TELEVISIE 15
RTL7/
\|gONp
een
I CANVAS
Brugklas
Een groep brugpiepers wordt in
hun eerste jaar op de middelbare
school gevolgd. Dat valt soms mee
en soms heel erg tegen.
Spoorloos
In 1987 werd Janneke smoorver
liefd op Libanees Fouad. Vlak voor
hun zoon Joris werd geboren, ver
dween hij spoorloos. Nu gaat
zoonlief op zoek naar zijn vader.
NPO 1,21.15 uur
Those who kill
Amerikaanse versie van Deense
topserie. Catherine Jensen is
nieuw bij de recherche van Pitts
burgh. Ze heeft snel door dat er
met dat gemummificeerde lijk
iets bijzonders aan de hand is.
RTL 8, 20.30 uur
Het familiediner
Jan heeft al veertig jaar geen con
tact meer met zijn dochter. Er
lijkt schot te komen in een ont
moeting, maar dan schrijft de tach
tiger een onaardige brief: en weg
is het aarzelende contact.
NPO 1, 22.10 uur
Buitenian
MAANDAG 13 OKTOBER 2014
13:00 RTL Nieuws 13:05 RTL
Z Nieuws 13:20 Beleggen In
ternational 13:40 RTL Nieuws
13:45 RTL Z Nieuws 14:00 RTL
Nieuws 14:05 RTL Z Nieuws
14:20 RTL Nieuws 14:25 RTL
Z Nieuws 14:40 RTL Nieuws
14:45 RTL Z Nieuws 15:00 RTL
Nieuws 15:05 RTL Z Nieuws
15:15 RTL Nieuws 15:20 RTL Z
Nieuws 15:30 RTL Z Opening
Wall Street 15:35 RTL Nieuws
15:40 RTL Z Nieuws 15:50
RTL Z Opening Wall Street
16:00 RTL Nieuws 16:05 RTL Z
Nieuws 16:20 Toekomstmakers
16:40 RTL Nieuws 16:45 RTL
Z Nieuws 17:00 RTL Nieuws
17:05 RTL Z Nieuws 17:20 RTL
Nieuws 17:30,17:45 RTL Z
Nieuws
08:04 Super 4 08:15 Minikids:
Chuggington 08:27 Minikids:
Wielen van de bus 08:37 Mini
kids: Wolleke 08:45 Minikids:
Musti 08:50 Minikids: Boom
Reds 08:57 Minikids: Fien
en Teun 09:03 Minikids: Jokie
09:08 Minikids: TiTaToverfeest
09:23 Minikids: Sprookjes van
Klaas Vaak 09:34 Minikids: Bi-
baboerderij 09:49 Minikids: 2
kleine kleutertjes 09:53 Mini
kids: Jokie 10:00 Tommy Te
leshopping 15:02 Sprookjes!
15:15 Het mysterie van... 15:47
Robin Hood 15:58 Vipo 16:11
De Daltons 16:21 Het mysterie
van... 16:53 Oggy en de kakker
lakken 17:01 Minuscule 17:05
The Nanny 17:35 Goede tijden,
slechte tijden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 06:45 Loop: Hart van Ne
derland 07:05 American Pickers
08:00 Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00 Born-
2Cook 14:15 Born2Cook 14:20
Born to Cook 14:50 American
Pickers 15:50 American Pic
kers 16:45 Beschuldigd 17:40
Navy NCIS
07:00 Kickin' It 07:25 Packa
ges from Planet X (NL) 07:45
Matt Hatter 08:15 Den Brother
10:00 Pac-Man 10:25 Pair of
Kings 10:50 Mighty Med 11:15
Inazuma Eleven 11:35 Phineas
and Ferb 11:50 Wanders We
reld 12:00 Zeke and Luther
12:25 Kickin'It 12:45 Goal
mouth 13:10 Camp Sumpf-
grgnd 13:30 Dude, That's My
Ghost! 14:00 Phineas and Ferb
14:25 Pokemon S16 - Avon
turen in Unova en daarbuiten
14:50 Inazuma Eleven 15:10
Lanfeust Quest 15:35 Crash
Bernstein 16:00 Kickin' It 16:20
Pair of Kings 16:45 Packages
from Planet X (NL) 17:10 Sou
venirs de Gravity Falls 17:35
Mighty Med
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
Journaal 13:25 Het Weer 13:30
ledereen beroemd 13:45 Thuis
14:10 Animal House New Zea
land 14:35 Midsomer Murders
16:10 MasterChef: The Profes
sionals 17:10 Clips 17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00
Herfstbeelden 10:20 Hill Street
Blues 11:05 Herfstbeelden
12:30 Onderbreking 14:47
100" 14:50 Hoera cultuur!
