h f im In de tweede klasse pakken de thuisclubs de volle buit 3 SPORT 15 Topklasse De Roode zorgt dat Spui alsnog een punt pakt forntuw mmmm l"iOUSS£N Barendrecht kreeg zo de ruimte voor een tegenstoot, die via de voet van Danny Monster met het nodige geluk de 0-2 opleverde. Hoewel Verhoene daarna aanval lend wisselde miste Hoek de crea tiviteit en overtuiging om echt iets te forceren. „En je ziet dat Hoek in een moei lijke fase zit", zei de winnende trainer Jack van den Berg. „Wij be gonnen schijterig maar na twin tig minuten kantelde de wed strijd een beetje. Op het moment dat wij even beter werden was het meteen klaar met Hoek." Verhoene: „We verzuimden op nieuw om in de openingsfase te scoren. Ik vind dat veel jongens gretig waren en ook zo speelden." Dit is echter niet meer de hoofd klasse, stipte Verhoene nog eens aan. „Toen kregen we tien kansen en scoorden we vier keer. In de topklasse krijg je vaak hooguit vier kansen, maar dan moet je er wel één of liefst twee maken. Dat hebben we al een paar wedstrij den verzuimd. Over de mentali teit kan ik niets zeggen, die was prima. Maar we staan weer met le ge handen." En dat moet niet te lang duren in Hoek. Want dan kan het vreemde sfeertje van zaterdag zomaar een heel vervelend sfeertje worden. KARAKTERISTIEK De thuisploeg verkeek zich in de eerste helft op de kracht van de bezoekers, die veel passie en strijd aan de dag legden. Kwadendam me kwam na een half uur ook niet onverdiend op 0-1 door Mark Doene. In de tweede helft drong Spui sterk aan, maar het duurde nog tot dé 87e minuut voordat Kevin de Roode de stand in evenwicht kon brengen: 1-1. Zaamslag had weinig in te breng en tegen Bruse Boys (5-1), Zwalu- we klopte Arnemuiden en is nu samen met Terneuzense Boys kop loper. Tholense Boys won in een doelpuntrijk duel met 4-3 van De Meeuwen, maar verloor wel Auke Bovenberg met een dubbele been breuk. WC'68-Terneuzense Boys 1-0: Terneuzense Boys oogde beter, maar had moeite met de Halster- se counters. Na ruim een kwartier maakte Nick Machielsen uit zo'n WC-counter de enige goal. Via Stefan Roosenboom en Machiel sen kreeg de thuisploeg nog kan sen, maar het was daarna vooral aan WC'68-doelman Sander Zwaan te danken dat de drie pun ten in Brabant bleven. Bruse Boys-Zaamslag 5-1: Zaam slag speelde zonder bezieling en Bruse Boys heerste op alle fron ten. Na twee fraaie aanvallen leid de Bru door goals van Martijn Backx en Domenique van den Berge bij rust al met 2-0. Backx schoof na de pauze ook de 3-0 en de 4-0 binnen. In de 84e minuut scoorde Jordy Bakker uit een vrije trap nog tegen, maar in blessure tijd zorgde Mats Willemse nog voor de 5-1. Oostkapelle-WHS 3-2: Arvin de Witte tekende voor de 0-1 maar door een treffer in blessuretijd van Rens Maljers stond het bij rust 1-1. Twee minuten na de pau ze leidde Oostkapelle ineens met 3-1. Eerst scoorde Arjen Pattenier uit een strafschop en met de der de goal binnen vier minuten be sliste hij het duel. In de 87e mi nuut scoorde De Witte nog tegen, maar de 3-3 zat er niet meer in. Tholense Boys-De Meeuwen 4-3: Na acht minuten liep Tholen se Boys-speler Auke Bovenberg na een botsing een dubbele been breuk op. Hij is zaterdagavond al geopereerd aan een breuk in het scheen- en kuitbeen. Nadat hij per ambulance afgevoerd was, werd het duel na ruim een half uur hervat. Robin Dek zorgde voor 0-1 en via Laurens Boven berg werd het 1-1. Delano Lange- zaal zette De Meeuwen op 1-2 maar via Niels Hopmans werd het nog voor rust 2-2. In de vijftigste minuut kopte hij ook de 3-2 bin- nen. Daarna liep Tholense Boys- speler Freddie Simons tegen een rode kaart op. Via Hanno Kant werd het 3-3, maar in blessuretijd knokte het tiental zich via Mat- thijs van Stee naar de zege. GPC Vlissingen-MZCTi 6-2: Re- mon de Vlieger opende de score en via Matthijs Hage kwam MZC'n op 1-1. Vlak voor rust be zorgde Robin de Pagter GPC een nieuwe voorsprong (2-1). Na de pauze stopte Max Leij er een door hem zelf veroorzaakte strafschop van Martijn van Grunsven. Via Rick Bevelander kwam MZC'n toch aan de 2-2, maar uit de coun ter kwam GPC via Ricardo de Nooijer voor de derde keer op voorsprong. Na een goede actie van Dylan Schalier tekende De Pagter met een inzet