Familieberichten (I1ensenlinq.nl Adriaan Jacobus Matthijsse Want uit Hem en door Hem en tot Hem zijn alle dingen Hem zij de heerlijkheid tot in eeuwigheid! Rom. 11:36 Verdrietig maar met bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man en onze vader Toevertrouwd in Gods liefdevolle Vaderhanden. Meüskerke, 28 april 1941 Serooskerke, 4 oktober 2014 Janny Matthijsse-Dekker Anne-Marie en Barbara Marie-Anne t Mathilde en Marcel Onze dank voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging gaat uit naar Dr. Kerkhofs, Dr. Ubeis-Helmes, Dr. Ubels en het verzorgend personeel van Buurtzorg Team Veere, Admiraal de Ruyter Ziekenhuis en Daniel den Hoed kliniek. De dienst waarin we het leven van Adri gedenken zal gehouden worden op donderdag 9 oktober om 13.00 uur in de Petruskerk aan de Ds. van Wouwestraat te Serooskerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 14.13 uur op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Tot onze diepe droefheid delen wij u mede dat onze geliefde jongste broer en zwager na een ernstige ziekte is overleden. A.J. Matthijsse Adri in de leeftijd van 73 jaar Zijn hulpvaardigheid voor ieder die hulp nodig had, zal altijd in onze herinnering blijven. Sterke de Heere Janny en de kinderen met het verlies van hun man en vader. Serooskerke: T. Geschiere-Matthijsse I. Geschiere Aagtekerke: J. Matthijsse Meliskerke: A. Matthijsse E. Matthijsse-Poppe Utrecht: E. Falusie-Matthijsse J. Falusie t Meliskerke: L. Matthijsse H.P. Matthijsse-Tollenaar Neven en nichten Meliskerke, 4 oktober 2014 Adri Matthijsse Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van mijn altijd hulpvaardige buurman en onze goede vriend Adri Matthijsse in de leeftijd van 73 jaar. Wij wensen Janny, Anne-Marie, Mathilde en Marcel veel sterkte toe voor nu en de komende tijd. Rina en Co Geldof Serooskerke, 4 oktober 2014 Adri Matthijsse rf Psalm 89:19 (berijmd) Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van onze zijde weggenomen mijn lieve broertje, mijn zwager, onze oom en oud-oom Cornelis Hoekman - Kees in de leeftijd van 62 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Yerseke: E.N. Goedhart-Hoekman J.A. Goedhart Erik en Anne Sander, Tim Mirjam en Michael Johnny, Elizabetta, Luigino Johnny en Rhodé Sharona, Brandon, Sheila, Joshia Correspondentieadres: Noordzandstraat 14 4401 CG Yerseke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 9 oktober om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Stichting Arduin, Herengracht Middelburgen het AD RZ Goes, afdeling D, voorde liefdevolle verzorging. Veilig in Gods hand Kees Hoekman Cliënten en personeel Herengracht leverdieping Persoonlijk assistent Tanja Mol KEES HOEKMAN Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u ruste geve. Matthéüs 11:28 Na een periode van afnemende krachten nam de Heere uit ons midden weg Janna de Marée-de Feijter weduwe van Jacobus Gerard de Marée A 3 november 1924 f 4 oktober 2014 Zaamslag Middelburg executeur testamentair: J.A. Tolhoek Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Willebrord voor hun liefdevolle verzorging. correspondentieadres: De Warande 7,4333 LD Middelburg Wij nodigen u uit om op D.V. Donderdag 9 oktober om 14.30 uur aanwezig te zijn in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, voor het bijwonen van de rouwdienst. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de condo leanceruimte van de begraafplaats. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Op zaterdag 4 oktober 2014 is op een mooie leeftijd, van bijna 90 jaar, overleden onze zus, schoonzus en tante Janna de Marée-de Feijter weduwe van J.G. de Marée Sluis: J. de Feijter S.C. de Feijter-Lucieer (in herinnering) 's-Heer Hendrikskinderen: C.M. de Feijter-Sonnevijlle J.I. Sonnevijlle Sluis: P. de Feijter (in herinnering) neven en nichten Tannie Wondergem - Breel Tannetje Wondergem - Breel Tannie 38I dinsdag 7 oktober 2014 kijk ook op Na een langdurige ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Janny Dekker P. Dekker t A.C. Dekker-Maljaars J. Dekker t P. Crucq t M. Crucq-Dingemanse L. Dekker K. Dekker-Louws neven en nichten Meliskerke, 4 oktober 2014 We wensen allen die hem lief waren veel kracht en sterkte toe in dit grote verlies. Familie B. de Visser Verdrietig maar met goede herinneringen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze altijd meelevende en behulpzame buurman; Middelburg, 4 oktober 2014 '"'A t 5 oktober 2014 Op 5 oktober 2014 is in het ziekenhuis te Goes overleden de heer Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar Lies en Jan met hun gezin, die Kees zo vele jaren met veel liefde en zorg omringd hebben. Sterke de Heere ze in het gemis en verdriet. Yerseke: Niek en Coby de Leeuw Goes, 5 oktober 2014 Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar om wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Vrouwenpolder, 3 september 1927 Oost- Souburg, 1 oktober 2014 C. Wondergem Mieke en Ad Jan en Marieke; Aimy, Lotte Anne en Roel Willem (in herinnering) Geert en Michelle Theo Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Werkt Voor Ouderen, afdeling Thuiszorg en onze huisarts J.F.M. Bergen voor de respectvolle zorg en aandacht. Schroeweg4 4388 VS Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij moesten afscheid nemen van onze krachtige en zorgzame oudste zus, schoonzus en tante echtgenote van Kees Wondergem in de leeftijd van 87 jaar. Wij wensen Kees, de kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Jan en Ina Breel-Dieleman Wim en Trien Breel-Boers (beiden in herinnering) Cees en Tet Breel-Top (beiden in herinnering) Nelly Breel Thijs (in herinnering) en Riek Breel-Andringa Nichten en Neven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38