15:15 100" 15:17 How Cha
plin became the Tramp? 16:10
100" 16:12 Headliners: Twenty
Feet from Stardom 17:40 100"
17:42 Hill Street Blues
18:00 Autodieven betrapt!, Do-
18:05 The Bold and the Beauti
18:35 Navy NCIS, Actieserie
18:00 Dumbest Stuff on
18:00 Het Journaal
18:30100"
O
cusoap
ful, Soap
19:35 Navy NCIS, Actieserie
Wheels
18:10 Het Weer
18:32 Cheers, Sitcom
O
18:30 Politie op je hielen, Re
18:30 The Bold and the Beauti
18:10 2 Broke Girls
18:15 Dagelijkse kost
18:55 100"
00
ality
ful, Soap
18:35 Two and a Half Men
18:30 Blokken, Kennisquiz
18:57 Sporza: GP Formule 1
19:30 Stop! Politie, Reality
19:00 Bed Breakfast UK, Re
19:05 Two and a Half Men
19:00 Het Journaal
(h), Autosport
ality
19:30 The Big Bang Theory
19:35 ledereen beroemd
19:22 100"
19:30 Bed Breakfast UK, Re
19:50 Het Weer
19:25 Canvascrack, Kennisquiz
ality
19:55 Thuis, Soap
20:30 Van Helsing, Actiefilm
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Those Who Kill, Misdaad
serie
21:30 Those Who Kill, Misdaad-
20:30 Grey's Anatomy, Dra
maserie
21:25 Scandal, Thrillerserie
20:00 The Big Bang Theory, Co
medy
20:25 HUA TV presenteert:
Psychihater, Show
20:30 Project X, Komedie
20:25 European Qualifiers:
Bosnië-Herzegovina/Bel-
gië, Voetbal
20:00 Terzake, Nieuws en dui
ding
20:40 Top Gear, Automagazine
23:05 Blade: Trinity, Fantasy-film
22:25 Sex and the City, Comedy
23:00 Puro 43 Music Sessions,
Concert
23:30 Dr. Phil, Praatprogramma
22:20 Law Order: SVU, Mis
daadserie
23:15 Law Order: Special
Victims Unit (h), Mis
daadserie
22:10 Beerfest, Komedie
22:50 Het Journaal
23:05 European Qualifiers Ma
gazine
23:24 Keno
23:25 Het Weer
23:30 Dagelijkse kost
23:45 ledereen beroemd (h)
22:10 Reyers Laat, Show
22:50 Breaking Bad, Dramaserie
23:45 Canvaslus, Nieuws in lus-
01:15 Warehouse 13, Actieserie
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten sport film
00:20 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:10 Beschuldigd, Reality-show 00:25 Hot Gigs, Show
01:05 Grey's Anatomy, Dra
maserie
02:00 Astro TV, Magazine
02:30 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:50 Dumbest Stuff on
Wheels, Show
01:00 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:00 Loop: Hart van Neder
land - Late Editie, Repor
tage
00:05 Journaallus, Nieuws in lus-
vorm
TIPS
NPO 3, 19.25 uur
OVERIGIf
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu 07:07 Trugkieke
'40 - '45 07:19 De Slag om de Schel
de 07:24 Muziekclip 07:27 Verzeeu-
wigd 07:30 Zeeland Nu 07:37 Trug
