s H1ensenlinq.nl Dya/lüdau Familieberichten Willem Pieter Huigh PIET en LOUISE SERRARENS - D'HOOGHE Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Edwin Marcel van Beek - Eddy - echtgenoot van Fokkien van Beek-Fokkens ASemarang, 8 juni 1926 - f Goes, 7 oktober 2014 Fokkien van Beek-Fokkens Desiree en Wim Raymon en David Marissa en Jordy Nico Gabriël Mitchel Colinda en Marcel Dylan Monique en Sergei Alvin Weidezicht 30,4462 VK Goes De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Johannes Crans Hans Ineke Koole-Labruijère 9 oktober 2014 Ineke Koole - Labruijère Op 8 oktober is op de leeftijd van 84 jaar overleden onze schoonzuster, tante en oud tante K. Rotte-de Oude Scherpenzeel Australië Middelburg Kerkwerve Nieuwerkerk G. Rotte-van Eist A. Louwerse-Rotte N. Rotte-Plansoen W. Rotte Fam. C. Rotte Neven en Nichten Ineke Koole-Labruyère Na een aantal moeizame jaren, waarin de wereld steeds kleiner werd is op 77 jarige leeftijd van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Uit aller naam: Fam. Huigh Oostburg, 9 oktober 2014 Correspondentieadres: Jan Karsstraat 4 4501 EH Oostburg De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 14 oktober om 14.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Alleen schriftelijk condoleren. Nieuwerkerk 2014 Een Middelburgse is heengegaan Vol bewondering voor de wijze, waarop zij de laatste maanden heeft doorleefd, nemen wij afscheid van onze lieve, altijd opgewekte, humorvolle zus en tante Martina Jacoba Rivière-Meijboom echtgenote van Leo Rivière t Middelburg 21 mei 1930 Middelburg 8 oktober 2014 Hans van der Most-Meijboom Rob en Nienke Michiel en Marije Heieen en Michiel Inge en Paul Paul Jacqueline Floor Tom Marijke en Job Willemijn Jeroen Eveline en Hans Bas Maaike Markt 33 4331 LJ Middelburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. kijk ook op Op 11 oktober 2014 zijn onze ouders 65 jaar getrouwd en wordt PA 90 jaar. Jeanine-Jos-Christian-*-Rosita-Monique Frederik-Hendrikstraat 42, 4586 AC Lamswaarde Geborgen in de Eeuwige in de tijd. Heden overleed toch nog piotsteling mijn man, onze vader en trotse opa echtgenoot van Dineke Romijn geboren te Dordrecht op 5 december 1943 verleden te Breskens op 9 oktober 2014 Breskens: Dineke Crans-Romijn Breda: Agnes en Mare Eva Vlissingen: Hans en Abby Ryan Daphne Correspondentieadres: Het Heem 4,4511 PL Breskens De afscheidsdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 14 oktober om 13.00 uur in de Sint Baafskerk te Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis te Sint Kruis. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 12.30 tot 12.55 uur in voornoemde kerk. Hans is thuis alwaar u in de gelegenheid bent om afscheid van hem te nemen op zondag 12 oktober van 14.00 tot 16.00 uur. zaterdag 11 oktober 2014 53 Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet. Maar één, het afstand doen en scheiden, en niet het snijden doet zo'n pijn. Maar het afgesneden zijn. (M. Vasalis) Verdrietig, omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat ze geen pijn meer heeft, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma 14 maart 1948 Middelburg: Middelburg: Jos Koole Edo Koole Barbara Koole-van Wingerden Demi, Myrthe Dordrecht: Arjen Koole Breda: Susan Koole Joost van der Vleuten Middelburg: Anne-Marie Geldof-Koole Michiel Geldof Joris, Iris Geleijn D'Hoorneplein 14,4335 EA Middelburg De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op woensdag 15 oktober om 13.00 uur in 'De Morgenster' kerk, A. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend begeleiden we Ineke naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis - voor bloemen wordt gezorgd Ineke kende veel mensen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan nodigen wij u hierbij uit. Lieve oma, d Onze liefde voor jou Is niet te blussen Tot ziens lieve oma Heel veel kussen Dikke knuffel van Demi, Myrthe, Joris en Iris We zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve, zorgzame zus, schoonzus en tante We wensen Jos, kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Middelburg Lies de Visser - Labruijère André de Visser Grijpskerke: Anneke Riemens - Labruijère Jaap Riemens Neven en nichten. In liefdevolle herinnering: David en Tinie Rie en Wim Middelburg, 9 oktober 2014. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere schoonzus en tante In deze verdrietige, moeilijke tijd denken wij aan haar man Jos, kinderen en kleinkinderen. Middelburg: Pauw Koole Marie Koole-De Priester Cees Koole Jeanne Terstegen-Koole CorTerstegen Leen Koole Berkum: Joke Veldman-Koole Menno Veldman Zevenaar: David Koole Joke Koole-Vermeulen Grijpskerke: Boudewijn Koole Anne-Lies Koole-Schetters Middelburg: Magda Koole Gido Wattel Zaamslag: Peter Koole Diny Koole-Tolhoek Rome: Elizabeth Koole Carlo D'Ercole Nichten en neven Middelburg, 11 oktober 2014 Tine

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 53