ZEELAND 41 Enkele weken geleden vroegen we u, uw leukste dierenfoto's op onze website te uploaden. Meer dan 250 mooie, grappige en ontroerende foto's waren het resultaat. Wij kozen de 20 leukste uit voor de finale; de foto's ziet u op deze pagina. Via Facebook kon u op uw favoriet stemmen. Toen we afgelopen donderdag precies om 12.00 uur keken wie de meeste likes had gekregen, bleek dat we niet één, maar twee winnaars hadden: de Duitse dog Darryl van Amber Rijckaert uit Biervliet en de kruising Mini van Janine en zoontje Julian van den Berg uit Sint-Maartensdijk. mm Dusty en Hunter tussen de klavers. Jolanda de Leeuw, Yerseke Onze Bram snapt het nog niet helemaal! Jan Heijmans, Goes Li De frisbee is dubbelgeklapt. Suus heeft nu wel heel dikke lippen! Petra Gertzen, Kapelle M Mijn Lana heeft niet alleen qua karakter vele kanten, maar ook aan de buitenkant heeft ze verschillende looks'! W. Liplijn uit Middelburg „Ik zet altijd van alles op zijn hoofd", zegt Amber Rijckaert uit Biervliet. De achtjarige Duitse dog Darryl vindt het over het algemeen best. „Maar na dat de foto was genomen, is de handdoek wel aan stukjes gescheurd hoor." foto Ruben Oreel B Onze 2 moddervarkentjes lekker op het strand met laag water. Erik van Stee, Yerseke H Op de juiste tijd en plaats met camera in de aanslag, op de Heinkenszandseweg in Heinkenszand. Met recht een toevalstreffer. Wim Hoogerdijk, Heinkenszand „Mini was een verwaarloosd hondje toen ze jong was; ze was daardoor ont zettend klein, vandaar haar naam", vertelt Janine van den Berg uit Sint-Maartensdijk. Toen de huiskennel van Mini een tijdje geleden open stond, kroop de tweejarige Julian naar binnen om zijn vriendin brokjes te voeren. „Ze zijn de grootste vrienden", zegt Janine. „Julian eet zelf trou wens ook wel eens een paar brokjes." foto Ruben Oreel Deze gans heeft zichzelf tot huisdier gedoopt door zomaar bij ons te komen wonen! familie Boone, Schore ZATERDAG 18 OKTOBER 2014 H Sev is niet vaak thuis, maar altijd op pad. Daarom is deze foto me heel dierbaar. Ingrid Koops, Middelburg Vera is gek op trekpaard Rosie. Rosie laat haar hoofd zakken, zodat Vera haar kan aaien. Marloes Saaman, Zoutelande f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41