kieke '40 - '45 07:49 De Slag om de
Schelde 07:54 Muziekclip 07:57
Verzeeuwigd 08:00 Zeeland Nu
08:07 Trugkieke '40 - '45 08:19 De
Slag om de Schelde 08:24 Muziekclip
08:27 Verzeeuwigd 08:30 Zeeland
Nu 08:37 Trugkieke '40 - '45 08:49
De Slag om de Schelde 08:54 Muz
iekclip 08:57 Verzeeuwigd 09:00
Omroep Zeeland Tekst-tv 17:00 Zee
land NU 17:19 Editie 2014 17:24 Het
Weer 17:26 Verzeeuwigd 17:30 Zee
land NU 17:49 Editie 2014 17:54 Het
Weer 17:56 Verzeeuwigd 18:00 Zee
land NU 18:19 Editie 2014 18:24 Het
Weer 18:26 Verzeeuwigd 18:30 Zee
land NU 18:49 Editie 201418:54 Het
Weer 18:56 Verzeeuwigd 19:00 Zee
land NU 19:19 Editie 201419:24 Het
Weer 19:26 Verzeeuwigd 19:30 Zee
land NU 19:49 Editie 2014 19:54 Het
Weer 19:56 Verzeeuwigd 20:00 Zee
land NU 20:19 Editie 2014 20:24 Het
Weer 20:26 Verzeeuwigd 20:30 Zee
land NU 20:49 Editie 2014 20:54 Het
Weer 20:56 Verzeeuwigd 21:00 Zee
land NU 21:19 Editie 2014 21:24 Het
Weer 21:26 Verzeeuwigd 21:30 Zee
land NU 21:49 Editie 2014 21:54 Het
Weer 21:56 Verzeeuwigd 22:00 Zee
land NU 22:19 Editie 2014 22:24 Het
Weer 22:26 Verzeeuwigd 22:30 Zee
land NU 22:49 Editie 2014 22:54 Het
Weer 22:56 Verzeeuwigd 23:00 Zee
land NU 23:19 Editie 2014 23:24 Het
Weer 23:26 Verzeeuwigd 23:30 Zee
land NU 23:49 Editie 2014 23:54 Het
Weer 23:56 Verzeeuwigd 00:00 Zee
land NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Rip Off Britain
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Saints and Scroungers 12:45
Break-in Britain - The Crackdown
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC News
-Weather 14:30 BBC Regional News
and Weather 14:45 Doctors 15:15
Perfection 16:00 Escape to the Coun
try 16:45 Home Away from Home
17:30 Antiques Road Trip 18:15
Pointless 19:00 BBC News 19:27
Weather 19:30 BBC Regional News
Programmes 19:57 Weather 20:00
The One Show 20:30 Inside Out
20:57 BBC News and Regional News
21:00 EastEnders 21:30 Panorama:
The Farage Factor 22:00 New Tricks
23:00 BBC News 23:25 BBC Regional
News and Weather 23:35 Ten Years
of The Apprentice 00:35 Our World
War 01:35 The Graham Norton Show
BBC2
07:05 Homes Under the Hammer
08:05 Saints and Scroungers 08:50
Break-in Britain - The Crackdown
09:20 Sign Zone: The Housing En
forcers 10:05 Sign Zone: James May's
Cars of the People 11:05 Sign Zone:
Lorraine Pascale: How to Be a Better
Cook 11:35 Click 12:00 BBC News
12:30 BBC World News 13:00 Daily
Politics 14:00 A Taste of My Life
14:30 Ready Steady Cook 15:15 The
Rockford Files 16:00 Cagney Lacey
16:50 Who Do You Think You Are?
