J f l WONEN 5 Lepelstraat 8 Vrouwenpolder Kerkstraat 10, 225.000 k.k. Boulevard de Ruijter 104, Vlissingen 225.000 k.k. Bruinisse otagMgHglia VRIJDAG 10 OKTOBER 2014 Vrijstaand woonhuis uit 1893 met klassieke lijst- gevel en hoge plafonds, Woonoppervlak is 110 vierkante en de inhoud 425 kuub. Het huis heeft een dakterras, vrij staande schuur en tuin met vrij achterom en ligt op 175 vierkante meter eigen grond. Drie slaapkamers. Appartement met zicht op zee op de plek waar de schepen het dichtst langs de Boulevard va ren. Deze portiekflat uit 1965 ligt op de eerste woonlaag en heeft een oppervlakte van 94 vier kante meter. Drie ka mers waarvan twee slaapkamers, balkon en berging. m De aanbouw aan de achterkant is net zo groot als de oude woning zonder verdieping, foto familie Van Moolenbroek met een grote tuin Wie zijn de bewoners? Naast Kees (52), Riëtte (43) en Eva Noa (10) van Moolenbroek wonen op Lepelstraat 8 de waakhond Icza, poes Pucky en twee konijntjes. Verder lo pen op het erf wat scharrelkippen. Wat zat tegen? De vergunningverlening van de ge meente Veere verliep stroef. Wat zat mee? Omdat de vergunningverlening op zich liet wachten, konden Riëtte en Kees de tuin in. Die is aangelegd met planten en struiken uit tuinen van fa milieleden. Ook verbouwen ze hier wat groenten. Bijzonderheden? In de woning ligt vloerverwarming. Riëtte en Kees bouwden zoveel moge lijk milieuneutraal. Zo ligt op het dak een zonneboiler die 110 liter water verwarmt. Achter in de wei liggen zon nepanelen. Water komt uit een oude waterput. Is het huis nu klaar? Nee, de badkamer, het toilet, de gar derobe, de hal en de bovenverdieping volgen nog. Riëtte, Eva Noa en Kees van Moolenbroek in de keuken in de aanbouw foto Ruben Oreel De luiken aan de buitenkant zijn mosselblauw. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 49