SPORT 45
MAANDAG 13 OKTOBER 2014
UITSLACEN
Vierde klasse B: ZBVH - Rimboe 5-1, Alliance
- FC Bergen 4-1, SKNWK - OFB 5-1, SC Stave-
nisse - Rillandia 0-6, Vrederust - SPS 2-5, Oran
je Blauw'14 - WIK'57 1-4, Halsteren - DVO'60
7-3.
SKNWK
6
5
1
0
16
25- 5
ZBVH
6
5
1
0
16
21 - 6
Rillandia
6
4
2
0
14
22- 7
Halsteren
6
4
1
1
13
15- 10
Rimboe
6
3
1
2
10
18- 11
Alliance
6
3
0
3
9
23- 14
SPS
6
2
1
3
7
13- 17
WIK'57
6
2
1
3
7
10- 14
FC Bergen
6
2
1
3
7
12- 17
SC Stavenisse
6
2
1
3
7
10- 17
DVO'60
6
1
3
2
6
9- 14
Oranje Blauw'14
6
1
0
5
3
5- 23
OFB
6
1
0
5
3
2- 20
Vrederust
6
0
1
5
1
8- 18
SDO'63
6
5
0
1
15
25- 5
Hoofdplaat
6
5
0
1
15
18- 9
BW'63
6
5
0
1
15
15- 7
Sluis
6
4
0
2
12
12- 10
Groede
6
3
2
1
11
14- 8
NVS
6
3
1
2
10
9- 9
Terhole
6
2
0
4
6
14- 19
Rimboe
6
2
0
4
6
15- 26
Vosmeer
6
1
1
4
4
8- 12
Hulsterloo
6
1
1
4
4
11 - 16
Graauw
6
1
1
4
4
10- 22
Vivoo
6
1
0
5
3
13- 21
ZONDAGVOETBAL
Hoofdklasse A: JOS Watergraafsmeer - Vlissin-
gen 0-1, AFC 34 - OFC 0-1, Zouaven - Quick
2-3, DHC - De Dijk 1-0, Haaglandia/Sir Wins
ton Le - Hollandia 0-6, Chabab - Westlandia
1-0, Magreb '90 - VOC 2-1.
Quick 6 5 1 0 16 15- 6
Chabab 6 4 2 0 14 16- 8
Vlissingen 6 4 1 1 13 14- 9
Hollandia 6 3 1 2 10 16- 9
OFC 6 3 1 2 10 9- 7
Westlandia 6 3 0 3 9 10- 7
DHC 6 3 0 3 9 11- 10
JOS Watergraafsm. 6 2 2 2 8 11 - 9
Magreb'90 6 2 1 3 7 10- 11
AFC 34 6 2 1 3 7 6-7
De Dijk 6 2 1 3 7 7- 9
Zouaven 6204 6 8-15
VOC 6 1 1 4 4 9-14
Haaglandia 6 0 0 6 0 6- 27
Eerste klasse B: Nieuwerkerk - Wateringse
Veld Cona 0-1, XerxesDZB - HMSH 5-0, Zwer
vers, cw - GDA 2-1, Poortugaal - Velo 2-1,
RKAW - Kocatepe, rw 3-0, FC Boshuizen -
IFC 2-2, Goes - Olympia 4-1.
RKAW 6 6 0 0 18 24- 4
Goes 6 5 1 0 16 18- 2
Nieuwerkerk 6 5 0 1 15 23 - 5
IFC 6 4 2 0 14 16- 7
FC Boshuizen 6 4 2 0 14 14- 7
Poortugaal 6 4 0 2 12 20- 11
Zwervers, cw 6303 915-13
Gona 6 2 1 3 7 7- 12
Olympia 6 2 1 3 7 7- 14
XerxesDZB 6 2 0 4 6 9- 22
GDA 6 10 5 3 8-15
Velo 6 0 1 5 1 4- 11
Kocatepe, rw 6 0 0 6 0 1 - 19
HMSH 6 0 0 6 0 6- 30
Tweede klasse E: Unitas - Oosterhout 1-1,
RKTW - Jeka 1-1, Sarto - HW'24 5-5, TSC -
Cluzona 2-1, Uno Animo - Zeelandia Middel
burg 2-0, SC 't Zand - Voab 1-1, Madese Boys
-MOC'17 2-4.
MOC17 6 4 2 0 14 19- 10
Sarto 6 4 1 1 13 16- 12
Jeka 5 3 2 0 11 14- 5
Uno Animo 5 3 2 01110- 4
Zeelandia Mid. 6 3 2 1 11 9 - 7
Madese Boys 6 3 1 2 10 10- 11
HW'24 6 2 2 2 8 13- 12
TSC 6 2 0 4 6 11 - 12
RKTW 6 1 3 2 6 7- 8
Unitas 6 1 3 2 6 11 - 13
SC't Zand 6 1 2 3 5 8- 11
Voab 6 12 3 5 7-14
Cluzona 6 1 1 4 4 6- 15
Oosterhout 6 0 15 1 7-14
Derde klasse A: Rood Wit W. - SC Kruisland
0-0, FC Bergen - Alliance 3-2, Philippine - BSC
2-7, RIA W. - Internos 3-2, Unitas'30 - Bres-
kens 3-1, Hoeven - Terneuzen 3-1, RCS - Clin-
ge 3-2.
