Familieberichten 0 (nensenlinq.nl Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Maria Raas - Marie - in de leefijd van 89 jaar. Uit aller naam: A. Moison Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ 'Poelwijck' voor de liefdevolle verzorging en de goede begeleiding. 8 oktober 2014 Correspondentieadres: Laustraat 314453 AV 's-Heerenhoek. De crematieplechtigheid heeft volgens haar eigen wens in besloten kring plaatsgevonden. Onze leermeester en vriend Andries Minderhout - kunstschilder is niet meer... Voor ons is hij onvergetelijk. Zijn dankbare leerlingen: Diny van Hercules Lenie Sanderse Rie van Scheyen Willy Romp Francesca Rianna Rie Minderhout Jan Minderhout ANDRIES MINDERHOUT 10 december 1920 8 oktober 2014 KUNSTSCHILDER Heden is plotseling overleden onze vader, opa en overopa Abraham Laurus Koster -Bram- Sinds 4 juni 2012 weduwnaar van Anna Gerdina Koekkoek 20 oktober 1921 js Qud-Sabbinge f 8 oktober 2014 Borssele: Ineke en Han de.Bue-Koster Remco en Katarzij na Chenoa, Dylana jÉf Andrea en Martin Livia, Philine Borssele: Jopie en Jan de Muijnck-Koster Kees en Ari anne Ties Annelies -f Goes: Henny Koster en Piet Zijlstra Lennart en Sabina 1 fj 1 Matthijs en Cansu j Correspondentieadres: Kaaiweg 21,4454 PN Borssele. De afscheidsdienst. die geleid wordt door ds. C. van Eek en waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden dinsdag 14 oktober om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Oudelandseweg te Oud-Sabbinge. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons was, laten wij u weten dat in het bijzijn' van haar jongens is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Adriana Neeltje Parent-Stroo - Sjaan - weduwe van Jan Parent in de leeftijd van bijna 90 jaar. Jan Parent Peter en Gabi Parent-Viertel Jessica en Jeroen, Abel Pascal en Stefanie 4 oktober 2014 Correspondentieadres: Noorderbaan 62, 4386 CB Vlissingen. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij willen het personeel van verpleegcentrum Buitenrust bedanken voor hun liefdevolle zorg. Ook bedanken wij dokter Peter de Laet voor de fijne begeleiding van onze moeder in haar laatste levensfase. 'Wie werkt voor Vrouw en 'Kjnd en wordcfoor hen 6emind? 'T is Vader. Adriaan van Stel ~Adrie~ Wemeldinge, t Goes, 19-9-1923 9-10-2014 54 zaterdag 11 oktober 2014 un jour Ie jour viens ou Ie jour ne viendre pas De crematie vindt plaats op dinsdag 14 oktober om 14.00 uur waar u welkom bent. Adres: Westelijke Oude Havendijk 3 Middelburg. Na een korte plechtigheid waar Andries, op zijn verzoek, sober wordt herdacht, is er gelegenheid om onder het genot van een glas wijn verhalen uit te wisselen en herinneringen op te halen. Namens de Exec.Test A. Goedhart en D. Brouwer. Molenberg 17, 4331 NV Middelburg Dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, is moegestreden op 91-jarige leeftijd van ons heengegaan, onze lieve pa, opa en opa beer echtgenoot van Jet van Stel-Korstanje 15-1-2010 Wemeldinge: Ko en José van Stel-Sponselee Brianda en Remi, Levi, Bo Francella en Danny, Luna Wemeldinge: Catrien en Ko Zuijddijk-van Stel Ronnie en Tjarda, Shemsi René en Miranda Wemeldinge: Ria (in liefdevolle herinnering 2004) Hansweert: Dies en Jolanda van Stel Elepnora Arthur en Clémence OP Correspondentieadres: Fam. Zuijddijk Noordelijke Achterweg 13 4424 EC Wemeldinge Het samenzijn, waarin wij afscheid van onze pa en opa zullen nemen, zal plaatsvinden op dinsdag 14 oktober om 13.15 uur in dorpshuis 'de Wemel' Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie in 'de Wemel' te condoleren. Een woord van dank gaat uit naar Ter Weel afd. Schenge 1 voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Indien u geen rouwkaart mocht ontvangen, hopen wij u toch te bereiken met deze advertentie. Onze dank gaat uit naar dr. J.K.J. Eckhardt en thuiszorg 'Cederhof' afd. Wemeldinge voor de goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54