DvarJsds/J O (llensenllnq.nl Familieberichten Johan Aplonia Aberdina de Bakker-Donze Plony Johannes Crans Hans Philippina Catharina Sebregts-Kerbusch Fien Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Ineke Koole-Labruijère Jo en Els Koole herinneringen blijven Je handen zijn verstild, je stem verstomd, je tranen gedroogd, je hart tot rust gekomen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Johannes Franciscus Joseph Marie Thannhauser Johan Sinds 4 mei 2003 weduwnaar van Riet Hartman Rotterdam 21 januari 1925 t Nieuw- en Sint Joosland 11 oktober 2014 Middelburg: Tineke Maaskant-Thannhauser Wout Maaskant Haarlem: Iris Vermeer-Maaskant Dimitri Vermeer Mees, Dex Goes: Inge van Poeijer-Maaskant René van Poeijer Benthe, Tessel Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van de "Binnenhaven" te Nieuw- en Sint Joosland voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Tevens willen we dr. Peter de Laet bedanken voor zijn kundige en respectvolle begeleiding. Correspondentieadres: Ewisland 53, 4337 BZ Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden donderdag 16 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een goede vriend is heengegaan, rust zacht. Nel van der Veeken Marinus Anthonius Luijk Rinus Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor de liefde die we van haar hebben mogen ontvangen, delen wij u mede dat na een door haar moedig gedragen ziekte van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze dochter, zus, schoon zus en tante Germaine Elisabeth Manneke echtgenote van Adrianus Johannes Josephus Gieles 4 augustus 1970 t 10 oktober 2014 Middelburg: Joost Gieles Yerseke: P.I. Manneke S.M. Manneke-Bom Yerseke: Petra Verploegh-Manneke Henk Verploegh Rotterdam: Iris Amsterdam: Thecla Gieles-de Tombe Jacqueline de Tombe-Gieles Cassinstraat 37 4336 LE Middelburg De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt donderdag 16 oktober om 13.30 uur gehouden in de Hervormde Kerk te Yerseke. Ingang kerk via de Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Bedroefd zijn we dat na een ernstige ziekte is overleden ons geliefd nichtje Germaine Gieles-Manneke We wensen Joost, Piet en Suus, Petra, Henk en Iris heel veel sterkte toe. Yerseke: Tiny Manneke Bunnik: Addy Middel-Manneke Reint Middel Breda: Ina Manneke-Manneke Daan Manneke Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lieve nichtje Germaine We wensen Joost, Oom Piet en Tante Suus, Petra, Henk en Iris heel veel sterkte toe. Adrien en André Dingemanse-Jobse Titia en Jan Kuzee-Jobse en de kinderen Theophile Petrus Willibrordus de Bakker kijk ook op maandag 13 oktober 2014 2 "J Geborgen in de Eeuwige in de tijd. Heden overleed toch nog plotsteling mijn man, onze vader en trotse opa echtgenoot van Dineke Romijn eboren te Dordrecht op 5 december 1943 Overleden te Breskens op 9 oktober 2014 Breskens: Breda: Vlissingen: Dineke Crans-Romijn Agnes en Mare Eva Hans en Abby Ryan Daphne Correspondentieadres: Het Heem 4, 4511 PL Breskens De afscheidsdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 14 oktober om 13.00 uur in de Sint Baafskerk te Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis te Sint Kruis. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 12.30 tot 12.55 uur in voornoemde kerk. Hans is thuis alwaar u in de gelegenheid bent om afscheid van hem te nemen op zondag 12 oktober van 14.00 tot 16.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangen hebt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het is goed. We zijn er, ga maar. Wees gerust, je blijft altijd bij ons. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Cornelis Sebregts Bergen op Zoom, 26 oktober 1924 Oost-Souburg, 10 oktober 2014 Onze dank gaat uit naar het team van zorgcentrum De Zoute Viever voor de liefdevolle verzorging aan onze moeder en oma gegeven. Oost-Souburg: Piet en Mar Ruud en Liesbeth -in herinnering- Sabine Rick Fabian Esther en Rob Daniëlle Stefan Sjoerd Bergen op Zoom: Cor en Marga Pauline en Yannick S? Nona en Mark Wij nodigen u uit samen met ons haar leven te gedenken op donderdag 16 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. Correspondentieadres: Molenweg 36,4388 NB Oost-Souburg Met droefheid geven wij kennis van het nog vrij plotseling overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van .Sarie Luijk-Boone in de leeftijd van 69 jaar Wij hebben diepe bewondering voor de wijze waarop hij omging met zijn ziekte en hoe hij tot op het laatst betrokken was bij allen die hem lief waren. Wij wensen Sarie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Koudekerke Piet en Riet Boone Rinus en Hennie Boone Lein en Chanathip Boone Kees en Leni Boone Hoogvliet Bram en Lenie Boone Middelburg: Cathrien en Jan Verduijn. Neven en nichten. Soest, 11 oktober 2014 Ik ben zo moe van alles wat de mensen zeggen van alles wat ik doen of laten moet misschien. Hoe men probeert mij duizend dingen uit te leggendie ik helemaal niet uitgelegd wil zien. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten weduwe van Terneuzen, 10 november 1925 t Terneuzen, 11 oktober 2014 Linda en Johan Angela Fabian en Steffie, Leela Shivan en Marion Judith en Roland Mélina en Mark, JiJin, SooYun Renée en Walther Joey en Yannie, v Belly (haar zus) U kunt afscheid nemen van mama in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 15 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. U kunt alleen schriftelijk condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres Mozarthof 32, 4536 AV Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 27