17:50 Great British Railway Journeys
18:20 Flog It! 19:00 Eggheads 19:30
Strictly Come Dancing: It Takes Two
20:00 Celebrity Antiques Road Trip
21:00 University Challenge 21:30
Only Connect 22:00 The Kitchen
23:00 Never Mind the Buzzcocks
23:30 Newsnight 00:17 Weather
00:20 Long Shadow 01:20 Sign Zone:
Scrappers 01:50 This Is BBC Two
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Urn Himmels Willen
11:35 Zoo Babies 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Seehund, Puma Co. 17:00
Tagesschau 17:15 Brisant 18:00 Ver-
botene Liebe 18:50 GroRstadtrevier
19:45Wissenvoracht-Zukunft
19:50 Wetter vor acht 19:55 Börse
vor acht 20:00 Tagesschau 20:15 Le-
bensmittel-Check mit Tim Malzer
21:00 Hart aberfair22:15 Tagesthe-
men 22:45 Die Story im Ersten: Der
Mais-Wahn 23:30 Geschichte im Er
sten: Akte D 00:15 Nachtmagazin
00:35 Tatort
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Die Rosenheim-
Cops 11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Deutsch-
lands bester Backer 16:00 Heute - in
Europa 16:10 SOKO Kitzbühel 17:00
Heute 17:10 Hallo Deutschland
17:45 Leute Heute 18:05 SOKO
5113 19:00 Heute 19:20 Wetter
19:25 Wiso 20:15 Der Fernsehfilm
der Woche: Alles muss raus - Eine Fa
milie rechnet ab 21:45 Die Schlecker-
Story 22:15 Heute-journal 22:45
Montagskino im ZDF: The Sentinel -
Wem kannst du trauen? 00:25 Heute
Nacht 00:40 Das kleine Fernsehspiel:
Femes Land
WDR
07:25 Der kleine Prinz 08:35 Die WG
der wilden Tiere 09:20 Eins zu eins -
Gesprach aus Diisseldorf 09:45 Hier
und Heute 10:15 Westpol 10:45 Ak-
tuelle Stunde 11:05 Das Waisenhaus
für wilde Tiere 11:55 Eisbar, Affe
Co. 12:45 WDR aktuell 13:00 Ser-
vicezeit Reportage 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Im Luxuszug von
Bangkok nach Laos 15:00 Planet Wis
sen 16:00 WDR aktuell 16:15 Daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit 18:05
Hier und Heute 18:20 Servicezeit
18:50 Aktuelle Stunde 20:00 Tages
schau 20:15 Mut gegen Macht 21:00
Markt 21:45 WDR aktuell 22:00 die
story: Spitzel und Spione 22:45 Sport
inside 23:15 Endlich Deutsch 00:15
Hallervorden - Die besten Sketche
01:00 Domian
Discovery
07:40 Biggest and Baddest 08:30
Chasing Classic Cars 09:20 Gold Rush
10:10 Baggage Battles 11:00 Danger
ous Flights 11:50 Close-Up Kings
12:45 Storm Chasers 13:40 How Do
They Do It? 14:35 Scrapheap Chal
lenge 15:30 Survive That! 16:25 Fly
ing Wild Alaska 17:20 Wheeler Deal
ers 18:15 Baggage Battles 19:10 Gold
Rush 20:05 Ice Pilots 21:00 Siberian
Cut 22:00 Ice Cold Gold 23:00 Yukon
Men 00:00 HMS Ark Royal 01:00 An
Idiot Abroad 01:55 Siberian Cut
National Ceographic
07:35 Brain Games 08:00 None of
the Above 08:20 The Dog Whisperer
09:05 Filthy Riches 09:50 Air Crash
Investigation 10:40 Brain Games
11:30 The 90's 12:25 Known Uni
