(I (Tlensenlinq.nl Colofon Familieberichten DvyrJedHri Marcel Franke Marcel Franke Marcel Franke Marcel Franke Anthonia Wiskerke-van der Weele Anthonia Wiskerke van der Weele Ui Wij wensen zijn familie en iedereen die hem lief had veel sterkte toe Johan Iris Gerard Ralph Sanne Ferry Quintana Jessica Regina Jacco Diana Mark Leroy Joop Anneke Jessica Kimberly Sven Wendy Melanie Dorenda Elvis Marloes Jeroen Rian Jan-Kees llona Isaac Rene Wout Ina Sandra Matthew Fred Anneke Chantal Joke Gideon Sanny Victor Marc Ben Mandy Xynthia Dorenda Marco Karen Ernst Miranda Jean-Paul Angela Jolanda Kylian Ron Donna En alle kinderen Tannie Wondergem - Breel Ingrid Koopmanschap-May Wat als je gedachten niet meer jouw gedachten zijn Je woorden geen zinnen meer vormen. Herinneringen steeds meer van vroeger zijn. Je stilaan opgesloten raakt in lichaam en geest Dan zou ik wensen dat ik kon toveren. Ik maakte van jou de prachtigste vogel. Ik liet je vliegen; vrij en onbezorgd. De hemel tegemoet... Colijnsplaat, 3 november 1920 f Colijnsplaat, 2 oktober 2014 Met dank aan allen die haar gedurende haar verblijf in zorgcentrum Cleijenborch met respect en toewijding hebben verzorgd. Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: W.C.P. Wiskerke Eikenlaan 7 4493 CL Kamperland De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Met verdriet heb ik kennis genomen van het overlijden van mijn zus en onze tante Wij wensen de kinderen, klein en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Namens de familie A. van der Weele Ad van Wolferen kijk ook op donderdag 9 oktober 2014 39 Nooit meer nieuwe herinneringen, we moeten het doen met wat was.. Wat zullen we je missen! Koninklijke Luchtmacht Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Marcel werkte bij de Defensie Bewakings- en Beveiligings organisatie op de Vliegbasis Woensdrecht. Hij was een kundige, loyale en graag geziene collega. We gaan Marcel erg missen. Commandanten en personeel Main Support Base Vliegbasis Woensdrecht Geschokt en met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij wensen de familie en vrienden van Marcel veel sterkte met dit verlies. De collega's van de Defensie Bewakings en Beveiligingsorganisatie Patrouillegebied Woensdrecht Ons bereikte het droeve bericht dat onze gewaar deerde collega op 5 oktober 2014 is overleden. Wij verliezen in Marcel een gewaardeerde collega. Hij laat als collega en als mens een grote leegte achter. Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Commandanten medewerkers Divisie Vastgoed en Beveiliging Verdrietig delen wij u mee dat is overleden onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Kees Wondergem Ritthem: Willem en Lena Wondergem - Pouwer Vlissingen: Miep Wolf Neven en nicht Woensdag namen wij kennis van het overlijden van ons oud-bestuurslid en onze oud-speelster Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Bestuur en (oud-)leden van volleybalvereniging Dynamo70 Middelburg We are spiritual beings, having a human experience Wij zijn dankbaar voor alle warme reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van 3 oktober 1953 t 21 september 2014 namens de familie: Marleen van Wolferen Heer Janszdorp 5, 4493 EA Kamperland Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur. op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mervoor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. Ifkunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39