BILEU Familieberichten iïlensenllnq.nl ÜTdflb de/J Janna Schouten - Lagendijk Henk Wondergem Lenie Wondergem- ioosse Cees Corbijn en Nel Corbijn - Wattel Maatje Wilhelmina Jansen-Flipse Els Janna Pieternella Lizierse-Kakebeeke Tante Janna Lizierse-Kakebeeke Met grote verslagenheid vernamen wij het droeve bericht van het plotseling overlijden van onze medewerker de heer Gilles Aart de Jong op de leeftijd van 55 jaar. Wij zullen Gilles blijven herdenken als een hard werkende, betrouwbare productiemedewerker, die al meer dan 25 jaar bij ons bedrijf werkzaam was, met een groot Bison hart. Wij wensen zijn familie veel sterkte om het verlies van Gilles te verwerken. Directie en medewerkers Bison International Sjef Christiaansen Goes, 16 oktober 2014 Na een jarenlange liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ter Weel' is zacht en kalm overleden, onze moeder oma en overoma sinds 26-1-2006 weduwe van Jan Schouten geb. 2-7-1920 Krabbendijke overl. 16-10-2014 Zwijndrecht: Marie Hoekman - Schouten Leen Hoekman Oud-Vossemeer: Sien Bolier - Schouten Cees Bolier (in herinnering) Rijnsburg: Gerard Schouten Ella Schouten - Blok Oost-Souburg: Bram Schouten Corry Schouten - Snoep Correspondentieadres: Ruijterstraat 6, 2231 RV Rijnsburg De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Maria Johanna Poerstamper-Louwerse Jopie Geheel onverwacht is onze collega Gilles Aart de Jong overleden. Wij, als collega's, zullen Gilles meedragen in onze herinneringen en zullen hem enorm missen. We wensen de familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Je Bison collega's Goes, 16 oktober 2014 Maria Johanna Poerstamper-Louwerse 4-8 I zaterdag 18 oktober 2014 kijk ook op Vandaag zijn onze ouders 40 jaar getrouwd! Wij wensen jullie nog veel liefdevolle en gelukkige jaren samen Liefs, Annemieke en Stefan Marc en Heieen Danique en Senn Sander en Noeki Wij zijn onze Hemelse Vader dankbaar dat op 23 oktober 2014 onze ouders 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Op 25 oktober kunt u hen feliciteren van 15:30 -17:00 in de "Zandput" Zandput 5 te Serooskerke. Adres: Noordweg 180 4333 GM Middelburg Algemene kennisgeving Je voelde je steeds maar zo moe Nu ben je aan je laatste rust toe Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, is na jaren van langzaam afnemende gezondheid overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 3 juli 1971 weduwe van Johannes Jacobus Jansen in de leeftijd van 91 jaar. Wissen kerke, 18 november 1922 Vlissingen, 10 oktober 2014 Onze dank gaat uit naar het team van de verzorging van woning 22 in Verpleegtehuis Ter Reede voor de liefdevolle zorg en aandacht. Halsteren: Middelburg: Hannie Utrecht: John en Joyce Steffi e Correspondentieadres: Els Jansen Konijnenberg 34,4661 HB Halsteren De afscheidsdienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was Was de wereld niet arm. Na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Hubrecht Lizierse in de leeftijd van 93 jaar. Ella Marijs-Lizierse Klaas Marijs Simone Roland en Maaike Sja'ak Lizierse Elly Lizierse-Huige Veron en Rob Cockie Lamper-Lizierse Diet Lamper Rob en Miranda Ellen en Patrick, Ferry Oost Souburg, 16 oktober 2014 Correspondentieadres: Amstelstraat 105,4388 RL Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 21 oktober van 12.00 tot 12.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit samen met ons haar leven te gedenken om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de ontvangkamer aldaar. Namens onze moeder willen wij alle zorgmedewerkers van Allévo, revalidatieafdelingTer Reede en zorgcentrum De Zoute Viever bedanken voor hun liefdevolle zorg. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Wat zullen we haar missen! Ko Kakebeeke Huib en Hetty Kakebeeke Kinderen en kleinkinderen Lieve mam, je bent niet meer waar je was, maar je bent overal waar wij zijn. Na een kort ziekbed is op 74-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma sinds 8 januari 2003 weduwe van Ko Elly en Ard-Jan Nander t, Christian en Tijmen Karin en Jan Middelburg, 16 oktober 2014 President Wilsonlaan 50, 4334 GC Middelburg De crematie vindt plaats op woensdag 22 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Persoonlijk afscheid nemen kan op 22 oktober van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. In de laatste periode van intensieve zorg hebben we vee! steun ervaren van de internisten van het ADRZ, huisarts P.J. van den Bergh en bovenal Patrick, Gerda, Charlenne en Rob (medewerkers van Privazorg). Bedroefd hebben we kennisgenomen van het over lijden van onze lieve schoonzus, tante en oudtante Middelburg: L.J. Poerstamper J.M. Poerstamper-Brouwer (in herinnering) Middelbrg: C.H. Beukert-Poerstamper W.D.J. Beukert Voorschoten: R.J.C. Poerstamper L.J. Tiktak Anne-Marieke Jan-Maarten Middelburg: R.A. Poerstamper J. Holleman Oostkapelle: A.M. Vermazen Middelburg, 16 oktober 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 48