verse 13:20 Time Scanners 14:15 Ul
timate Survival Alaska 15:10 Air
Crash Investigation 16:05 CarS.O.S
17:00 Brain Games 17:30 None of
the Above 18:00 Nazi Underworld
19:00 Hard Time 20:00 Car S.O.S
21:00 Drugs Inc. 22:00 Yukon Gold
23:00 Filthy Riches 00:00 Air Crash
Investigation 01:00 Drugs Inc. 01:55
Yukon Gold
Animal Planet/TLC
07:15 Meerkat Manor 08:10 Too
Cute! 09:05 Dick 'n' Dom Go Wild
10:00 America's Cutest Pets 10:55
Meerkat Manor 11:20 Monkey Life
11:50 Tanked 12:45 Treehouse Mas
ters 13:40 Wildest Africa 14:35
Groomer Has It 15:30 Meerkat Man
or 16:25 Bad Dog 17:00 Brides of
Beverly Hills 17:15 Leah Remini 18:05
The Next Great Baker 19:00 Long Is
land Medium 20:00 I Found the
Gown 21:00 Body Bizarre 22:00 Kel-
lie 22:55 24 Hours in A&E 23:45
Stalked 00:35 I Almost Got Away
With It 01:25 Body Bizarre
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Afrique
presse 09:05 Flash Info 09:10 Curieux
Bégin 09:30 Le Jardin Extraordinaire
10:00 Flash Info 10:05 En voyage
Express 10:30 Les p'tits plats de Ba-
bette 10:55 Flash Info 11:00 Un gars,
un chef 11:40 Plus belle la vie 12:05
Flash Info 12:10 Alors on change
12:35 Foucault contre lui-même
13:30 Journal RTBF14:00 Les plus
beaux gateaux du monde 15:45 Dans
la peau d'un chef 16:30 Questions
pour un champion 17:00 Flash Info
17:05 Le point 18:00 64', Ie monde
en franqais, 1 re partie 18:20 Le Jour
nal de l'économie 18:25 Météo 18:30
TV5, l'invité 18:40 Chérif 20:30 Jour
nal France 2 20:55 Météo 21:00
Echappées belles 22:35 Peuples du
monde 23:00 Journal TSR 23:25 Tv-
5monde, le journal Afrique 23:45
TVS, l'invité 23:55 Météo 00:00
Yema 01:30 30 minutes par jour
01:40 ARTE Reportage
Eurosport
08:30 Watts 08:45 Auto/Motor
sport: Motorsports Weekend 09:00
Wielrennen: Ronde van Beijing 11:00
Wielrennen: Parijs-Tours (Frankrijk)
12:00 Tennis: WTA toernooi in
Luxemburg 16:00 Wielrennen: Ronde
van Beijing 17:00 Tennis: WTA toer
nooi in Luxemburg 20:45 Wielren
nen: Watts 21:00 Pro Wrestling: This
Week on World Wrestling Entertain
ment 21:30 Pro Wrestling: Vintage
Collection 22:30 Paardensport: Horse
Racing Time 22:50 Darten: Winmau
Masters (Groot-Brittannië) 00:15
Tennis: WTA toernooi in Luxemburg
MTV
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 09:00 3 From 1 10:00 Fan
tastic Music Videos 10:55 Punk'd
11:20 Punk'd 11:45 Punk'd 12:10
Punk'd 12:35 The Ex and Why 13:00
The Ex and Why 13:25 Made 14:15
Teen Mom 15:05 Ex on the Beach
15:30 Beauty School Cop Outs -
Clean version 15:55 Catfish: The TV
Show 16:40 Are You the One? 17:30
Girl Code 17:55 Girl Code 18:20
Scrubbing In 19:10 Teen Mom 2
20:00 Teen Mom 2 20:55 The Ride
21:45 Are You the One? 22:40 Game-
Kings 23:10 MTV EMA 2014 Specials
00:05 Ridiculousness 00:30 Jersey
Shore 01:20 Jers'ey Shore