Alliance 6 5 0 1 15 19- 8
Hoeven 6 4 1 1 13 12- 8
Unitas'30 6 4 0 2 12 15- 8
Rood Wit W. 6 3 2 1 11 11 - 3
FC Bergen 6 3 2 1 11 11 - 7
BSC 6 3 1 2 10 19- 10
Terneuzen 6 3 0 3 9 13- 13
SC Kruisland 6 2 2 2 814-11
Internos 6 2 1 3 7 9- 11
Breskens 6 2 1 3 7 11 - 16
RIAW. 6 2 0 4 6 9- 18
RCS 6 1 2 3 5 14- 18
Philippine 6 1 1 4 4 9 - 23
Clinge 6 0 15 1 10- 22
Vierde klasse A: Aardenburg - Vogelwaarde
2-2, IJzendijke - Hontenisse 4-2, Patrijzen -
Oostburg 3-2, Schoondijke - Biervliet 0-4, Koe
wacht - Sluiskil 2-3, Steen - Luctor"88 3-2, Zee
land Sport - Corn Boys 3-3.
Biervliet 6 5 1 0 16 16- 3
Steen 6 4 2 0 14 14- 4
Patrijzen 6 4 1 1 13 20- 13
Oostburg 6 4 0 2 12 14- 9
IJzendijke 6 3 2 1 11 15 - 8
Luctor'SS 6 3 1 2 10 14 - 9
Aardenburg 6 2 2 2 8 13- 11
Zeeland Sport 6 2 2 2 8 14- 14
Corn Boys 6 2 1 3 7 12- 15
Koewacht 6 2 1 3 7 7- 19
Hontenisse 6 2 0 4 6 22- 14
Sluiskil 6 2 0 4 6 10- 19
Vogelwaarde 6 0 15 1 6-23
Schoondijke 6 0 0 6 0 4- 20
Vijfde klasse A: Hoofdplaat - Rimboe 6-2,
Groede - Vosmeer 1-1, Terhole - Vivoo 4-3,
Hulsterloo - SDO'63 2-1, Sluis - Graauw 3-0,
BW'63 - NVS 2-0.
RESERVES ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse A: Sliedrecht 2 - Oranje Wit 2
0-0, Pelikaan 2 - SteDoCo 2 5-0, GJS 2 - Kloe-
tinge 2 0-9, ASWH 2 - Kozakken Boys 2 3-4,
Almkerk 2 - Nieuw Lekkerland 2 2-2, Wield-
recht 2 - Heerjansdam 2 2-4, SSV'65 2 - WGZ
2 1-0.
Stand: ASWH 2 6-15, Sliedrecht 2 6-14, Kloe-
tinge 2 6-13, Oranje Wit 2 6-13, Pelikaan 2
6-11, Almkerk 2 6-8, WGZ 2 6-7, Kozakken
Boys 2 6-7, Heerjansdam 2 6-7, GJS 2 6-7,
SSV'65 2 6-6, SteDoCo 2 6-6, Nieuw Lekker
land 2 6-5, Wieldrecht 2 6-0.
Eerste klasse A: Dinteloord 2 - Arnemuiden 2
0-0, Papendrecht 2 - LRC 2 4-3, De Meeuwen
2 - Drechtstreek 2 2-2, Hoek 2 - Terneuzense
Boys 2 6-2, GPC Vlissingen 2 - De Zwerver 2
2-3, Kapelle 2 - Zaamslag 2 1-1, Pelikaan 3 -
Rijsoord 2 4-0.
Stand: Hoek 2 6-16, Papendrecht 2 6-16, LRC
2 6-13, Pelikaan 3 6-13, Arnemuiden 2 6-11,
Drechtstreek 2 6-10, Rijsoord 2 6-10, De Zwer
ver 2 5-7, De Meeuwen 2 6-7, Terneuzense'
Boys 2 6-7, Zaamslag 2 6-4, Dinteloord 2 5-1,
Kapelle 2 6-1, GPC Vlissingen 2 6-0.
Tweede klasse A: Dauwendaele 2 - Oostkapel-
le 2 2-0, Hoek 3 - Arnemuiden 3 2-0, Hein-
kenszand 2 - Yerseke 2 3-2, VCK 2 - Kloetinge
3 2-5, Veere 2 - FC Axel 2 2-3, Serooskerke 2 -
MZC'11 2 3-2.
Stand: Kloetinge 3 6-15, Serooskerke 2 6-13,
FC Axel 2 6-12, Dauwendaele 2 6-10, Hoek 3
6-10, Arnemuiden 3 6-9, VCK 2 6-9, Oostka-
pelle 2 6-8, Yerseke 2 6-7, Heinkenszand 2
6-6, MZC'1-1 2 6-3, Veere 2 6-2.
