Familieberichten kijko°k°p m flignsenlinq.nl Ingrid Amanda Koopmanschap - May Gerard Marinus Janse Geragd Janse Dag lieve ome Harry "Zo vrij als een vogel" Vol verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn allerliefste man en maatje, onze fantastische vader en trotse opa 8 september 1954 f 6 oktober 2014 Marja Janse-de Valk Nathalie en Rajesh Nikki Ricky en Liza Kievitstraat 10 4302 WC Zierikzee Gerard is bij ons thuis. Zaterdag 11 oktober om 12.00 uur gedenken we het leven van Gerard tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Kom zoals je ben t~ Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Wij zullen hem heel erg missen en wensen Marja, Nathalie, Rajesh en Nikki, Ricky en Liza heel veel sterkte toe. Piet en Nelleke Jan in liefdevolle herinnering en Ria Janny en Hans neven en nichten Zierikzee, 6 oktober 2014 s Ons bereikte het trieste bericht dat op 60-jarige leeftijd is overleden Gerard Janse Gerard is ruim 42 jaar bij Zeelandia werkzaam geweest. Eerst als bedrijfsleider van onze fabrieken in de Zuidhoek. De laatste jaren waren zijn werkzaamheden meer verplaatst naar onze buitenlandse vestigingen in zijn rol als corporate manager operations engineering. Zijn grote kennis van zaken en zijn enorme loyaliteit maakten hem tot een zeer gewaardeerde collega die erg gemist zal worden. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote, kinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte bij de verwer king van dit grote verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 7 oktober 2014 Met grote droefenis ontvingen wij het bericht dat is over leden onze zeer gewaardeerde collega Gerard Janse Wij zullen zijn energie, sprankelende persoonlijkheid en hartelijke collegialiteit heel erg missen. Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte toe. Naaste collega's van de Zuidhoek en Corporate Operations Engineering Zierikzee, 7 oktober 2014 Hartslag Je vrienden - Of ze er nu zijn of niet, Altijd zijn ze om je heen. Ogen die je volgen, Stemmen die je dragen. Reisgenoten Waar je ook gaat, Bondgenoten, droomgenoten. Altijd hun wiekslag, Wiekslag die je herkent, Je eigen wiekslag. Altijd hun hartslag - Je eigen hartslag. Hans Bouma uit de bundel'Ik draag je in mijn hart'. Ons bereikte het droevige bericht, dat is overleden onze dierbare collega Ingrid Koopmanschap-May Ingrid was sinds 2002 als directiesecretaresse en PR- medewerkster verbonden aan Nehalennia SSG. Zij heeft veel voor onze school betekend, waarvoor wij haar erg dankbaar zijn. Onze condoleances en medeleven gaan uit naar haar echtgenoot Ruud, haar dochters Vivian en Sanne, haar verdere familie, vrienden en collega's. Namens medewerkers van Nehalennia SSG, de directie, bestuur en Raad van Toezicht van de Mondia Scholengroep, H.J. van Arenthals, directeur - bestuurder P. de Kreij, locatiedirecteur Nehalennia Kruisweg M.A. Wagensveld-Heeren, locatiedirecteur Nehalennia Breeweg Mijn licht is aan, ik ben dus thuis, hoe zal ik er ooit niet kunnen zijn? Het doet ons verdriet afscheid te moeten nemen van onze dierbare collega Ingrid Koopmanschap-May Ons medeleven gaat uit naar haar echtgenoot Ruud, haar dochters Vivian en Sanne, familie en vrienden. We wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Collega's van Nehalennia SSG We zullen je missen. Ellen en Daniël Lisa en Nick Dana en John Joey en Mariet Zierikzee, 6 oktober 2014 Het maakt ons stil en verdrietig zo plots afscheid te moeten nemen van Gerard, ons maatje. Cees en Li a Klip pel Geschokt en verslagen zijn we door het overlijden van onze vriend Gerard Janse Het plezier van heel veel uurtjes op 'onze' maandagavond blijft voor ons een dierbare herinnering. We wensen Marja, kinderen en de verdere familie heel veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Hans van Ditmarsch John Reuvers Pieter Schotte Henk Volkeri Zierikzee, 7 oktober 2014 'Ik weet, de liefde die ons bindt sterft nooit. Liefde kan niet sterven, omdat zij eeuwig is. Daarom blijven wij in liefde met elkaar verbonden, jullie daar, ik hier.' (Citaat uit het gedicht 'Ik weet' Hans Stolp) Een zware last is van me afgevallenmaar mijn leven was vurrukkulfuk. Ik ben heel blij met het mooie, gelukkige leven dat ik samen met mijn allerliefste dierbaren heb gehad. 16 november 1960 16 oktober 2014 Naar stem zwijgt maar leeft voort in onze harten. Wij zijn intens verdrietig maar ook gelukkig met het mooie, liefdevolle leven dat wij samen als gezin met elkaar hebben gekend. Ruud Koopmanschap Vivian Sanne A.W. May-van Heijl Oude Vlissingseweg 40-H, 4336 AE Middelburg De herdenkingsdienst wordt gehouden op zaterdag 11 oktober om 13:30 uur. in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van de moeder van onze klasgenote Sanne Koopmanschap Ingrid Koopmanschap-May Wij leven erg met Sanne mee en zullen haar steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van klas H5c, Sebastiaan, Romy, Koen, Jannes, Kevin, Dylan, Charlotte, Lidwien, Jeroen, Lynn, Shania, Emma, Michaja, Vera, Wilmer, Thomas, Melchior, Anouk, Jamilla, Céline, Lars, Natalie. Dhr. C van der Neut, mentor Dhr. A. Oppenneer, dhr. G. Cevaal, teamleiders HAVO-bovenbouw Nehalennia SSG 34 woensdag 8 oktober 2014 Toon Teilegen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38