1 Colofon kijk ook op m fnensenltnq.nl Familieberichten /r amiiieberichten Celina de Vos - Goethals jé Jacobus Johannes Visser f 1 Heden is plotseling overleden onze vader, opa en overopa Abraham Laurus Koster -Bram - Sinds 4 juni 2012 weduwnaar van Anna Gerdina Koekkoek 20 oktober 1921 Oud-Sabbinge Borssele: f 8 oktober 2014 Ineke en Han de Bue-Koster Remcoën Katarzijna Chenoa, Dylana Andrea en Martin 'Livid, Philine Borssele: Jopie en Jan de Muijnck-Koster Kees en Arianne Ties Annelies Goes: Henny Koster en Piet Zijlstra Lennart en Sabina Matthijs en Cansu "A* 'SMMk - - Correspondentieadres: Kaaiweg 214454 PN Borssele. - De afscheidsdienst, die geleid wordt door ds. C. van Eek en waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden dinsdag 14 oktober om 13.00 uur in Rouweentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Oudelandseweg te Oud-Sabbinge. Na de begrafenis is er in het rouweentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wanneer ugeen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. ANDRIES MINDERHOUT 10 december 1920 8 oktober 2014 KUNSTSCHILDER In ons verdriet om het heengaan van onze bijzondere moeder, oma en ouwe oma mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Mia en Ronald van Opdorp - de Vos Carolien van Opdorp en Edjah Dekker Carmen en Edwin SL Anthonie Gerrit van Hal Tonny Sint Kruis, 11 oktober 2014 Jovan Hoeve-Cijsouw Biervliet, 11 oktober 2014. Uw medeleven na het overlijden van onze lieve vader, opa en vriend Cornelis Maria Franciscus Openeer Kees heeft ons erg goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Marco en Petra Dennis, Stefan, Kevin Silvia Leon en Marianne Hansweert, oktober 2014 Arjaan van de Velde Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd en ons heeft geholpen en gesteund in de moeilijke tijd na het overlijden van Sjaak Hartelijk bedanken. Jullie aandacht en medeleven, in wat voor vorm dan ook heeft ons erg geholpen om deze periode door te komen. Rhoon Cadzand Vlissingen Cadzand Rhoon, Oktober 2014 John, Sacha en Maurits Jaap en Annie Engeline van Soolingen Rie Vasseur IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 12 oktober 2013 12 oktober 2014 Benno de Kort Roos, kinderen en kleinkinderen Geoffrey 6-10-1976 - 11-10-2007 You had every virtue f *5* W6£t f Of a fine and loving Son, 4 f You filled the days with sunshine With laughter and with fun. Love You Mum and Jo MAREA UITVAART Sluittijden overlijdensadvertenties Sluittijden overige familieberichten zaterdag 11 oktober 2014 55 un jour Ie jour viens ou Ie jour ne viendre pas De crematie vindt plaats op dinsdag 14 oktober om 14.00 uur waar u welkom bent. Adres: Westelijke Oude Havendijk 3 Middelburg. Na een korte plechtigheid waar Andries, op zijn verzoek, sober wordt herdacht, is er gelegenheid om onder het genot van een glas wijn verhalen uit te wisselen en herinneringen op te halen. Namens de Exec.Test A. Goedhart en D. Brouwer. Molenberg 17, 4331 NV Middelburg Voor Wijnand en ons waren er vele mensen, kaarten en berichtjes en héél veel lieve woorden. Dank jullie wel. Terneuzen: Bennekom: Amsterdam: Nellie Harthoorn Christy en Jan /sa, Timo Jeroen en Femke Those we love don't go away. They walk beside us every day. Unseen, unheard but always near, Still loved, still missed and very dear. Via deze weg willen wij iedereen bedanken voor het hartverwarmende medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze papa, schoonvader en trotse opa Het doet ons goed te mogen ervaren hoe geliefd hij was bij velen. Lidwien van Hal - Buijsen Karin Eline Menno, Raf Suzanne Paz, Lars Maarten Daphne Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze ma en oma Uw aanwezigheid, de bloemen, de lieve kaarten en de vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons diep geroerd en getroost. Kinderen en kleinkinderen. Het medeleven dat u betoond heeft na het overlijden van hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw bezoek, schrijven en aanwezigheid bij de begrafenis. Betsie van de Velde-Hamelink Kinderen en kleinkinderen Zaamslag, oktober 2014 oil "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 87