RESERVES ZONDAGVOETBAL
Tweede klasse A: Rood Wit W. 2 - Internos 2
0-4, Terneuzen 2 - Zeelandia Middelburg 2
2-4, Boeimeer 2 - HW'24 2 3-3, Unitas'30 2 -
SC Gastel 2 8-1, WR 2 - Clinge 2 gest, Zun-
dert 2 - Beek Vooruit 2 2-1
Stand: Internos 2 5-13, Boeimeer 2 5-13, Uni
tas'30 2 6-12, HW'24 2 5-9, Beek Vooruit 2
5-8, Zundert 2 5-8, SC Gastel 2 6-8, Zeelandia
Mid. 2 6-6, WR 2 3-4, Terneuzen 2 5-3, Clinge
2 5-1, Rood Wit W. 2 6-1.
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: Oostkapelle - Sporting '70
0-4, Wartburgia 2 - DSS 2-1, Reiger Boys 2 -
Delta Sports '95 FC 2-0, SteDoCo - SVS 4-6,
WIJ - Smerdiek 2-1, Berkel - IJzendijke 5-3,
ADO Den Haag - Ter Leede 2 2-1.
Stand: SVS 6-18, ADO Den Haag 6-16, DSS
6-13, Sporting '70 6-12, Smerdiek 6-12, IJzen
dijke 6-12, WIJ 6-10, SteDoCo 6-7, Wartbur
gia 2 6-7, Ter Leede 2 6-4, Berkel 6-4, Delta
Sports '95 FC 6-4, Reiger Boys 2 6-3, Oostka
pelle 6-0.
JEUGDVOETBAL
A-JUNIOREN
Derde divisie B: ARC - Jodan Boys 1-0, Meern
De - ADO Den Haag 2 2-2, JVOZ - Argon 2
5-0, XerxesDZB - Spijkenisse 3-2, Leonidas -
Haaglandia/Sir Winston Le 0-2, Baronie - West
landia 1-3.
ADO Den Haag 2
6
5
1
0
27- 10
Jodan Boys
6
4
0
2
12
18- 9
Westlandia
6
4
0
2
12
16- 9
Haaglandia
6
4
0
2
12
14- 13
JVOZ
6
3
2
1
11
19- 11
Meern De
6
3
1
2
10
13- 9
XerxesDZB
6
2
2
2
8
13- 12
ARC
6
2
2
2
8
9- 9
Baronie
6
2
0
4
6
15- 20
Argon 2
6
1
0
5
3
8- 23
Leonidas
6
1
0
5
3
6- 26
Spijkenisse
6
0
2
4
2
11 -18
B-JUNIOREN
Tweede divisie B: Alexandria'66 - Spartaan'20
4-3, JVOZ - MW 6-1, Haaglandia/Sir Winston
Le - Elinkwijk 0-2, UNA - Spijkenisse 2-1,
Quick - OJC Rosmalen 3-1, Fortuna Sittard -
Velo 5-0.
C-JUNIOREN
Tweede divisie B: Quick - Laakkwartier 6-2,
TSC - FC Dordrecht 0-6, Feyenoord, sc (AV) -
JVOZ 1-2, Haaglandia/Sir Winston Le -
Alexandria'66 2-2, Elinkwijk - DHC 2-1, Meern
De - Spartaan'20 1-4.
Derde divisie D: Wieldrecht - Barendrecht
3-1, Roosendaal - MOC'17 0-1, Oranje Wit -
JVOZ 2 2-1, Haarsteeg - Baronie 2-3, OJC Ros
malen - SC 't Zand 1 -0.
Eerste divisie B: UNA - Roda JC 2-1, JVOZ -
RJO PSV-EHV 1-6, Willem II Tilburg BV - RJO
Brabant United 3-5, Blauw Geel'38/Jumbo -
Margriet 4-0, RJO PSV-EHV 2 - MW 1-1, Fortu
na Sittard - NAC 1-2.
Tweede divisie C: Roosendaal - Willem II Til
burg BV 2 2-1, Oranje Wit - Emplina 2-3, Don
gen - RBC 1-3, Nuenen - Jeka 3-3, OJC Rosma
len - JVOZ 2 2-0, Baronie - TSC 1 -1
ATLETIEK
Chicago. Marathon. Mannen: 1. Kipchoge
(Ken) 2.04.11, 2. Kitwara (Ken) 2.04.28, 3.
Chumba (Ken) 2.04.32. Vrouwen: 1. Jeptoo
(Ken) 2.24.35, 2. Mare Dibaba (Eth) 2.25.37, 3.
Florence Kiplagat (Ken) 2.25.57.
Eindhoven. Marathon. Mannen: 1. Regassa
(Eth) 2.06.21, 2. Maiyo (Ken) 2.06.47, 3. Lagat
(Ken) 2.07.11, 25. Kamminga (Ned) 2.24.51.
Vrouwen: 1. Lewandowska (Pol) 2.28.33, 4. Dil
len (Ned) 2.36.35.
