S Familieberichten fllensenlinq.nl rflens0nLinq.nl V 341 woensdag 15 oktober 2014 Maria Catfiarina Boomert-'Verfïoeckx Jo de Witte-van Gent Zie, ik maak alle dingen nieuw We zijn verdrietig omdat we hoorden dat Simon de Vries de vader van Chimène uit groep 4 overleden is. We wensen Chimène en haar mama veel sterkte ep bidden dat ze veel kracht en troost mogen ontvangen. Kinderen, Leerkrachten, Ouders en Bestuur CBS De Torenberg Zaamslag Met droefheid om zijn heengaan, maar tevens met grote dankbaarheid voor de vele jaren dat hij bij ons mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Gerrit Adriaan den Haan 4 mei 1926 13 oktober 2014 sinds 2 juni 2014 weduwnaar van Jannetje de Kwaadsteniet Oud directeur van Diepvriesgroothandel Den Haan Yerseke: Kathy Weeland-den Haan Leo Weeland Kapelle: Joke Elenbaas-den Haan Dirk Elenbaas Yerseke: Kees den Haan (in herinnering) Ina den Haan-Lauret Martin van den Barselaar Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Molendijk 4 4401 NL Yerseke De afscheidsdienst wordt zaterdag 18 oktober om 11.00 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de mensen van Allévo en van afdeling A uit Ter Weel te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. Rust zacht lieve opa Heieen en Chris Gert en Babs Jan-Jaap en Apple Dennie Benny en Carola Remy en Harma Sindy en Marcel De Heer is mijn Herder! 'k Heb al wat mij lust; Hij zal mij geleiden naar grazige weiden. Hij voert mij al zachtkens i aan waatren der rust. Gezang 14:1 Moegestreden is in volle vrede van ons heengegaan mijn liefste mam, schoonmoeder en onze oma waar alles mocht Anna Neelt je Kools - de Bruijne Annie weduwe van Pieter Abraham Kools Cadzand, 22-2-1933 t Oostburg, 13-10-2014 Haar boekje is uit... Cadzand: Peter Kools t Jozien en Pierre Comelis - Kools Mireille en Gert-Jan Peter Thijs Correspondentieadres: Knokkertweg 5a, 4506 HN Cadzand De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 18 oktober om 10.30 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Cadzand. Er is gelegenheid tot condoleren voor de dienst van 9.45 tot 10.15 uur in de kerk. Wij begeleiden haar in kleine kring naar haar laatste rustplaats. Na de dienst bent u welkom in "De Hemelse Vrede", waar wij ons na de begrafenis bij u aansluiten. Lieve opa Haantje Rust zacht Sidney Boy, Brittney, Danique Justin, Mitchell Esmée, Lucan Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus Annie N. Kools-de Bruijne Middelburg: Jaap Kools Jenny Kools-Dekker Zuidzande: Johny Kools Francien Kools-de le Lijs Middelburg/Zuidzande, 13 oktober 2014 Benjamin de Witte 3 juli 1917 E kijk ook op Bezige handen nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. We hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve dierbare moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Johannes Marinus Boomert Schiedam, 11 januari 1919 Oostburg, 13 oktober 2014 De liefde is de enige weg die niet dood loopt. Sluis: Matty en Leo Benne-Boomert Hans en Connie, Robert, Adriënne Corine en Patrick, Daimy en Matthijs, Sam Leo en Angelique, Minouche Sluis: Hans en Nel Boomert-Liebrechts Hans en Natascha, Marie, Fleur, Tuur Katy en Erwin, Juli en Fleur, Dirkje Sluis: Marianne en Han Ultee-Boomert Gerben en Jorg Michelle en Vic, Jochem, Laurens Nieuwvliet: Arno en Marietje Boomert-van den Broecke Manon en Bart, Julia, Quinten Correspondentieadres: Bagijnhof 13, 4524 EP Sluis De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 17 oktober om 10.00 uur in de Johannes de Doperkerk te Sluis. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 9.30 tot 9.55 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangen hebt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zelfstandig en onafhankelijk tot het eind, nog steeds wilskrachtig, is van ons heengegaan onze geliefde tante Elizabeth Anna Versloot-Dees weduwe van Tom Versloot A Terneuzen, 28 augustus 1933 Terneuzen, Stuvesande 26 Correspondentieadres: Ransuildreef 20 2900 Schoten België t Terneuzen, 6 oktober 2014 Namens de familie Volgens haar uitdrukkelijke wens heeft de crematieplechtigheid te Terneuzen in besloten kring plaatsgevonden Dé grootsté zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer den 100.000 overlijdensberichten per jeer Een levensverheel pleetsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone 't Scheepke onder Jezushoede met de kruisvlag hoog in top neemt als arke der verlossing allendie in nood zijnop. Lied 213 Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Terneuzen, 9 oktober 2014 John in herinnering Jacqueline Harry Amy en Vin Marjolein en Peter Dennis Ilona en Roef Zoë Correspondentieadres: Oude Rijksweg 68, 4511 kens Geheel naar haar wens heeft de begrafenisplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 74