de emotie... Q-OP familieberichten Colofon (J (Hensenlinq.nl Familieberichten fDensenlinq.nl Wat blijft is 0111 450717 amiiieberichten Adri Biersteker Adri Biersteker Adri Biersteker Adri Biersteker Dag lieve Adri Adri Biersteker Adri Biersteker Adri Biersteker f* Schouwen-Duiveland wmmm-, iamr-'-y familieberichtenonline.nl kijk ook op dinsdag 7 oktober 2014 I 39 Mijn maatje, onze vriend is niet meer. Wij zullen nu verder moeten zonder hem. We wensen Jos, Mart en Petra, Jacqueline, Eddy en Stan heel veel sterkte. Jaap en Paulien van Iwaarden en kinderen Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van iemand die we heel graag mochten Wij wensen Jos, kinderen en kleinkind heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Sjaak en Ria de Baar Erik en Dita Kousemaker Jan en Tilly Minnaard Hans en Corien Zoetewij Helaas hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze goede vriend Wij wensen Jos, kinderen en kleinkind heel veel sterkte toe met dit verlies. Fam. van der Jagt Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van een goede vriend en lid van de onderhoudsploeg Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Leden van de onderhoudsploeg v.v. YERSEKE Marianne en Irene Na een ernstige ziekte, moedig gedragen te hebben, is overleden onze vriendelijke, meelevende buurman Wij wensen buurvrouw Jos, kinderen en kleinkind, sterkte toe met dit verlies. Familie Mol Familie Bustraan KeesSinke Leen, llona en Jeffrey Wal hout Arjan Biersteker en Jeanine Kosten Mevrouw Morales Mariska Lindenberg en kinderen Kees Polderman en Leonie van Houte Anton Vermast Saar-An Westveer Anthonisse Anthoïnette Vermast Familie De Munck Familie Beenakker Familie Potter 5 oktober 2014 Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze zeer gewaardeerde oud-collega Adri was van 1982 tot 2008 verbonden aan Het Goese Lyceum en zijn voorloper de Van Dusseldorpmavo, eerst als docent aardrijkskunde en later als sector directeur vmbo. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en verdere familie, die wij veel sterkte toewensen met het dragen van dit verlies. Namens bestuur, directie en personeel, ir. K.G. Terlage Voorzitter College van Bestuur Stichting Scholengroep Pontes Zondag 5 oktober kregen wij het trieste bericht, dat de vader van onze goede vriend Mart is overleden. We wensen Mart en zijn familie veel sterkte toe. Barter) Elise Ferdi en Wendy Patrick en Jolanda René Uitvaartverzorging voor een zorgzame begeleiding www.uitvaartsd.nl Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant t Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Umu» Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg om op HT3 Uk* om op Twitter M i Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39