Teamleider Toerisme Scalda Dl WEB ONTWIKKELAAR M/V EASTMAN P I (1 fte) VAN DE VELDE Procurement Representative 14 Scalda, College voor Toerisme, is op zoek naar: Kijk voor meer informatie op wvuw.scalda.nl porthos Kwaliteit. Duurzaamheid. Flexibiliteit. EP (38 UUR PER WEEK) Website: www.Eastman.com 41 zaterdag 11 oktober 2014 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. M'i» *S Vanaf 1 januari 2015 zijn de gemeenten verantwoordelijk voor de uitvoering van de nieuwe WMO en jeugdwet. De drie Walcherse gemeenten, Middelburg, Vlissingen en Veere, organiseren de uitvoering gezamenlijk. Daarvoor richten we de nieuwe afdeling Porthos in. Voor deze afdeling zoeken wij per direct een afdelingsmanager 1,0 fte, schaal 13/14 Je gaat leiding geven aan de afdeling. Je schept op netwerkniveau voorwaarden voor een krachtige (regionale) samenwerking. Je legt bestuurlijke verantwoording af aan de wethouders van de drie gemeenten. Je bent verantwoordelijk voor de inhoud en de kwaliteit van de afdeling. Omdat het een nieuwe afdeling is, staat het eerste jaar vooral in het teken van het bouwen aan de organisatie en het ontwikkelen en inrichten van de werkprocessen. Voor deze functie zoeken we een ervaren leidinggevende die gewend is om te sturen op resultaten. Kijk voor de uitgebreide vacaturetekst op www.walcherenvoorelkaar.nl. Reageren voor 21 oktober 2014. INSTALLATIEGROEP Door toegenomen activiteiten en wijzigingen binnen onze organisa tie zijn wij momenteel op zoek naar een: Medewerker verkoopadministratie (40 uur) De medewerker verkoopadministratie is verantwoordelijk voor het complete administratieve verkoopproces. Je verzorgt de controle op een juiste, volledige en tijdige verwerking van de werkbonnen tot de uiteindelijke facturatie naar de klant. - Je voldoet aan de volgende kenmerken: - Je bent in het bezit van een MBO-diploma; - Je bent initiatiefrijk en werkt oplossingsgericht; - Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband functioneren; - Je hebt minimaal drie jaar werkervaring op administratief vlak; - Je werkt graag in een dynamische omgeving. Wat bieden wij: - Een leuke uitdagende baan met volop mogelijkheden om je verder te ontwikkelen; - Een aanstelling voor bepaalde tijd met uitzicht op een vast dienstverband; - Een arbeidsvoorwaardenpakket conform CAO Klein Metaal. Heb je interesse in deze functie stuur dan voor 25 oktober 2014 je motivatie en CV per e-mail naar vacature@van-de-velde.nl. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met dhr. P. Storm, Hoofd Administratie. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Van de Velde Installatiegroep Kreeft 5 4401 NZ Yerseke 0113-572120 Van de Velde Installatie- groep is een professioneel en klantgericht bedrijf dat met 60 medewerkers oplos singen aan haar klanten biedt op het gebied van leefcomfort, klimaatbeheer sing, en energieverbruik. De veelzijdigheid en het innovatieve karakter van onze producten en diensten kenmerken ons bedrijf. We staan bekend als een directe, open en betrokken onderneming met korte communicatielijnen. Dankzij deze eigenschappen zijn wij uitgegroeid tot een vertrouwd adres voor onze opdrachtgevers in Zeeland en daarbuiten. Zes Goes B.V. is de grootste en snelst groeiende onafhankelijke service organisatie op het gebied van consumentenelektronica. Zowel importeurs als winkelketens maken gebruik van onze diensten. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een fulltime In deze functie ben je medeverantwoordelijk voor de ontwikkeling, voortgang en technisch correcte werking van onze webwinkels/applicaties. Je werkzaamheden bestaan uit het bedenken en schrijven van webpagina's, het onderhouden en optimaliseren van huidige software. Wat wij je bieden: Een afwisselende en zelfstandige functie in een enthousiast team 1 Volop kansen jezelf verder te. ontwikkelen en je huidige kennis uitte breiden 1 Een prima salaris Wat wij vragen: Voldoende kennis van veelgebruikte scripttalen, waaronder PHP en Javascript Inzicht in het werken met databases, zoals MySQL Stuur je sollicitatie naar: Zes Goes B.V. o.v.v. vacaturenummer 14-025 Postbus 64, 4460 AB Goes of mail naar: vacatures@zesgoes.nt WWW.ZESINTERNATIONAL.COM Within the Procurement department we currently have a vacancy at the site in Middelburg for a Eastman Chemical Company is a global specialty chemicals company that produces a broad range of advanced materi als, additives and functional products, specialty chemicals and fibers that are found in products people use every day. As a world leader in diverse markets Eastman is focused on delivering innovative solutions while maintaining its com mitment to safety and sustainability. Eastman is based in Kingsport, USA. The Procurement Representative reports to the Procurement Operations Manager. The Procurement department is responsible for buying equipment, installations and more, material and service con tracts (for the production site in Middelburg) which are in compliance with the needs of the internal customer at such conditions that strengthen the competitive position of Eastman in the market. It is a full time position. Job overview The Procurement Representative will have operational- and tactical buying responsibilities. He/ she will built and maintain strong working relationships with internal customers and suppliers. The Procurement Representative signalizes imperfections in procedures and systems, discusses with the appropriate departments and proposes improvements. He/she has full responsibility for his/her own purchasing portfolio. This function can be considered as a starting point of a career within the procurement department. Required education, experience and skills Your education level is MBO - level 4 - Administration and or purchasing. You have at least three years' experience in procurement. You are proactive and self-motivated in recognizing needs and anticipating on issues and developing solutions. You have developed interpersonal and networking skills. You can communicate fluently in Dutch and English (verbal and writing). You like to work with limited supervision but you seek input as needed. You are attentive to details and feel comfortable with high accuracy work which is required when processing documents and supplying information to third parties.Your computer skills are at high proficiency level for SAP/R3 and moderate proficiency level for MS Office applications. More information You can contact Michael Jasperse, Procurement Operations Manager, 06 30432550. Application Candidates should submit their resumes online to Requisition 5956 at http://www.careers.eastman.com Please submit your application prior to October 25,2014.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 14