie: L.J. Janse Een speciaal woord van dank gaat uit naar het personeel van de SVRZ, locatie Oostkerkestraat te Wolphaartsdijk, voor de liefdevolle verzorging. Wolphaartsdijk 16 oktober 2014 Correspondent ieadres Paul Krugerstraat 14443 AK Nisse De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden maandag 20 oktober om 13.30 uur in Rouw- centrum Van der Hooft, Schöorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Voor aanvang van de dienst is er van 13.00 tot 13.25 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid voor ontmoeting. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij hebben verdrietig kennis genomen van het overlijden van de mede-organisator van ons jaarlijks voetbal tournooi Jan Mulder Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Amels Schelde Exotech Ik kon niet zeggen wat ik voelde. Ik heb het ook niet uitgelegd. Maar toch wist jij wat ik bedoelde. De stilte had het al gezegd... Vol verdriet en ongeloof nemen we afscheid van 4 september 1948 16 oktober 2014 Edith Ie Due - Alleijn Kinderen en kleinkinderen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 22 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Correspondentieadres: Burg. Snellenstraat 7, 4484 CX Kortgene Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan le Due Jan was een van de oprichters van onze scouting. Wij wensen Edith en de kinderen heel veel sterkte toe. Leden en Bestuur Scouting Heenetrecht Tholen Wij wensen Edith, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bedroefd nemen we, te vroeg, afscheid van mijn broer, zwager en onze oom Middelburg: Hans~8< Nicole Ie Due - Sandhövel Kinderen en kleinkinderen Jan Thomas le Due Jan was bestuurslid van het Scoutcentrum en was betrokken bij het onderhoud. Wij wensen Edith en de kinderen veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers Scoutcentrum Zeeland. Veere, 17 oktober 2014. Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Jan le Due De strijd is gestreden. Met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig. 't Is op. Zo is het goed. Adriaan Huibregtse Echtgenoot van Janneke Huibregtse - Westdorp -Colijnsplaat, 29 augustus 1944 Antwerpen, 16 oktober 2014 Namens: Zijn echtgenote Janneke Zijn kinderen en kleinkinderen Paul en Nathalie Kai en Charlotte Hans en Inma Adriaan èn Paco v Er is gelegenheid Adriaan een laatste groet te brengen in het uitvaartcentrum Eugène Timmermans, Antwerpsestraat 49 te Mortsel, tot en met woensdag 22 oktober 2014- 18 uur steeds na telefonische afspraak op 0032 3 440.52.19 (niet op zondag De afscheidsplechtigheid vindt plaats in de kapel van het centrum Elzen veld, Lange Gasthuisstraat 45 te 2000 Antwerpen, op vrijdag 24 oktober 2014 om 11 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De crematie en as uitstrooiing zullen in intieme kring plaatshebben. Correspondentieadres: Janneke Huibregtse - Westdorp Groenplaats 42 b42, 2000 Antwerpen Online condoleren via: www. uitvaartcentrum-timmermans, be Reizen was je lust en je leven. Wij hebben altijd genoten van je boeiende reisverhalen. Nu de laatste reis - te vroeg - is begonnen, zullen we je erg missen. Bedankt voor je vriendschap. Janneke, PaulHafis en overige familie van Ad Huibregtse wensen we heel veel sterkte toe. Frits en Marianne Ralph en Monique Barry en Carlien Dike Anton en Gré Marion en Antoine Petra en Cees Pieter en Jet Heden ontvingen wij het verdrietige bericht van het over lijden van onze zeer gewaardeerde (oud-)werkgever en oprichter van het bedrijf Standard Glas B.V. Adriaan (Ad) Huibregtse Ad, Geboren als levensgenieter. We bewonderen je kracht die je leven gaf. Moedig was je strijd. We gaan je missen. Rust zacht. Team Standard Glas B.V. Kortgene, 17 oktober 2014 r*-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 49