t Colofon 1 fnensenlinq.nl Familieberichten Adri Biersteker Adri Biersteker Gre Boon Katharina van Hofwegen - Oosterom Guillaam Johannes Potters amilieberiehten Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onver mijdelijke aanvaard heeft en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk heeft gemaakt, geven wij u kennis dat is overleden mijn vriend en maatje, onze papa en opa Adriaan Joannes Geijs -Ad- in de leeftijd van 69 jaar. Goes: Luciëtte Sturtewagen Goes: Etiënne Geijs Hulst: Biserka Geijs St. Jansteen: Anniek en Joop de Rijck-Serrarens Emardo Samantha Wemeldinge: Nancy en Arthur Hoogesteger-Serrarens Onze dank gaat uit naar huisarts Posthumus voor de goede zorg en fijne begeleiding. 4 oktober 2014 Cort van der Lindenstraat 242,4463 VL Goes Er is gelegenheid om afscheid van Ad te nemen op donder dag 9 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 10 oktober om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 13.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Katrien 'Verdrietig om haar te moeten missen, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een lang en gezond leven onverwachts van ons is weggenomen onze zorgzame moeder en oma. Tot het einde aan toe hield zij met kracht en doorzettings vermogen de regie over haar eigen leven. Jacomina Courtin-de Jonge - Mientje - weduwe van Hubertus Johannes Courtin in de leeftijd van 94 jaar. René en Miranda Marrit Inge Eefje Goes, 4 oktober 2014 Correspondentieadres Oudelandseweg 9,4451 NT Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 9 oktober om 13.30 uur in de kerk van de H. Blasius, Kerkdreef 4 parochiekern van Heinkenszand. Aansluitend zal de be grafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Stenge', te Heinkenszand ge legenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rosina Rachel Siben Uitvaart Informatie Hulplijn Wj uitvaartinformatiehulplijn.nl G uitvaartinformatiehulplijn @uitvaarthulp t. 0800 - 4444 000 0118 46 22 05 kijk ook op maandag 6 oktober 2014 3^ Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn allerliefste man, onze lieve en zorgzame vaderen opa Wolphaartsdijk, 28 maart 1946 Yerseke, 5 oktober 2014 Yerseke: Jos Biersteker-van 't Westende Yerseke: Marten Petra Nieuwen Sint Joosland: Jacqueline en Eddy Stan Correspondentieadres: Oude Boogaert41 4401 BW Yerseke De afscheidsdienst wordt vrijdag 10 oktober om 12.00 uur gehouden in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend is aldaar gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze vriend We zullen het wekelijkse contact missen. Wij wensen Jos, Kinderen en kleinkind sterkte toe met dit verlies. Fam. van Steveninck Geborgen bij God Met bijzondere en goede herinneringen nemen wij afscheid van onze vriendin en "oud" buurvrouw De "oude" buren uit de Baaslaan. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze moeder, schoon moeder en oma weduwe van Christiaan Cornelis van Hofwegen Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Gerrie en James Frans en Kai Willem Theo en Paula Ria Kleinkinderen Hulst, 3 oktober 2014 Correspondentieadres: Wilhelminastraat 57, 4543 CS Zaamslag U kunt afscheid nemen van Katrien in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 7 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis vindt plaats op de gemeentelijke begraafplaats, Terneuzensestraat te Zaamslag op woensdag 8 oktober om 11.00 uur. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Hoek: Rosita Potters-Siben Tonne* Sluiskil: Remco Potters en Ashley de Jong Rayen, Esmee Hoek: Werner Potters Tyano Hoek: Ma Potters-Broekhoven 29 september 2014 Tramstraat 2, 4542 BH Hoek We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen. Sluïttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluïttijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Uitvaartverzorging H. Jobse www. h jobse-u itva artn I www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 73