Dagbladbezorger j De Horst Dikkie Dik in het Gala en VIP-hotel Paard van Troje in het dierenasiel Kinderkleding en speelgoed Catamarans op Veerse Meer Aangespoeld zwerfafval inzamelen Eerste Zeeuwse ondernemer neemt register tegen heling in gebruik 42 SERVICE De activiteiten voor dit weekend staan hoofdzakelijk in het teken van kinderen en dieren. En van lekker uitwaaien... Nieuwerkerk, Oosterland A en Sirjansland Schakel Wonen in een Serviceflat Zelfstandig AGENDA Meer agendanieuws vindt u op onze website. Podium <f| Dikkie Dik, het onderne mende katje van tekenares jet Boeke uit de kleuterboe ken van Arthur van Nor den, bezoekt zaterdag boekhandel Het Paard van Troje in Goes. Dikkie Dik is daar van 14.00 tot 16.00 uur. Kinderen worden voor gelezen en kunnen er tekenen als afsluiting van de Kinderboeken week. Vorig jaar was Dikkie Dik ook in de Goese boekhandel, ter ere van de vijfendertigste verjaardag van de dikke rode kater. Wie op zoek is naar tweede hands kinderkleding of speelgoed, moet vandaag in Terneuzen zijn. Shaki, de Stichting Hulp aan kin deren, houdt een grote kinderkle ding- en speelgoedbeurs in het Zeldenrust-Steelantcollege, van 9.00 tot 12.00 uur. De toegang is gratis. De opbrengst gaat naar speeltuin De Miertjes in Sluiskil. Van 14.00 tot 18.00 uur is er kleding te koop in het buurthuis aan de Edvard Grieghof in Terneu zen. In het Dierenasiel Walche ren aan de Maanweg in Vlissingen ligt zaterdag de rode loper klaar voor het Purrfect Pets Gala. Eregasten zijn Justin Barker en Katy Purry. In het asiel, dat is omgetoverd tot VIP hotel, zijn om 11.30 en 14.30 uur catwalkshows met (ex-) asiel honden. Verder kunnen bezoe kers van 11.00 tot 11.30 uur of van 12.00 tot 13.00 uur een glamourfo to laten maken bij de Katarazzo. Er is een kitten-VIP-lounge en 'champagne' en fïngerfood. /Hj Het Veerse Meer is zater- /A L dag en zondag het strijdto- |_jf neel van zeilwedstrijden met catamarans. Jongeren uit Nederland en België komen in actie. Er zijn veertig deelnemers en die strijden om de Dutch Dra goon Cup. Toeschouwers kunnen vanaf de wal kijken naar de wed strijden. Ook voor jeugd die wil kennismaken met catamaranzei len is het een mooie gelegenheid om eens te komen kijken. 1 De gemeente Reimerswaal en Rijkswaterstaat houden zaterdag een inzamelingsactie voor zwerfafval en aangespoeld afval langs J de Westerscheldekust. Langs de zeedijk ligt vaak zwerfafval, veel al afkomstig van de scheepvaart. Een schone kust is goed voor het milieu, het is echter ook een goede reclame. Recent is in Ril land een eerste jutbak geplaatst, die gevuld kan worden door passan ten, recreanten en vrijwilligers. Iedereen mag meedoen. Verzamelen bij golfvereniging Reymerswael, Grensweg 21 in Rilland. OOSTBURG - Helen is ook stelen, stelde de Sluise burgemeester An- nemiek Jetten vrijdag bij de Zeeuwse lancering van het digita le opkoopregister. In het opkoopregister zetten juwe liers alle gegevens over de aan koop van gouden en zilveren siera den. Door in het register gege vens van de verkoper én foto's van de betreffende sieraden te zet ten, zijn gestolen juwelen makke lijk te traceren door de politie. Ook kunnen speurders daders vin den die kleine hoeveelheden goud bij verschillende juweliers aanbieden. Juwelier Niek Fliers, die met zijn broer zaken in Oost burg en Sluis bestiert, was vrijdag de eerste Zeeuwse ondernemer die zich aansloot bij het digitale opkoopregister. Dat register is niet alleen van belang voor de po litie. Door koppeling met de web site www.Stopheling.nl kan de on dernemer zelf ook zien of bij hem aangeboden spullen van diefstal afkomstig zijn. Na de gemeente Sluis wil de politie de komende drie, vier maanden ook opkopers van goud en sieraden in de rest van Zeeland aan het opkoopregis ter koppelen. In het politiedistrict Midden- en West-Brabant is de afgelopen ja ren ervaring opgedaan met het op koopregister. Naast juweliers zijn ook fietsenhandelaren en verko pers van mobiele telefoons en lap tops op een register aangesloten. OP ZOEK WeGeNeR Media De PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends voor 07.00 uur de krant willen bezorgen Onbezorgd wonen in een Service-appartement op een unieke locatie in Goes. Huur appartementen Comfortabel Service op maat Kom vrijblijvend informeren op De Open Dag 18 oktober 10.30 - 15.00 uur. ZATERDAG 11 OKTOBER Goes Jubileumconcert Peter Wildeman, Maria Magdalenakerk, 19.30 uur Vanderbuyst cd-presentatie en Diablo Boulevard, Podium 't Beest, 20.30 uur Middelburg Optreden pianist Martijn Wijsman, De Brasserie van de Drukkery, 15.30 uur. Renesse Irish Folk Night, Dorpshuis, 20.15 uur Wissenkerke Kindervoorstelling met 'De Goochel- academie van Aarnoud Agricola, 'Onder de Toren', 14.00 uur ZONDAG 12 OKTOBER Burgh-Haamstede Muziekoptreden Blue Maxx, Café Brandenburgh, 16.00 uur Goes Jazz Mash met Eline Gemerts, feat. Su- perswamp en DJ Sandstorm Dieren, jeugd en www.catclubzeeland.nl. Wat staat er tegenover? Een prima maandelijkse vergoeding. Gratis de PZC lezen. Vele extra's. Uitstekend te combineren met andere bezigheden. Ga naarwww.bezorgers.nl voor meer informatie Direct aanmelden? Via internet: www.bezorgers.nl Telefonisch: 0800-0222710 Meer bereiken. Met Wegener Serviceflat De Schakel 's Gravenpolderseweg 9 4462 CD Goes Serviceflat De Horst De Horst 48 4461 WZ Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 128