Vlissingen. Veldloopestafette. 4 x 3000 m. Se
nioren: 1. Dynamica 2 (Joeri Versluis, Ralph
Wiessner, Ruud Hoosemans, Tim Pleijte) 42.54;
2. Dynamica (Shanice Harmon, Jorim de Bocks,
Wouter Leeftink, Erwin Harmes) 46.44. Mas
ters: 1Dynamica (Edwin van Alphen, Mare Rom-
mers, Nick Paulusse, Dennis Bootsgezel) 49.50.
JAB: 1RK SS Dyn (Kris de Kreek, Dennis Thuy,
Leon van Aartsen, Wouter Verstraate) 46:16. 4
x 1800 m: JCD: 1. Dynamica (Joram Verhage,
Dennis Janse, Rens de Ridder, Sergio Harinck)
28:00. MCD: 1. Scheldesport MC (Maaike de
Kreek, Mirthe de Zeeuw, Waeoby Jones, Amber
Boutens) 29:11. Pupillen, 4 x 1200 m: JpA: 1.
AV'56 (Mart Kapteijn, Tessa Schets, Sven Kra
mer, Jesse van den Dikkenberg) 21.04. JpB:1. Dy
namica (Tom Houwelingen, Chris Zuidhof, Noel
Zuidhof, Sam van Keulen) 23.37. JpC: 1. Dynami
ca (Matthias Mairle, Kasper Koopman, Stijn
Koole, Jesse Koppejan) 24.20. MpA: 1Dynami
ca 1 (Marit Driessen, Mari Slabbekoorn, Dana
ter Haar, Lisanne Lorier) 22.19. MpB: 1. AV'56
(Maud Landsbergen, Koen Steenblok, Mila Kra
mer, Femke van Sluijs) 25:47. MpC: 1. Dynamica
(Dagmar Zuidhof, Yasmine Kraker, Lois vd Ber
ge, Chloe Zerbib) 23.56.
Retranchement. Dwars door de Zwingeul,
7200 meter. Mannen: 1. Edwin de la Ruelle
(Koewacht) 29.36, 2. Wannes Dejaegher (B)
29.37, 3. Erik Cappon (Zuidzande) 30.28, 4.
Theo Rabout (Aardenburg) 30.47, 5. Mark Verha
ge (Zaamslag) 31.02. Vrouwen: 1. Myrthe Faro
(Breskens) 39.30, 2. Ilona Dieleman (Nieuwvliet)
43.24, 3. Yente van Cuijk (Retranchement)
45.24. Jeugd, 1000 meter. Jongens: 1. Jarno de
Hulster (Biervliet) 4.44. Meisjes: 1. Jolien de
Hulster (Biervliet) 4.30.
Hellevoetsluis, 10 kilometer. 3. david Schrier
(Dynamica 34.37, 4. Laurent Nieuwenhuijze
(AV'56) 35.10.
AUTOSPORT
Sotsji. Formule 1, CP Rusland: 1. Hamilton
(Eng) Mercedes 1.31.50,744, 2. Rosberg (Dui)
Mercedes op 13,657, 3. Bottas (Fin) Williams
17,425, 4. Button (Eng) McLaren 30,234, 5. Mag-
nussen (Den) McLaren 53,616, 6. Alonso (Spa)
Ferrari 1.00,016, 7. Ricciardo (Aus) Red Buil
1.01,812, 8. Vettel (Dui) Red Buil 1.06,185.
Stand WK na 16 van 19 races: 1. Hamilton 291
punten, 2. Rosberg 274, 3. Ricciardo 199, 4. Bot
tas 145, 5. Vettel 143.
BASKETBAL
Mannen. Eerste divisie: River Trotters - Wyba
76-62, BC Vlissingen - Rowic 73-72. Eerste klas
se: JRC Boxtel 2 - Barons 2 70-49, Eastwood Ti
gers - Langstraat Shooters 61-89, Agathos -
Blauw-Wit 68-63, Schijndel - BC Vlissingen 2
54-80. Tweede klasse: EBBC 2 - Waldric 70-58,
High Five 2 - Pendragon 2 73-42, Ardito - WBB
Giants 2 116-37, Scheldesport - Smokkelhoek
79-56. Derde klasse: Marathon - Mevo'80
77-66, BV Souburg - Volharding 78-51. Vierde
klasse: Marathon 2 - BV Souburg 3 62-54, Schel
desport 2 - BV Souburg 2 58-72.
Vrouwen. Tweede Divisie: Barons - BC Vlissin
gen 70-65, Trajanum - Waldric 45-54, Almonte 2
- Tantalus 69-27, Kimbria - Bumpers 48-49.
Eerste klasse: Vossenberg - Springfield 2 46-42,
Agathos - Octopus 44-64, Barons 2 - Pendragon
78-45, BV Souburg - Den Dungk 2 43-36, Ardito
- WBB Giants 39-60. Tweede klasse: Pendragon
2 - BC Vlissingen 2 62-35, Langstraat Shooters -
Vlijmscherp 62-52. Meisjes, onder 20: Migliore -
Langstraat Shooters 74-17, Almonte 2 - BC Vlis
singen 33-43, WBB Giants - Bladel 84-14.
Jongens, onder 18: Almonte 2 - Virtus 82-45,
Red Stars - Attacus 94-47, High Five - Bumpers
77-70, Kimbria - Binnenland 41-59.
