t Familieberichten Ordf Jadsu O fllQnsenlinq.nl Janis Pieter Kluijfhout -Jan - Dien de Schipper - Scheele Annie Oom tante Annie Oom tante Pien de Schipper Wilhelmus Marinus Rootlieb Wim Maria de Pundert - Rentmeester Enige en algemene kennisgeving Waar de weg mij brengen moge, aan des Vaders trouwe hand loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land. Gezang 2934 Met verdriet moesten wij afscheid nemen van onze broer en oom Middelburg, Edegem, (B) 24 september 1949 1 oktober 2014 MiddelburgJenny Kluijfhout Ramona Cevaal Marcel Cevaal s-GravenpolderLenny Kluijfhout MiddelburgSilvano Tebaldi Correspondentieadres Pres. Wilsonlaan 51 4334 GB Middelburg De begrafenis heeft 7 oktober 2014 in besloten kring plaatsgevonden. Cornelia Augustina Schot-Wouters 32 I woensdag 8 oktober 2014 Bezige handen en een sterke wil vielen na een dienstbaar leven stil Na een leven vol zorg en toewijding is rustig ingeslapen onze zorgzame moeder en lieve oma Yerseke, 12 november 1926 t Rotterdam, 6 oktober 2014 sinds 2008 weduwe van Bram de Schipper Rotterdam Arjan en Erna Ilse en Simone Alphen aan den Rijn Wilma Margreet en Comé correspondentie adres Oranjestraat 13, 3043 TL Rotterdam kijk ook op Algemene kennisgeving Het is bijzonder dat Annie tot haar 92ste jaar zo betrokken is geweest bij haar zus en zwager in Australië, haar neven en nichten met hun (klein)kinderen, haar vriendinnen en vrienden. Wij zijn haar dankbaar. Wij hebben veel respect voor allen die haar altijd hebben bijgestaan. Yerseke 5 december 1921 Middelburg 4 oktober 2014 Annie heeft haar lichaam beschikbaar gesteld aan de wetenschap. Wij zullen Annie in familie- en vriendenkring herdenken. Namens de familie Jankees Oom correspondentieadres: Dillenburgstraat 56 4835 ED Breda '4a! Tijdens het mooie herfstweekend hebben we binnen 4uur afscheid moeten nemen van onze lievelingstantes op zaterdagmiddag 4 oktober in Middelburg in de vroege ochtend van maandag 6 oktober in Rotterdam Voor altijd koesteren we hen in ons hart Ineke en Kees van Priel, Mariëtte, Leonard en Rinske, Iris Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na een heel kort ziekbed is mijn lieve man, onze fantastische vader en schoonvader, opa Tanja en grappige opa Gapinge overleden. drager van Bronzen Ster echtgenoot van Cornelia Anna Louisa Rootlieb-Ras 's Hertogenbosch, 28 mei 1931 t Amsterdam, 6 oktober 2014 Corrie Rootlieb-Ras Ria en Jan Marga en Bryan Corrie en Ko Tine en Frank Anke en Wim Mirjam en Leo Kleinkinderen Achterkleinkinderen Van Reigersbergstraat 17, 4352 AK Gapinge Telefoonnummer: 0118 - 59 33 44 Wim is in zijn eigen vertrouwde omgeving op bovengenoemd adres, waar u op donderdag avond van 19.00-20.00 uur afscheid van hem kunt nemen. De afscheidsbijeenkomst en begrafenis zullen naar de wens van Wim in besloten kring plaatsvinden. Er is na de begrafenis wel gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren op vrijdag 10 oktober tussen 14.00 en 16.00 uur in De Spil, Schotse- hoek 8 te Gapinge. God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst in Jezus Christus. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Marinus de Pundert 06-04-1930 Ovezande Goes: Goes: Goes: Tilburg: Amsterdam: 06-10-2014 Krabbendijke Rinus de Pundert Lenie en Hans Ruben Marga Christien en Mariëtte Vera en Hidde Luc Marianne en Freya Perestraat 12, 4462 ED Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 10 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De plechtige uitvaartmis wordt gehouden op zaterdag 11 oktober om 10.30 uur in de H. Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Wie ben je werkelijk? Ben je een beeld dat in je hoofd verschijnt? Ben je een gevoel dat zich in je lichaam voordoet? Ben je datgene wat een ander over je heeft gezegd, of juist het tegendeel daarvan? Het zijn allemaal omschrijvingen die komen en gaan. De waarheid over jou komt en gaat niet. Die is er al voor je geboorte, je hele leven lang en na je dood. Gangaji - Nelly - echtgenote van Nico Schot t Breda, 20 december 1925 Vlissingen, 1 oktober 2014 Annalies en Peter t Hella en Karsten, Niclas Markus Iris en Jan, Liz Correspondentieadres A.Schot Oranjedijk 10 4381 AV Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 36