achter het standbeen voor de 4-2. Maarten Peene kopte uit een voorzet van Remon de Vlieger de 5-2 binnen en met zijn derde treffer maakte De Pagter er 6-2 van. Zwaluwe-Arnemuiden 2-1: Met een van richting veranderd schot opende Colin van Koeveringe al na vijf minuten de score. De voor sprong van Arnemuiden kwam voor rust niet meer in gevaar. Vlak na de pauze kwam Zwaluwe door een treffer van Maurice Sprangers langszij en niet veel la ter scoorde Sprangers opnieuw. Arnemuiden kreeg via Marc van Haneghem nog een grote kans, maar de gelijkmaker bleef uit. SSV'65-Dauwendaele 4-2: Een at tractief duel. Peter van Gorsel opende de score nadat SSV-doel- man Hilco Goeree verrast werd door een graspol: 0-1. Met twee goals zorgde Rico de Putter vervol gens voor de 2-1-ruststand. In de 65e minuut kwam SSV'65 via Rick Mulder aan de 3-1 en via Stefan Francke werd het even la ter 4-1. In de 76e minuut maakte Maarten van Vooren er 4-2 van, maar dichterbij kwam Dauwen- daele daarna niet meer. MAANDAG 6 OKTOBER 2014 Nfró -Kij: Sparta Nijkerk-Rijnsburgse Boys 0-1 (0-1). 33. Ali 0-1. Scheidsrechter: Van Herk. Toeschouwers: 950. Gele kaart: Krux (Sparta Nijkerk), Van Eeuwijk, Breinburg (Rijnsburgse Boys). IJsselmeervogels-ONS Boso Sneek 0-0. Scheidsrechter: Van den Helder. Toeschou wers: 2.000. Gele kaart: Tol (IJsselmeervogels), Noordmans, A. De Boer, Herder (ONS Boso Sneek). Kozakken Boys-Spakenburg 3-3 (2-2). 14. Tol 0-1 (strafschop), 16. Powel 1-1, 31. De Boer 2-1, 32. Van der Wilt 2-2, 60. Powel 3-2, 80. Tol 3-3 (strafschop). Scheidsrechter: Dijkstra. Toeschouwers: 2.500. Gele kaart: Stout, De Boer, Lukoki (Kozakken Boys), Pinarci, Scholten (Spakenburg). Capelle-Ajax AFC 0-0. Scheidsrechter: Huizinga. Toeschouwers: 650. Gele kaart: jardim, Kousemaker (Capelle), Schurman, Van Zoolingen, Rose (Ajax AFC). FC Lisse-GWV 0-4 (0-1). 31. Hofman 0-1, 48. Grot 0-2, 52. Van Eek 0-3, 59. Grot 0-4. Scheidsrechter: Martens. Toeschouwers: 700. Gele kaart: Messaoud (FC Lisse). SC Cenemuiden-Scheveningen 3-4 (2-2). 3. Van der Kolk 1 -0, 13. Riemens 2-0, 20. Peters 2-1 (strafschop), 34. Maayen 2-2, 53. Peters 2-3, 66. Ties 3-3, 90+2. E.Rotman 3-4 (e.d.). Scheidsrechter: Van der Roest. Toeschouwers: 900. Gele kaart: E. Rotman, Riemens, Eenk- hoorn, Flier, Tissingh (SC Genemuiden), Hun- tink, Ros (Scheveningen). HSV Hoek-Barendrecht 0-2 (0-1). 44. Aarts 0-1, 52. Monster 0-2. Scheidsrechter: Serik. Toeschouwers: 510. Ge le kaart: Doesburg, G Siereveld, Kuzmicki, van den Houten (HSV Hoek), Almeida (Barend- recht). Excelsior Maassluis-HHC 0-2 (0-2). 37. Gou- riye 0-1, 41. Penterman 0-2. Scheidsrechter: Roeleveld. Toeschouwers: 450. Gele kaart: Braber, Redert (Excelsior M.). Nick de Groote (links), Gert-Jan van Leiden en Kyle Doesburg vragen aan scheidsrechter Sevik waarom hij geen penalty geeft, foto Camile Schelstraete Hoek-Barendrecht 0-2 (0-144. Jeffrey Aarts 0-1, 52. Danny Mon ster 0-2. Scheidsrechter D. Serik (Deventer). Gele kaart: Kyle Does burg, Mateusz Kuzmicki, Gert-Jan van Leiden, Thomas van den Hou ten (Hoek), Ivan Almeida (Barend recht). Aantal toeschouwers: 600. Hoek: Jordi de Jonghe; Fabian Wil son, Mateusz Kuzmicki, Giovanni Siereveld (62. Mattis Persoons), Thomas van den Houten; Birgen Martens (67. Ibrahim Eryürük), Gert-Jan van Leiden, Jelle de Schry- ver; Nick de Groote, Kyle Does burg en Pepijn Vangansbeke (73. Lionel Fitsch). Barendrecht: Marc van Splunter; Tim Eekman, Ivan Almeida, Jeffrey Aarts, Yorik van Deelen; Mahmut Sönmez (67. Patrick Stolk), Joey Jongman (36. Mitchel van Gastel), Donny Navajas Sanchez, Danny Monster; Marvin van der Pluijm en Christian Opschoor (62. Bas Mou- rits). SPUI - Tegen het vooraf nog puntlo ze Kwadendamme kwam vierdek lasser Spui zaterdag niet verder dan een gelijkspel (1-1). door Klaas Verspoor MIDDELBURG - De zeven duels in in de tweede klasse E van het zater dagvoetbal werden opvallend ge noeg allemaal gewonnen door de thuisploeg. Terneuzense Boys liep de eerste averij op. De ploeg ver loor verrassend met 1 -0 bij het vooraf nog puntloze WC'68. Zowel Robin de Pagter (GPC Vlissingen) als Martijn Backx (Bruse Boys) was zaterdag goed voor drie goals.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 77