BILJARTEN
Driebanden eredivisie. Reseda/Pearle - Van
Wanrooij Transport 4-4: Francis Forton - Kurt
Ceulemans 47-50, 52; Ronny Daniëls - Frank Mar
tens 50-46, 46; Jens van Dam - Harrie van der
Ven 50-47, 53; Dion Bergmans - Ad Broeders
26-50, 40.
Eerste divisie. Carage Verbrugge Hyundai -
Het Caves 4-4: Steven van Acker - Raymond Ceu
lemans 43-45, 34; Bart Ceulemans - Wil Janssen
40-45, 4; Berry Dallinga - Andy de Bondt 45-44,
48; Patrick Vasseur - Piet Blankers 45-37, 52.
Tweede divisie. Rokx Transport - Pearle Opti
ciens 4-4: Ries Heeren - Pascal Claus 17-40, 28;
Toon Hoefnagels - Yves Welvaert 33-40, 65; Ton-
ny Schrauwen - Eddie van Goethem 35-33, 53;
Ad Poppelaars - Cor de Jonge 35-24, 57. Stol-
ting Advocatuur - Hoondert/de Waard 8-0:
Marcel Hopmans - Frans de Koek 40-23, 41; Erik
Korsmit - Piet Koek 40-32, 45; Jos Goverde - Wil
lem Dominicus 35-16, 41; Ivo Stolting - Bram de
Waard 35-13, 33.
Derde divisie. Bottles/De Parel - 't Tapperijke
2-6: Luc Wulfranck - Willie Hoenervangers
35-15, 33; Theo Platjouw - Johan Embregts
16-35, 54; John Bakker - De Graaf 28-30, 78;
Peter Snelders - René Dam 19-30, 55. De Stene
Brug - t Bierwinkeltje 2-6: Joey de Kok - Mi
chael Vink 34-35, 59; Wim de Kok - Arie Vink
17-35, 31; Edwin Geluk - Fons Baart 30-18, 51;
Ad Menheere - Robert Vink 19-30, 36.
Vierde divisie. 3BSD Hydrozorg - Team De Dis
tel 6 2-6: Philip van der Male - Jean Mailleur
23-30, 45; Sjaak de Visser - Erik Niewenhuyse
19-25, 39; Peter de Winter - Simon van Noort
25-24, 70;"Piet Kox - Piet Knobel 17-20, 54.
Jacobs Mannenmode 3 - Stuc Bedr. Kanters
0-8: Willie Verbeek - Wim Kanters 13-30, 38; El
len Riemens - Jos Broeders 17-25, 60; Chris
Mijnsbergen - Marjo Hoeven 19-25, 33; Frita van
der Vliet - Maikel van Wingerden 11-20, 39.
Gewestelijk kampioenschap derde klasse: 1.
Ronald Elings SVW 6-8, 0.434; 2. Jeroen Jochems
't Dobbertje 6-8, 0.420; 3. Berry Haans Bellevue
6-8,0.395.
Kampioenschap tweede klasse: 1. Stanny la
Heyne DOA 7-11, 0.501; 2. Cees Roggeband
Windenburg 7-10, 0.561 (promotie); 3. Piet Bom
Onda 7-10, 0.5234.
Kader, 's Lands Welvaren 2-'s Lands Welvaren
11-7: Danny Bellaey (180-57/2)-Robert van Ste-
vendaal 200-57/2 118-200, 8; Sjoerd Breas
(110-38/2) - Danny Walhout (170-57/2) 60-170,
7; Jos Breas (110-38/2)-Jaap Cijsouw (110-38/2)
110-110, 19; Phuc Nguyen (110-38/2)-Jan
Eickenboom (110-38/2) 85-110, 6.
HOCKEY
Derde klasse B: Pelikaan - Tempo '34 6-2,
H.C. Ypenburg - Hoeksche Waard 3-1, Spijke
nisse - Tempo 3-3, Dopie - Scoop Delft 4-1, Ba
rendrecht - Dordrecht 4-2, IJssel - Prinsenbeek
9-1.
