4 4 40 ZEELAND ■&ÉÊÊÊSÊ$>' JU «1 - iHIShb Daryll en Mini zijn - met zijn tweeën - de populairste en voor altijd op mijn been getatoeëerd. Kelly Bakker, Vlissingen Dit jonge mereltje had er net zijn eerste vlucht op zitten. Onze poes zit erbij alsof ze het beestje wil beschermen. Peter de Zwarte, 's-Heer Arendskerke Twee kleine meiden, die samen heel sterk zijn en de kar trekken! Anneke Cappon, Wissenkerke Deze macho gerbil heeft een maïskolf gevonden! Hij kijkt echt zo van 'die is van mij en wee je ge beente als je hem afpakt!' (toch kan hij goed delen) Jacqueline de Muynck-Lamper, Goes Roeltje heb ik gevonden in de opvang. Een angstig, maar toch oh zo nieuwsgierig rasloos konijn. Maar nu, een jaar later, is het een superondeugende, eigenwijze vent geworden. Linda van Aardenne, Goes F Heel geduldig afwachten of er vogeltjes komen eten. Bennie Lavooij Terneuzen Tijdens onze vakantie werd er bij ons vakantiehuis je 's ochtends muziek gemaakt. Elke morgen, en meer dan 30 koeien kwamen luisteren. Ploon van Rooijen-Roelse, Vlissingen Onze zoon besloot dat het tijd was om zijn liefste vriendinnetje haar ont bijt te voeren en ging er dus maar gezellig bij zitten. Janine van den Berg, Sint Maartensdijk Niet de poes in de mand, maar onze tamme haan Ge menerik in de mand. Deze haan, daar kun je alles mee doen en hij is onze huishaan. Martijn Wisse, Kapelle H Klaar voor de gezichtsbehandeling! Amber Rijckaert, Biervliet Chess is de meest luie én fotogenieke je-weet-wel- kater die ik ken. Een topmodel. Annemarie de Boer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 156