Fine Wines Friends Industrial Building Systems Ondernemen doe je niet alleen T www. Herman Wines com De Regt Conveyor Systems is mondiale speler op gebied van transportsystemen Hallenbouw en staalconstructiewerken ■na www.ibs-hallenbouw.nl ADRIAANSE M VAN DER WEEL mmms Innovatief op basis van puur maatwerk Hof te Zandeplein 11 4587 CK Kloosterzande Postbus 30 4587 ZG Kloosterzande Tel: +31 (0)114-683200 Fax: +31 (0)114-682964 QualityMasteis C MECKUST Garage Kant Hulst (NL) Garage Kant Antwerpen Garage Kant Sint-Niklaas Verhuurbedrijf Kant Garage Kant Beerse Garage Kant Oostburg (NL) Kant Marine en Industrie (Nieuwpoort) Kant Marine en Industrie (Antwerpen) Garage Kant Olen Kant Trailer Repair Kant Mobile Parts www.garagekant.eu kant! dealer of the year 2012 Efficiënter laden en tot 10% brandstof besparen! Ontdek de tien succesfactoren op volvotrucks.be/fh folvoTrucks. Driving Progress advocaten Middelburg - Terneuzen - Rotterdam - www.avdw.nl BIERVLIET - De Regt Conveyor Systems uit Biervliet is in 25 jaar tijd uitgegroeid tot een internationale speler op het gebied van industriële transportsystemen. De Regt is specialist in ontwerp, constructie, transport, montage en onderhoud van transportsystemen voor alle soorten bulkgoederen. De robuuste systemen van De Regt gaan minstens twintig jaar mee. Mobiele en vaste transporteurs, elevatoren en bunkers voor de overslag van onder andere kunstmest, kolen en agribulk. Maatwerk, innovatie, nichemarkten. Drie trefwoorden die ten volle van toepassing zijn op De Regt Conveyor Systems. De frames van transportbanden vinden hun toepassing in met name havengebieden, zoals die van Terneuzen, Vlissingen, Gent en Antwerpen. Opdrachtgevers zijn bedrijven als Verbrugge Terminals, Yara en Cargill. De Regt Conveyor Systems verbreedt ook overzee in toenemende mate de horizon. Zo zijn inmiddels diverse transportbanden van De Regt naar Nigeria verscheept. Ook bij De Regt vervaardigde recyclingmachines voor herwinning van grondstoffen uit AEC-bodemas, ten behoeve van Inashco Rotterdam, worden wereldwijd ingezet. De Regt ontwikkelt momenteel samen met de TV Delft een machine voor de terugwinning van metalen uit afval, ten behoeve van een groot project in Colombia. Ook in de Verenigde Staten is men al jarenlang actief, terwijl in januari 2015 koers wordt gezet naar Singapore in verband met een nieuw project. Specialistisch ,We leveren specialistische trans portsystemen voor alle transport van bulkgoederen en grotere tonnages. In eigen huis hebben we de knowhow om iets te ontwikkelen en te maken wat een ander niet kan. We leveren puur maatwerk voor afnemers in bin nen- en buitenland. Voor het seriema tige standaardwerk moetje bij ons niet wezen. Het mooiste vind ik als men zegt 'dat lukt je niet'. Wij gaan uitda gingen graag aan om het tegendeel te bewijzen", aldus directeur-eigenaar Peter de Regt (46). Hij staat aan het roer van het familiebedrijf dat in 1965 door vader Ko de Regt (75) werd opgericht. Het loonbedrijf van origine ging zich van lieverlee ook bezig houden met het bouwen van agrarische machines zoals bietenrooi ers. „In 1988 zijn we begonnen met de bouw van transportbanden als extra werk ter opvulling van de winter maanden. In 1998 hebben we het loonbedrijf verkocht en weer tien jaar later hebben we het roer omgegooid naar grotere projecten op het gebied van Conveyor Systems. Sinds 2010 zijn we ook actief met installaties voor de recycling." Vacatures De Regt Conveyor Systems startte in een tijd dat de economische crisis net uitbrak. Desondanks heeft het bedrijf ieder jaar een omzetgroei van twintig procent doorgemaakt. Het perso neelsbestand is gegroeid van 18 in 2008 tot veertig in 2014. Bovendien zijn er doorlopend vacatures voor technische vakmensen. „Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen, zowel voor onze engineeringafdeling als voor de werkvloer. Het is jammer dat tech niek een verkeerd imago heeft. Goede technische vakmensen heb ben de zekerheid van een goede baan tot in lengte der jaren." De Regt Conveyor Systems IJzendtjkseweg 5 Biervliet T: 0115-456200 E: info@deregt.com W: www.deregt.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 114