Barendr. 5-15 Hoeksche 5-6
Dopie 5-15 Spijkenisse 5-5
IJssel 5-10 Pelikaan 5-4
Ypenburg 5-9 Prinsenb. 5-4
Scoop Delft 5-9 Tempo 5-1
Dordrecht 5-8 Tempo'34 5-OVrou-
wen
Tweede klasse B:
Zoetermeer - Etten Leur 2-2, Groen Geel - Fo-
rescate 2-2, Noordwijk - Rapide 4-1, Dopie -
Berkel Rodenijs 1-1, HDS - Dordrecht 1-3, Om
moord - DSHC 0-6
DSHC 5-15 Zoetermeer 5-5
Forescate 5-10 Noordwijk 5 - 4
Dordrecht 5-10 Berkel Rodenijs 5- 4
Etten Leur 5 - 9 Ommoord 5 - 4
Rapide 5- 7 HDS 5-3
Groen Geel 5 - 6 Dopie 5 - 3
Derde klasse C:
Vlijmen - Tempo 0-0, Zevenbergen - Best 1-1,
Walcheren - Oirschot 2-1, Rapid - Don Quis-
hoot 3-0, Prinsenbeek - Drunen 1-4, HOCO -
Waalwijk 4-1
Rapid 5-15 Oirschot 5- 6
Drunen 5-13 Walcheren 5- 6
Prinsenbeek 5-12 Zevenbergen 5- 4
HOCO 5-10 Don Quishoot 5- 3
Best 5- 7 Vlijmen 5- 2
Waalwijk 5- 7 Tempo 5-1
MOTORSPORT
Motegi. Grote Prijs van Japan. MotoGP: 1Lo
renzo (Spa) Yamaha 42.21,259, 2. Mare Marquez
(Spa) Honda op 1,638, 3. Rossi (Ita) Yamaha
2,602. Stand WK: 1. Mare Marquez 312 punten,
2. Rossi 230, 3. Pedrosa 230. Moto2: 1. Lüthi
(Zwi) Suter 42.50,219, 2. Vinales (Spa) Kalex op
I,209, 3. Rabat (Spa) Kalex 3,631 Stand WK: 1
Rabat 294 punten, 2. Kallio 256, 3. Vinales 224.
Moto3: 1. Alex Marquez (Spa) Honda 39.26,830,
2. Vazquez (Spa) Honda op 0,357, 3. Binder
(ZAf) Mahindra 0,484, 20. Iwema Mahindra
41,011. Stand WK: 1. Alex Marquez 231 pun
ten, 2. Miller 206, 3. Rins 194, 26. Iwema 4.
MOTORCROSS
Axel. TM of Nations: 1. Holland 1, (Ton van
Grinsven; Erik de Bruijn; Marco van Dijk), 10 pun
ten; 2. Noorwegen, 31; 3. Frankrijk 1, 43; 4. Bel
gië 1 (Aswin Vandamme), 52; 5. Duitsland 1, 56.
Red Frames: 1Steve Knight, GB, 3 punten (klas-
serigen in de manches 2+1). Pink Frames: 1. Ralf
Schmidt, D, 2 (1+1); 2. Aswin Vandamme, Zuid-
dorpe, 4 (2+2). Blue Frames: 1. Dennis de Jong,
Medemblik, 2 (1+1). Vrouwen: 1. Lianne Muil
wijk, Heukelum, 2 (1+1); 2. Karin Adriaan-
se-Goetheer, Lewedorp, 5 (3+2); 3. Maria Isabel
Gonzalez Rodriquez, SP, 7 (4+3). 85 cc: Callum
Gasson, GB, 2 (1+1); 2. Gabriel Kasten, Aalten, 5
(2+3); 3. Ries van de Staey, B, 8 (6+2). Cup A: 1
Juan Pablo Segura Verdague, SP, 1 (1+1); 2. Djej
Rots, Vragender, 4 (2+2); 3. Daniel Ernst, D, 8
(4+4). Cup B: 1. Kevin Mertens, B, 3 (2+1); 2.
Hans Meier, CH, 3 (1+2); 3. Marco Franssen, Ur-
mond, 10 (4+6).
PAARDENSPORT
Nieuw- en Sint Joosland. Jumping Indoor
Nieuwland. Paarden klasse nationaal 1.40m: 1.
Morten Djupvik, Valley Sream B (Country Rider)
0/0/0/0/35.04; 2. Bram van der Pluijm, Kalix
(DSV West Brabant) 0/0/35.06; 3. Marieke de
Bart, Champagne Z (Weelr.) 0/0/36.30. ZZ: 1.
Bram van der Pluijm, Kalix (DSV West Brabant)
0/0/33.79; 2. Noëlle van de Velde, Zamora (Door
Eenheid Serk) 0/0/41.12; 3. Yvonne Jakobsen, Au-
si-Ausi (Weelr) 0/4/30.79. ZZ: 1 Thijs Kalkdijk
Chipie van de Helle, (Countri Riders) 0/0/37.52;
2. Jan Verellen, Concorde (Beatrix) 0/0/43.43; 3.
Noëlle van de Velde, Bernesse (Door Eendracht
Sterk) 0/4/39.33. Z: 1. Dave Maarse, Carolne (RV
Eindhovense Manege) 0/0/31.09; 2. Caroline
Manders, Culita H (St Sevatius) 0/0/32.89; 3. Wil-
ma Stouten, Stoutes Tamara (Weelr.) 0/0/33.50.
Z: 1. Bram van der Pluijm, Chocolat Black Rus
sian, 0/0/37.48; 2. Wendy Timmers, Quidam, de
BagneuHeider.) 0/0/42.18; 3. Noëlle van de van
de Velde, Hilcero, 0/0/46.32. M: 1. Wendy Ligten-
berg, Radorette VDD (Hertr.) 0/0/34.3 7;2. Imke
Kort, Bierania BB(weelr.) 0/0/40.93; 3. Mariëlle
Friesen, Split Beatrix) 0/0/44.92. M: 1. Wendy
Ligtenberg, Radorette VDD, 0/0/31.74; 2. Jan Ver
ellen, Ines de Kalvarie (Beatrix) 0/0/4.25; 3. Mi
chelle Evertse, Di Verdi (Weelr.) 0/0/40.37. L: 1.
