DRV: beste reputatie BOG Nieuw vrieshuis in Yerseke ertammei Magnifiek ZEELAND SPORT LEISURE Vlnr Ramona van Zweden, Erik de Koeijer, Leo van Dillen en Kees van Beveren. Gedeputeerde opent vrieshuis Ongeveer 800 mensen waren za terdagavond 11 oktober getuige van de officiële opening van het nieuwe vrieshuis in Yerseke van Kotra fresh frozen Logistics, marktleider in de Benelux op het gebied van vervoer van verse vis. Er barstte een daverend feest los, compleet met de Zeeuwse live band The Moon en culinaire hoogstandjes onder leiding van de keukenbrigade van Kees Schrij ver Party en Cateringservice. Tekst: Henk van de Voorde Foto: Suzan Fotografie Goes YERSEKE -Plaats van handeling was de enorme (nieuwe) bedrijfshal, waar achter het nieuwe vrieshuis is gereali seerd. De festiviteiten vielen samen met het eerste lustrum van Kotra en het 135-jarig bestaan van de Koeijer Transport. Kotra fresh frozen logistics is een transportgroep die wordt gevormd door de Koeijer Transport en Van de Plasse Transport uit Yerseke, Trans port Vooruit uit Breskens, Fimagro uit Oostburg, Transport J. Kloos en Van Maanen Koeltransport uit IJmui- den, Transport Vooruit Padborg en Transport Egon Sorensen in Hanst- holm (beide in Denemarken). Recen telijk is dus ook Kotra Coldstore uit Yerseke tot de transportgroep toege treden. Het totale wagenpark bestaat uit 120 vrachtauto's en er zijn 320 mensen werkzaam, waarvan ongeveer 250 in Zeeland. De core business is vistransport door heel West-Europa. „Met de bouw van het nieuwe vries huis hebben we een belangrijke nieu we dienst aan ons totaalpakket toege voegd. Naast overslag blijkt het tijde lijk opslaan van diepvriesproducten in een belangrijke behoefte van onze klanten te voorzien. Mijn doel is dat we in 2020 service-leader zijn in de voedselketen, waarbij we naast trans port een belangrijk deel van de omzet uit value added logistics halen", aldus Erik de Koeijer. Onder de aanwezigen in de tot feest zaal omgedoopte accommodatie was ook burgemeester Jan Huisman van de gemeente Reimerswaal. „Waar je ook rijdt in Nederland, je komt de vrachtwagens van De Koeijer altijd te gen. Dat een klein familiebedrijf zo kan groeien! Het nieuwe vrieshuis is een magnifieke aanwinst voor onze mooie gemeente Reimerswaal. Kotra is na Lamb Weston Meijer uit Krui- ningen (waar 800 mensen werken) uitgegroeid tot de tweede grootste werkgever in de gemeente", verklaar de Huisman. Even daarvoor had Ramona gedepu teerde Van Beveren met gevoel voor show aangekondigd. „Kees van Beve ren uit Zierikzee, gedeputeerde van landbouw, aquacultuur, visserij, trans port en logistiek. Hij is door de lezers van de PZC gekozen in de top 3 van machtigste Zeeuwen. We zijn er trots op u hier in Yerseke te mogen verwel komen, in het huis van Kotra." Cheque KWF Van Beveren: „We zijn als Provincie trots op de transportgroep onder lei ding van Erik de Koeijer. Hij is een bescheiden man, hoewel daar geen en kele reden voor is. Ik wens hem en zijn onderneming veel succes in de na- bije toekomst. Het bedrijf is in 1879 door zijn voorvaderen gestart en 135 jaar later is het een speler van formaat in heel West-Europa; de grootste transporteur in de fresh frozen fish logistics van de Benelux. Daar is door zettingsvermogen en moed voor no dig. Dat is bij Erik in elk geval ruim schoots aanwezig." De Koeijer was zeer te spreken over een cadeau in de vorm van een cheque van 15.000 eu ro voor het Koningin Wilhelmina Fonds, die ter ere van de opening van het nieuwe vrieshuis, is gedoneerd ten behoeve van de kankerbestrij ding. Hij stond in zijn toespraak stil bij het feit dat het bedrijf in het verle den een aantal medewerkers is ontval len vanwege de gevreesde ziekte. "Er zijn vele wegen die naar Rome Leiden, het is daarom goed dat er initiatieven zijn zoals die van de stichting Zeeland Sport Leisure om mensen kansen te bieden en initiatieven te ondersteunen. De sleutel tot Zeeuws succes - ook in sport en leisure - is: samenwerken!" Drs. J.M.M. Poimon Commissaris van de Koningin provincie Zeeland DRV Accountants Adviseurs heeft de beste reputatie in de accountancy. Dat blijkt uit de Incompany 100, het grootste onafhankelijke onderzoek naar de tevredenheid van klanten van zakelijke dienstverleners. In cliënttevredenheid eindigde het kantoor op plaats drie, op zeer kleine afstand van de nummers 1 en 2. Bestuursvoorzitter Manfred Zurhorst is blij met het resultaat. 'We investeren echt in de tevredenheid van onze cliënten.' GOES - Zurhorst vindt het 'mooi dat die inspanningen worden gewaar deerd. En we weten dat het nog beter kan. We zijn nog niet op het niveau waar we willen zijn; de lat ligt hoger.' Zoals hij verwoordt in het interview in Incompany 100 is hij vooral trots op de hoge scores op betrouwbaar heid en vakkennis, die blijk geven van het vertrouwen dat cliënten heb ben in de kwaliteit van de dienstverle ning van DRV.' Het interview met Manfred Zurhorst en Michael Bick kunt u lezen op de website www.drv.nl. Incompany 100 is het grootste onaf hankelijke onderzoek naar de tevre denheid van klanten van zakelijke dienstverleners en wordt uitgevoerd door het onderzoeksbureau Motivac- tion. De respondenten hebben op ba sis van een shortlist van 250 adviesbe- drijven aangegeven met welke bedrij- ven zij samenwerken of hebben sa mengewerkt. Deze beslissers hebben vervolgens elk bedrijf met rapportcij fers beoordeeld op zestien aspecten. Deze aspecten vormen samen vier ca tegorieën: 'know how', 'prijs', 'servi ce' en 'resultaat'. Het uiteindelijke rapportcijfer waarop de top 100 en de sectorrankings zijn gebaseerd, bestaat uit het rekenkun dig gemiddelde van de zestien aspec ten waarop een adviesbedrijf is beoor deeld. wvwv.zeelandsportenlci5ure.nl 1 Facebookxom/ZeelandSportenLeisure

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 123