Marokko BN'ers vragen om make-over voor Piet 66 Ronald Koeman was een betere kandidaat Die kan wel met die jonge jongens werken 66 Hiddink moet zelfde handdoek werpen. Er is voor hem geen eer meer te behalen 66 De problemen die incidenteel leken te zijn, blijken nu een structureel karakter te hebben 66 Er is veel boosheid. Fans mailden ons dat Hiddink weg moet, maar dat waren er niet veel 66 Hiddink had een geweldige carrière, maar hij is 67 en zijn opvattingen zijn verouderd IN HET NIEUWS 3 499 De wereld is Kras Rondreizen 100% vertrekgarantie 8 dagen al v.a. Ze willen dat het sinterklaasfeest een feest wordt voor iedereen. Ze deelden hun boodschap via de Facebookpagina Pietmakeover, op gericht door programmamaker Anousha Nzume. Ze willen klei ne aanpassingen die het feest zelf niet wezenlijk zullen veranderen. Zo mag van Paul de Leeuw zelfs een zeurpiet cadeautjes uitdelen. Peter R. de Vries kreeg enkele uren later eep dreigmail. „Hoe haal jij het in je kankerkop om te gen Zwarte Piet te zijn? Als ik je tegenkom, krijg je een kogel door je kop!", stond erin. Gisteren maakte de gemeente Gouda be kend dat er op 15 november ook gele en geruite pieten meelopen tijdens de landelijke intocht van Sinterklaas. De Goudse kaas- en stroopwafelpieten zijn een knip oog naar de tradities van de stad. De pieten zullen kaas en stroop wafels uitdelen in plaats van pe pernoten. Burgemeester Schoen maker vond het moeilijk om een oplossing te bedenken. „Veel men sen hechten aan het traditionele sinterklaasfeest. Maar ik vind het belangrijk dat ook de mening van mensen die er anders naar kijken, gehoord wordt, ook al zijn die in de minderheid." Uit een internetpeiling die sinds gisteren op de site van deze krant staat, blijkt dat 94 procent vindt dat Zwarte Piet moet blijven. Vandaag buigt het College van de Rechten van de Mens zich over een eis van een Utrechtse moe der. Zij wil Zwarte Piet verban nen uit het onderwijsaanbod. 8 dagen v.a. 10 dagen 15 dagen 13 dagen WOENSDAG 15 OKTOBER 2014 Opnieuw Ronald de Boer Aad de Mos, oud-trainer Bert van Oostveen, KNVB-directeur Theo Pouw, voorzitter van Supportersclub Oranje door Freke Remmers GOUDA - Tientallen bekende Neder landers, onder wie Paul de Leeuw, Leroy Fer en Peter R. de Vries, rie pen gisteren op Facebook op tot een 'make-over' van Zwarte Piet. pagina 10 en 11: Zwarte Piet verschiet van kleur Bijzondere rondreizen inclusief vliegreis, hotels, vele maaltijden, Nederlandssprekende reisleiding en excursies. Andalusië Marokko Met o.a. Malaga, Granada, Sevilla, Tanger, Midden-Atlasgebergte, Fès en Marrakech. Klantbeoordeling 8,3 Zie: Kras.nl/38795 Guus Hiddink op het trainingsveld in Reykjavik, foto Maurice van Steen/VI Images Paul de Leeuw en Peter R. de Vries willen kleine aan passingen die het feest niet wezenlijk zullen veranderen Ronald de Boer, oud-international Het Betoverende Zuiden Met o.a. Marrakech, Zagora, Erfoud, Merzouga, Boumalne du Dadès en Ben Aït Haddou. Klantbeoordeling 8,4 Zie: Kras.nl/38791 Highlights van Marokko Met o.a. Marrakech, Casablanca, Rabat, Meknès, Fès, Erfoud, Ouarzazate en Essaouira. Klantbeoordeling 8,1 Zie: Kras.nl/74727 Koningssteden van Marokko Met o.a. Casablanca, Rabat, Meknès, Fès, Beni Mellal, Midden-Atlasgebergte en Marrakech. Klantbeoordeling 8,2 Zie: Kras.nl/koningssteden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 3