Colofon (J| (I1ensenlinq.nl Familieberichten ÜTdtlaÜBn t f1l9nSenlinq.nl amiiieberichten Johanna (Annie) Driessen-van der Bron Maria Suzanna Van Guyze kijk ook op Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent als je mensen ziet maar ze niet meer herkent als je toch blijft strijden om bij ons te leven dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve moeder en oma Psalm 89:19 (berijmd) Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van onze zijde weggenomen mijn lieve broertje, mijn zwager, onze oom en oud-oom Cornelis Hoekman Kees - in de leeftijd van 62 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Yerseke: E.N. Goedhart-Hoekman J.A. Goedhart Erik en Anne Sander, Tim Mirjam en Michael Johnny, Elizabetta, Luigino Johnny en Rhodé Sharona, Brandon, Sheila, Joshia Correspondentieadres: Noordzandstraat 14 4401 CG Yerseke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 9 oktober om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Stichting Arduin, Herengracht Middelburgen het ADRZ Goes, afdeling D, voor de liefdevolle verzorging. Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van mijn altijd hulpvaardige buurman en onze goede vriend Adri Matthijsse in de leeftijd van 73 jaar. Wij wensen Janny, Anne-Marie, Mathilde en Marcel veel sterkte toe voor nu en de komende tijd. Rina en Co Geldof Serooskerke, 4 oktober 2014 Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u ruste geve. Na een periode van afnemende krachten nam de Heere uit ons midden weg Janna de Marée-de Feijter weduwe van Jacobus Gerard de Marée A 3 november 1924 f4 oktober 2014 Zaamslag Middelburg executeur testamentair: J.A. Tolhoek Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Willebrord voor hun liefdevolle verzorging. correspondentieadres De Warande 7,4333 LD Middelburg Wij nodigen u uit om op D.V. Donderdag 9 oktober om 14.30 uur aanwezig te zijn in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, voor het bijwonen van de rouwdienst. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de condo leanceruimte van de begraafplaats. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Op zaterdag 4 oktober 2014 is op een mooie leeftijd, van bijna 90 jaar, overleden onze zus, schoonzus en tante Janna de Marée-de Feijter weduwe van J.G. de Marée Sluis: J. de Feijter S.C. de Feijter-Lucieer (in herinnering) 's-Heer Hendrikskinderen: C.M. de Feijter-Sonnevijlle J.I. Sonnevijlle Sluis: P. de Feijter (in herinnering) neven en nichten weduwe van Augustinus Sturms Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg C 0800 - 4444 000 dinsdag 7 oktober 2014 39 weduwe van Hendrik Frederik Driessen Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Axel: Fred en Marijke Jessica en Wouter Samantha en Michael Ryan, Aidan 4 oktober 2014 Oudeweg 55 p/a, 4571 LM Axel U kunt afscheid nemen van Annie in het Uitvaartcentrum van het Crematorium, Bellamystraat 28c.te Terneuzen, op dinsdag 7 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 8 oktober om 13.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Matthéüs 11:28 Wij hebben afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en overgrootmoeder Zij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Heikant: Gerrit en Lucy Gerrit en Anneke Kaylee, Jody 2 oktober 2014 Correspondentieadres: Ellestraat 25, 4566 AX Heikant De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dank aan dr. J. Valckx en personeel van Blaauwe Hofke 138 voor de goede verzorging. Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? 24 uur per dag 7 dagen per week Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio 1'UlGtS Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Twitter Dlike ons op Facebook Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 61