Dave Maarse, Envoy, 0/0/34.57; 2. Jeroen Maar-
se, Lupilady (Excelsior) 0/0/39.62; 3. Veronoca
Bolders, Brabant Lease Bikkel (Wouw Vooruit)
00/40.08. L 1. Dries van der Linden, Erabei
(Prins Auvergne) 0/0/35.29; 2. Rtwin Kommers,
Elisabalia (Prins Auvergne) 0/0/36.59; 3. Dave
Maarsen, Envoy, 0/0/39.89.
Best gefokt Zeeuws springpaard: 1 Yvonne Ja
kobsen, Ausi-Ausi, 0/0/34.51. Pony's klasse Z
cat DE: 1. Willem Verdonk, Kantje's Venus BB
(Country Rider) 0/(3/35.7. M cat CDE: 1. Froukje
van Hees, Utile Dulci (Heerjansr.) 0/0/38.46. L
cat DE: 1. Martijn Flikweert, Emyl B (Schouwse
R.) 0/0/30.39. L cat C: 1. Hente Ceelen, Sibyle
(Kleppertjes) 0/0/30.12.
ROEIEN
Vlissingen. Abeelenrace. M1x: 1. Scaldis 2
14:35.3 (Noortje Geijs), 2. Scaldis 1 15:10.2 (Dja-
lisah Brilman). J1x: 1 Honte 2 11:29.1 (Nathan
Remijnse). JC2: 1. Honte 1 15:00.0 (Nout Sim
ons; Sander van Houtert). J4: 1. Honte 10:53.9
(Merijn Jongepier, Pieter Jongepier Arend van
der Rande; Jochem van Rabenswaay). HC1x: 1.
Honte 1 29:28.7 (Bart Vlaming). H1x: 1. Roosen-
daalse 6 21:08.0, 2. Honte 1 21:22.2 (Machiel
Bos), 3. Willem III 21:46.3. J1x: 1. Roosendaalse
5 22:32.2. D2: 1 Honte 22:42.8 (Melissa Geldof
Zarah van der Putten). D2x: 1. Honte 2 21:21.7
(Zarah van der Putten Sanne van den Tol), 2.
Scaldis/DDS 21:52.0 (Hilde Oorsprong Maartje
Oorsprong), 3. Honte 1 23:34.0 (Karin Kappert
Marjan Ruiter). M2x: 1. Scaldis 1 21:08.9 (Hans
Nieuwdorp Ellen vari Vlaanderen), 2. Scaldis 2
21:37.0 (Helma Wabeke-Zuijdwegt Ad van der
Pennen). H2x: 1. Honte 1 19:53.3 (Casteren, San-
der van Jacob van de Kerkhof), 2. Honte 2
20:51.5 (Sander van Casteren Robin Peters), 3.
Scaldis 21:22.8 (Charlie Somers Hendrik Boot).
HC3: 1. V.V.R./Lea Rowi 21:10.0. DC4: 1. Honte
1 24:15.2 (Edmee Maljaars Anja Minderhoud
Tania Blaha Monique van Zunderen). MC4: 1.
Rowdow 22:11.1. HC4: 1. WR Lea Rowi
20:31.9. D4: 1. Scaldis 20:39.2 (Hilde Oorsprong
Karine Dirkzwager Simone Berger-van der
Veen Ellen van Vlaanderen). H4: 1. Honte 1
19:40.3 (Machiel Bos Cees DekkerMarco Wei
huis, Jan Louwerse), 2. Scaldis 20:28.5 (Charlie
Somers Hendrik BootJohan van Tiggelen Ad
van der pennen), 3. Honte 2 20:51.0 (Bart Lelij
Christiaan Bouwman Marc van Mourik Thomas
Pillen). M4x: 1. Rowdow 22:02.1 (Willem de Rui
ter Diana Meertens-BranderhorstHerman Lie-
denbaumAnthia Mos).
TURNEN
Nanning. WK, toestelfinales. Mannen Vloer: 1.
Abliazin (Rus) 15,750 punten. Voltige: 1. Berki
(Hon) 16,033. Ringen: 1. Liu Yang (Chn) 15,933.
Sprong: 1. Ri Se Gwang (NKo) 15,416. Brug: 1.
Verniajev (Oek) 16,125. Rek: 1. Zonderland
(Ned) 16,225, 2. Uchimura (Jap) 15,725, 3. Moz-
nik (Kro) 15,000. Vrouwen. Brug: 1. Yao Jinnan
(Chn) 15,633. Sprong: 1. Hong Un Jong (NKo)
15,599. Balk: 1. Biles 15,100. Vloer: 1. Biles
15,333.
