fj| (Tlensenlinq.nl Familieberichten Üysrladau Johan Aarnout de Bruijne Lieve Aarnout, Simon de Vries Simon Johannes Crans Hans Hans Crans Cyriel Ceelaert Elza de Rijcke 10 oktober 2014 Je handen zijn verstild, je stem verstomd, je tranen gedroogd, je hart tot rust gekomen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Johannes Franciscus Joseph Marie Thannhauser Johan Sinds 4 mei 2003 weduwnaar van Riet Hartman Rotterdam 21 januari 1925 t Nieuw- en Sint Joosland 11 oktober 2014 Middelburg: Tineke Maaskant-Thannhauser Wout Maaskant Haarlem: Iris Vermeer-Maaskant Dimitri Vermeer Mees, Dex Goes: Inge van Poeijer-Maaskant René van Poeijer Benthe, Tessel Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van de "Binnenhaven"te Nieuw- en Sint Joosland voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Tevens willen we dr. Peter de Laet bedanken voor zijn kundige en respectvolle begeleiding. Correspondentieadres: Ewisland 53, 4337 BZ Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden donderdag 16 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een goede vriend is heengegaan, rust zacht. Nel van der Veeken V Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor de liefde die we van haar hebben mogen ontvangen, delen wij u mede dat na een door haar moedig gedragen ziekte van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze dochter, zus, schoon zus en tante Germaine Elisabeth Manneke echtgenote van Adrianus Johannes Josephus Gieles 4 augustus 1970 t 10 oktober 2014 Middelburg: Joost Gieles Yerseke: P.I. Manneke S.M. Manneke-Bom Yerseke: Petra Verploegh-Manneke Henk Verploegh Rotterdam: Iris Amsterdam: Thecla Gieles-de Tombe Jacqueline de Tombe-Gieles Cassinstraat 37 4336 LE Middelburg De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt donderdag 16 oktober om 13.30 uur gehouden in de Hervormde Kerk te Yerseke. Ingang kerk via de Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is.er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. kijk ook op maandag 13 oktober2014 I 27 Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn dit samen voor je te mogen doen. Verdrietig omdat wij hem moeten missen geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, (schoon)vader en trotse opa echtgenoot van JannekeJansen in de leeftijd van 75 jaar. Jannie de Bruijne-Jansen Mattie en Johnny Bergakker-de Bruijne Evelien en Robin Jeroen Jack en Jeannette de Bruijne-Machielsen Manon 10 oktober 2014 Berliozhofi7 4536 EV Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 16 oktober om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de BellamystraatteTerneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het eerdergenoemde uitvaartcentrum. Woensdag 15 oktober is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys. Onze dank gaat uit naar het team van verpleeghuis Ter Schorre (locaties Maxima en Bach laan) voor hun inzet en liefdevolle verzorging. Beetje bij beetje heb je ons verlaten We konden niet meer zo goed met je praten Je was op een gegeven moment zo teer De man van vroeger was je niet meer Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor wat je hebt gedaan" Magdajan - in herinnering Ko - in herinnering -Lucie Mark, Cokkie (lorrie, Herman Wij voelen ons verslagen door het plotselinge overlijden van mijn lieve man, papa, onze zoon en schoonzoon 14 september 1965 10 oktober 2014 Patricia de Vries-Haak Chimène Familie de Vries-de Kok Familie van de Wege Familie Haak Koepoortstraat 36 4543 AS Zaamslag De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 15 oktober om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Dinsdag 14 oktober is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid van Simon te nemen in het uitvaartcentrum. Rust zacht lieve Pa en ma de Vries Evelien en Jos Laura en Bas Margot en Tom Geborgen in de Eeuwige in de tijd. Heden overleed toch nog piotsteling mijn man, onze vader en trotse opa echtgenoot van Dineke Romijn eboren te Dordrecht op 5 december 1943 overleden te Breskens op 9 oktober 2014 Breskens: Dineke Crans-Romijn Breda: Agnes en Mare Eva Vlissingen: Hans en Abby Ryan Daphne Correspondentieadres: Het Heem 4,4511 PL Breskens De afscheidsdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 14 oktober om 13.00 uur in de Sint Baafskerk te Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis te Sint Kruis. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 12.30 tot 12.55 uur in voornoemde kerk. Hans is thuis alwaar u in de gelegenheid bent om afscheid van hem te nemen op zondag 12 oktober van 14.00 tot 16.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangen hebt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met diepe gevoelens van medeleven voor zijn nabestaanden en gemis voor onszelf hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Vele jaren niet alleen onze voorzitter maar ook onze inspirator en bovenal onze vriend. Dineke en de kinderen wensen wij alle kracht om dit een plaats te geven in het leven zoals hij hen dat zonder twijfel heeft voorgeleefd. Stichting Bach-Comité Aardenburg Het leven van een mens is als een voetstap in het zand die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en zand. Hoewel bevrijdend voor hem, geven we met intens verdriet kennis van het overlijden van onze pa, schoonvader, opa en ouwe opa weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Rita en Walter Chris en Judith, Liang Ingo en Karin, Fenna, Sofie Karei en Katrien Correspondentieadres: De Smeedtoren 18, 4524 DB Sluis U kunt afscheid nemen van Cyriel, op dinsdag 14 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. Verzorgingshuis Hooghe Platen, Boulevard 21 kamer 4 te Breskens. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 15 oktober om 12.00 uur in de aula van crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop bent u welkom voor een informeel samenzijn in de koffiekamer aldaar. f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 63