fllensenlinq.nl Familieberichten Irene de Booij-van der Kaay Erik Sieljes Catharina Jacobse-Sturm kijk ook op woensdag 15 oktober 2014 33 m IRSf'';>v WBÊBÊÈ In de mooie leeftijd van 90 jaar is van ons heengegaan onze allerliefste schoonzus en tante Pieternella Rison-Hugense Marius Leny Eric Jacqueline Edwin Miranda en kinderen Met verdriet hebben wij thuis, in haar vertrouwde omgeving, afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, Oma en Omi. Ze was zorgzaam en heeft ons altijd met veel liefde omringd. Haar gezondheid liet de tijd in de steek, maar de tijd liet haar niet los. Nu is zij vrij van dat waar zij zo bang voor was. 's Gravenhage, 27 juni 1928 Zierikzee, 13 oktober 2014 Weduwe van Freddy de Booij Monique en Sander Mark Mare en Maartje Rozemarijn Berend Guus Wij danken alle dames van bureau Allerzorg van der Bijl die onze moeder alle jaren en zeker de laatste maanden intensief hebben verzorgd. Correspondentie adres: Havenpark 40a 4301 CE Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 17 oktober om 12.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3- Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Ons bereikte het verdrietige bericht dat Germaine Gieles is overleden. Germaine heeft als vrijwilliger bij het Zeeuws Archief ruim 10 jaar lang meegewerkt aan het nader toegankelijk maken van onze archieven en collecties. We zullen haar missen en wensen haar familie heel veel sterkte toe. Bestuur, directie, medewerkers en vrijwilligers van het Zeeuws Archief Middelburg, 14 oktober 2014 Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus Annie N. Kools-de Bruijne Middelburg: JaapKools Jenny Kools-Dekker Zuidzande: Johny Kools Francien Koöls-de le Lijs Middelburg/Zuidzande, 13 oktober 2014 Veel te jong is overleden onze collega op de haven Wij wensen Joca, Jan, Bart en familie heel veel sterkte toe Waterfront Jachtcharter: Maarten Koopen Watersportcafé BooT: Piet Anita Restaurant Het Veerhuis: Robin Sander Met droefheid om zijn heengaan, maar tevens met grote dankbaarheid voor de vele jaren dat hij bij ons mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Gerrit Adriaan den Haan 4 mei 1926 13 oktober 2014 sinds 2 juni 2014 weduwnaar van Jannetje de Kwaadsteniet Oud directeur van Diepvriesgroothandel Den Haan Yerseke: Kathy Weeland-den Haan Leo Weeland Kapelle: Joke Elenbaas-den Haan Dirk Elenbaas Yerseke: Kees den Haan (in herinnering) Ina den Haan-Lauret Martin van den Barselaar Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Molendijk 4 4401 NL Yerseke De afscheidsdienst wordt zaterdag 18 oktober om 11.00 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de mensen van Allévo en van afdeling A uit Ter Weel te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. Rust zacht lieve opa Heieen en Chris Gert en Babs Jan-Jaap en Apple Dennie Benny en Carola Remy en Harma Sindy en Marcel Lieve opa Haantje Rust zacht Sidney Boy, Brittney, Danique Justin, Mitchell Esmée, Lucan Met verdriet delen wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen, na een zorgzaam leven, onze geliefde moeder, oma en overgrootmoeder sinds 23 oktober 2004 weduwe van Abraham Jacobse in de leeftijd van 93 jaar. Oost-Souburg Piet en Suzan Jacobse-Meerman Bram en Mariëlle Cor en Corine Peter en Marije Vlissingen Corrie Post-Jacobse Jan Post (in dierbare herinnering) John en Aleida Remco en Cora Lisette Jessica Oost-Souburg Nel en Aart Willemse-Jacobse Ellie en Rino Erik en Marianne Karin en Evert Jan-Willem en Marleen Doetinchem Adrie Jacobse (in dierbare herinnering) Ina Jacobse-Zielman Bram en Christien Anneke en Paul Oost-Souburg Bram en Willy Jacobse-van de Plasse Marieke en Emile Linda en Ilco Annelies en Adriaan Vlissingen Gilles en Jans Jacobse-Simonse Rianne en René Abjan en Judith Marco en Heidi Gijsbert en Petra Hans en Jannetta Ilse en Wouter Sander en Mariëlle Jantine en Marten Mirjam Oost-Souburg Jan en Corrie Jacobse-Maas Carlien en Jaco Mariët en René Ingrid en Attila Goes Cobi en Peter Hengsdijk-Jacobse Janneke en René Jaap en Agnes Petra Hans en Janine Marjolijn Oost-Souburg André en Maja Jacobse-van der Poel Carola en Wouter Mare en Marieke Jacolien Kruiningen Kees en Gerda Jacobse-Koppelaar Alice en Prempaul Bart en Jorieke Carla Rineke Grasberg (D)Tonny en Kirsten Jacobse-Kück Michael Marcel Robin en achterkleinkinderen Wij danken Dr. P. de Laet en personeel van Zorgcentrum Cedrah, locatie Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 14 oktober 2014 Zorgcentrum Cedrah, locatie Eben-Haëzer Correspondentieadres P. Jacobse Wilgenstraat 54 4388 LH Oost-Souburg Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 17 oktober van 19.00 tot 19.45 uur in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. zaterdag 18 oktober om 9.45 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 37