VELDKORFBAL
Overgangsklasse C:
Tempo - KCR 20-19, Albatros - De Meervogels
14-18, Swift (M) - Sporting Trigon 12-15, TOP
(A) - Tjoba 15-12
Tjoba 7-12 KCR 7-6
Tempo 7-11 SportingTrigon 7- 5
TOP (A) 7-10 Albatros 7- 4
De Meervogels 7 - 6 Swift (M) 7 - 2
Eerste klasse E:
Valto - Korbatjo 21-19, KoaG - Vitesse (Ba)
19-22, Vriendenschaar (H) - DES (D) 13-10,
Fortis - IJsselvogels 20-11
Valto 7-12 Fortis 7- 6
Korbatjo 7-10 DES (D) 7-4
Vriendenschaar 7-10 IJsselvogels 7- 4
Vitesse (Ba) 7- 7 KOAG 7- 3
Tweede klasse H:
Stormvogels (W) - Dijkvogels 18-15, Luno -
DVS '69 19-18, ONDO (M) - Oranje Nassau
(V) 14-16, ACKC - KVK (K) 18-13
DVS'69 7-11 KVK (K) 7- 6
Luno 7-10 Oranje Nassau 6- 5
ONDO (M) 7 - 7 Dijkvogels 7 - 5
ACKC 7 - 6 Stormvogels(W) 6 - 4
Derde klasse J:
Seolto - VIOS (W) 15-10, DSO (K) - NIO
18-13, Olympia (S) - Zaamslag 13-12, Ventura
Sport - Weidevogels 13-22
Weidevogels 6-12 Seolto 6 - 4
Olympia (S) 7-12 VIOS (W) 6- 4
DSO (K) 7- 8 NIO 7-4
Ventura Sport 6 - 5 Zaamslag 7 - 3
Derde klasse K:
Nikantes - Gemini 5-14, TOGO - Nexus 10-16,
Good Luck - Paal Centraal 14-10, Blauw Wit
(K) Reeuwijk 12-15
Reeuwijk 7-11 Blauw Wit (K) 6- 7
Nexus 7-10 TOGO 7- 6
Gemini 7 - 8 Paal Centraal 6 - 2
Good Luck 7 - 8 Nikantes 7 -2
Vierde klasse I:
Luctor - Atlas 10-20, ZKV (Zu) - Schèldevo-
gels 9-16, 't Capproen - Volharding 28-9
't Capproen 6-11 Luctor 6 - 5
Atlas 6-10 Volharding 6- 3
Scheldevogels 6 - 7 Zevenbergen 6 - 1
ZKV (Zu) 6 - 5
WIELRENNEN
Yangqing. Ronde van Peking. Tweede etappe,
Chong Li - Yangqing: 1. Gilbert (Bel) 111 km in
2.29.02, 2. Janse Van Rensburg (ZAf), 3. Rui Cos
ta (Por), 48. Kruijswijk 0.16, 63. Hofland 0.49,
76. Kroon 1.27, 83. Weening 1.38, 87. Van der
Lijke 2.04, 94. Boy van Poppel 2.09, 98. Leezer
2.13. Derde etappe, Yanqing
Qianjiadian/Chao Yang Temple: 1. Farrar
(VSt) 176 km in 4.15.46, 2. Mezgec (Slv), 3.
Maes (Bel), 4. Hofland, 7. Danny van Poppel, 8.
Boy van Poppel, 75. Kruijswijk, 84. Leezer
0.23, 89. Weening 1.07, 108. Van Winden
4.01, 109. Mouris, 113. Kroon, 114. Timmer
5.31, 115. Markus, 117. Van der Lijke, 123.
Dekker. Klassement: 1. Gilbert 11.07.35, 2.
Janse Van Rensburg 0.05, 3. Rui Costa 0.07,
46. Kruijswijk 0.27, 53. Hofland 1.00, 65. Boy
van Poppel 2.20, 71. Leezer 2.47, 72. Weening
2.56, 90. Timmer 11.29, 99. Danny van Poppel
20.56, 109. Kroon 23.43, 115. Van Winden
24.57, 116. Van der Lijke 25.50, 120. Mouris
27.25,124. Markus 28.55, 126. Dekker.
Parijs. Parijs-Tours: 1. Wallays (Bel) 237,5 km
in 5.26.18, 2. Voeckler (Fra), 3. Debusschere
(Bel) op 0.12, 10. Van Emden, 15. Raymond
Kreder, 28t Ligthart 0.19, 41. Van Baarle 0.36,
47. Sinkeldam 1.16, 65. Veelers 4.17, 85. Cur-
vers, 86. Poels, 97. Tjallingii, 113. Flens 10.27,
116. Bol
Terneuzen. Koppeltijdrit ID, 20 kilometer 1
Kevin Wester (Alkmaar)/Michel Agterberg
30.08, 2. Sander Hummel(Erica)/Dylan Soe-
tens 32.27, 3. Virgil Wessels (Breda)/Rik Lam-
bregts 35.13. Perwez (B): 2. Arjan Poleij (Krui-
ningen); 6. Tristan Timmermans (Yerseke).
ZAALHANDBAL
Mannen. Hoofdklasse D: Helius-DWS 28-23,
Westlandia-SOS/Kwiek Sport 24-22, Hercules
3-HW70 22-25, SV Orion-Delta Sport 22-21,
Hellas 3 - HWC 26-25.