Goed moment om in te stappen VERWER JANSSEN VERMOGENSMANAGEMENT VERWER (JSp JANSSEN vermogensmanagement ROOSENDAAL - Op zeker spelen middels een spaarrekening of instappen in de wereld van vermogensbeheer? Wat is wijsheid? Het eerste is slechts een relatieve zekerheid met de huidige rente van circa 1 procent. Het tweede scenario lijkt aantrekkelijker. Toch ze ker als men zaken doet met Verwer Janssen Vermogensmanage- ment. De cijfers liegen namelijk niet. In 2012 was het rendement bij Verwer Janssen gemiddeld genomen 11 tot 13 procent (afhan kelijk van het beleggingsprofiel), in 2013 was dat 7 tot 9 procent en na bijna driekwart jaar geeft 2014 hetzelfde beeld te zien. Ratio en betrouwbaarheid hebben bij Verwer Janssen het primaat en laaf zich in haar beleggingsbeleid dus niet regeren door de waan van de dag. In het afgelopen decennium is ze in Zuidwest-Nederland uit gegroeid tot dé specialist in maatwerkportefeuilles met beheersbare risico's en onbegrensde winstpotentie. De positieve rendementscijfers zijn het resultaat van het samenbren gen van twee werelden opwaartse onbegrensde potentie met vaak profiteren van een stijging met een hefboom en daarnaast beleggen in producten met voorwaardelijke en onvoorwaardelijke garanties en flinke buffers. Hierdoor heeft zelfs een forse daling van de aande lenmarkten weinig tot geen impact op de portefeuilles. Tijdens een interessante lezing op donderdag 13 november, presenteert Verwer Janssen haar succesvolle beleggingsmethodiek aan (potentiële) klanten. Plaats van handeling is het centraal gelegen kantoor aan de Brugstraat 88 in Roosendaal, recht tegenover het station. Actuele marktomstandigheden De vermogensbeheerder zal als vanzelfsprekend ingaan op de actuele marktomstandigheden. „Ook wij hebben helaas geen glazen bol, maar stel dat we die begin 2012 wel hadden gehad. Dan hadden we het (bijna) faillis sement van een aantal landen en banken gezien, gevolgd door grote politieke en economische instabi liteit door onder andere de crisis in Oekraïne. Wie zou onder die omstandigheden nog gaan beleg gen in aandelenmarkten Deson danks zijn de beurzen blijven stij gen. De AEX stond op moment van opmaak van dit artikel (30/9/2014) op een stand van 420 en dat was bijna hoogste niveau van de Vlnr Evert Verwer, Johan van Sprundel en Walter Janssen. Het team van Verwer Janssen Vermogensmanagement. rente op spaarvormen is të ver waarlozen, waardoor men meer genegen is om te gaan beleggen. Dat merken wij in onze dagelijkse praktijk. Steeds meer mensen ko men onze kant op." Betrouwbaar vermogensbeheer Verwer Janssen Vermogensma nagement staat ondertussen al meer dan een decennium voor betrouwbaar Vermogensbeheer. Evert Verwer uit St.-Jansteen startte in maart 2003 met zijn Brabantse compagnons Walter Janssen en Johan van Sprundel als zelfstandig ondernemer. „Wij zijn op andere wijze naar beleggen gaan kijken, met name via gestructureerde be leggingsproducten. Onze speer punten zijn onafhankelijkheid, afgelopen 5 jaar. Het is moeilijk qua timing om het juiste moment te kiezen om in te stappen. De afgelopen jaren werden gedomi neerd door de economische crisis beleggen toe. Daardoor zal geld naar de aandelenmarkten blijven stromen in de komende jaren, waardoor de beurzen stabiel tot stijgend zullen zijn. De huidige vertrouwen, deskundigheid en maatwerk. Juist onder roerige om standigheden kan een degelijke vermogensbeheerder zich positief onderscheiden", benadrukt Evert Verwer. De specialist in maat werkportefeuilles met beheersbare risico's en onbegrensde winstpo tentie, heeft een prima antwoord op de trend van de grootbanken om kantoren te ontmantelen en vermogensadvies en vermogens beheer af te stoten uit de regio. De filosofie van Verwer Janssen is vermogens op een dusdanige wijze te beheren dat ongeacht de richting van de relevante markten er rendement gerealiseerd wordt. Dit in tegenstelling tot traditioneel vermogensbeheer, waarbij de om standigheden op de beurs een di recte invloed uitoefenen. Bij even tuele calamiteiten op de financiële markten blijft de schade binnen de perken. De cijfers in de afgelopen tien jaar bewijzen de degelijkheid van deze vermogensbeheerder. Verwer Janssen is gaarne bereid tot een uitgebreid en tegelijkertijd vrijblijvend intakegesprek. Kom naar de lezing op 13 november Verwer Janssen Vermogens management organiseert op donderdag 13 november weer een lezing op haar vestiging in Roosendaal. De aanvang is 20.00 uur. De vermogensbeheerder zal nader ingaan op haar dege lijke, succesvolle methodiek. Belangstellenden zijn van harte welkom; de entree is gratis. Svp opgave vooraf via: i nfo@ vermogensmanagersn i Brugstraat 88 - 4701 LL Roosendaal - Tel: 0165-572900 info@vermogensmanagers.nl - www.vermogensmanagers.nl Evert Verwer doceert tijdens een lezing in 2013. en andere rampspoed. Maar stel dat de economische groei doorzet (de eerste tekenen van herstel zijn tenslotte onmiskenbaar), wie weet wat er dan nog in het vat zit voor de aandelenbeurzen", aldus Evert Verwer die samen met drs. ing. Walter Janssen RBA en mr. Johan van Sprundel de directie vormt. Er zijn inmiddels een tiental me dewerkers actief, met een enorme bancaire ervaring. Bij deze ver mogensbeheerder wordt er ove rigens bijna nooit rechtstreeks in aandelen belegd, maar altijd via succesvolle beleggingsfondsen of gestructureerde beleggingsproduc ten, gebouwd rond interessante fondsen of indices. Daardoor kan een hefboom op het rendement van het onderliggend fonds wor den gecreëerd en tevens het neer waartse risico beperkt worden. Beleggen „Door de aanhoudend lage rente stand neemt de bereidheid om te

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 100