Colofon O (T1ensenlinq.nl Familieberichten ERIK SIELJES Stoffel van Mourik Piet Louwerse 0111 450717 Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? J amilieberichten Verdrietig ontvingen wij het bericht dat op veel te jonge leeftijd is overleden Erik Sieljes Erik was jarenlang werkzaam als Schepenkring Jachtmakelaar en runde zijn bootverhuur- en zeilcursussen bedrijf Delta Sailing bij Delta Marina in Kortgene. Wij wensen )oca. Jan en Bart en verdere familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Delta Marina BV Kortgene Kortgene, 10 oktober 2014 Wij zijn diep getroffen door het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Jeroen Rutgers Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie en naasten. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Management en medewerkers Klanten Contact Centrum UWV vestiging Goes Randstad Callflex Goes Verdrietig, maar met berusting stellen wij u in kennis van het overlijden van onze vader en opa Sinds 7 augustus 2014 weduwnaar van Jobien van Mourik - van Burg 20 maart 1930 t 13 oktober 2014 Je moet niet klagen als het zonder kan Rotterdam: Jaap van Mourik Tilburg: Jan van Mourik Anja Bischops Simon, Casper en Sjors Correspondentieadres: Schout de Roij straat 1 5037 ML Tilburg De herdenkingsdienst zal worden gehouden vrijdag 17 oktober om 13.30 uur in de Johanneskerk, Kerkplein 2 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid om de naaste familie persoonlijk te condoleren in verenigings gebouw Punt 3 naast de kerk. Ons bereikte het trieste bericht dat op 85-jarige leeftijd is overleden, onze gepensioneerde medewerker de heer Toon Haneveer Toon is ruim 15 jaar als portier voor ons bedrijf werkzaam geweest. Aan deze periode bewaren wij de beste herinneringen. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 10 oktober 2014 De overweldigende belangstelling en het medeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, bloemen en telefoontjes na het overlijden van heeft: een diepe indruk op ons gemaakt en heeft: ons zeer goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Louise Louwërse - Bos kinderen en kleinkinderen Veere, oktober 2014 KEES 4SÜÜS Schouwen-Duiveland voor een zorgzame begeleiding Uitvaartbegeleiders: Uitvaart Informatie Hulplijn 0800 - 4444 000 Sluittijden overlijdensadvertenties kijk ook op dinsdag 14 oktober 2014 I 39 Toch nog geheel onverwacht moeten we afscheid nemen van onze vriend en collega makelaar in Kortgene ERIK WE ZULLEN JE MISSEN Wij wensen JOCA, Jan, Bart en familie heel veel sterkte toe. Schepenkring Lelystad: Bouke Thijsseling Yvonne Brouwer Schepenkring Zwartsluis: Rene Jorna Marie-Sophie Jorna Willem Beekhuis Schepenkring Roermond: Rolf Kroos Roel Hoeben Schepenkring Lathum: Vincent Lubach Schepenkring Warten: Huib de Boer Linda de Boer Schepenkring Zeewolde: Leo van Schijndel Goes, 10 Oktober 2014 Het plotselinge overlijden van Jeroen RutgefS, zoon van Henk onze collega en medebestuurslid van de Regionale Raad, heeft ons diep geraakt. Wij wensen Henk, Martha en verdere familie en vrienden veel sterkte en kracht toe. Regionale Raad ACP Zeeland. 14-10-2001 14-10-2014 het is nu 13 jaar geleden dat je niet meer bij me bent. de herinnering aan jou die blijft, maar het leven zonder jou gaat door maar in mijn gedachten kom je altijd voor. HANNIE Uitvaartverzorging www.uitvaartsd.nl Rien de Bruijne Janine Schouls Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39